reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Zajrzałam na chwilkę bo z Mają oglądałyśmy "Krowy na wypasie" i dopiero się skończyły tak więc Maja jeszcze nie śpi :baffled::baffled:
Poczytałam ale cytatów nie robiłaś więc pozdrawiam was gorąco i życzę spokojnej nocy :-p:-p
A co się dzisiaj z Maltanką dzieje że nie zajrzała?
 
madzienka ja też niestety nie mam:-( ale świetna pamiatke bedzie miala Julia. Ja mam tylko zdjecie Julki w gazecie Nowy Tydzień,zaraz po urodzeniu ale dobre i to :-)

No własnie nie bylo dzis maltanki, moze mie miala internetu, cos kiedyś wspominala, ze ma problemy z łączem.
 
madzienka ja też niestety nie mam:-( ale świetna pamiatke bedzie miala Julia. Ja mam tylko zdjecie Julki w gazecie Nowy Tydzień,zaraz po urodzeniu ale dobre i to :-)

No własnie nie bylo dzis maltanki, moze mie miala internetu, cos kiedyś wspominala, ze ma problemy z łączem.

My tez mamy w Nowym Tygodniu:-D:-D:-D:-D

Żegnam się spijcie dobrze, dobranoc!!!
 
witajcie

daje znać, że żyjemy. Jak miło, że pamiętacie, bo ostatnio trochę niewidzialna się czułam:sorry2:

nie pisałam nic, bo załapałam dzisiaj mega doła, (wybaczcie ale nie będę nadrabiać) przez to niejedzenie Huberta. Siadłam w końcu w kuchni i zaczęłam ryczeć. Poszliśmy do przychodni. Pediatra osłuchała go, pooglądała i mówi, że jest zdrowy. Zęby wychodzą i na razie na to stawia.(trochę mnie podniosła na duchu) Katarek też mamy od zębów. Dała nam kropelki "Biostymina" i powinny pomóc. Jak nie to pod koniec tygodnia mamy znowu przyjść. Niestety stracił trochę na wadze. Miesiąc temu na szczepieniu miał 10,5 kg, a dzisiaj 10.3 kg.:-:)-:)-(

wstawię wam jeszcze fotki z dzisiejszego kąpania

dobrej nocki zmykam bo mam dość już dzisiejszego dnia.
 
Aaaaa pochwale się...jeśli ktoras z Was ma aktualny(nr4)numer Twojego Dziecka to zajrzyjcie na str.10 tam jest fotka mojej Julci:-p:-p:-p:-p
Jutro w kiosku podejrzę:-p;-):tak::tak:.
Maltanka, ja też czasem niewidzialności doświadczam;-):tak::-p:-p.A Hubercik przesłodki.
Ja dopiero od kumpeli wróciłam:-p:tak::cool::cool: - chłopy pozasypiane - Olek poległ na podłodze:tak::szok:.
 
witajcie

daje znać, że żyjemy. Jak miło, że pamiętacie, bo ostatnio trochę niewidzialna się czułam:sorry2:

nie pisałam nic, bo załapałam dzisiaj mega doła, (wybaczcie ale nie będę nadrabiać) przez to niejedzenie Huberta. Siadłam w końcu w kuchni i zaczęłam ryczeć. Poszliśmy do przychodni. Pediatra osłuchała go, pooglądała i mówi, że jest zdrowy. Zęby wychodzą i na razie na to stawia.(trochę mnie podniosła na duchu) Katarek też mamy od zębów. Dała nam kropelki "Biostymina" i powinny pomóc. Jak nie to pod koniec tygodnia mamy znowu przyjść. Niestety stracił trochę na wadze. Miesiąc temu na szczepieniu miał 10,5 kg, a dzisiaj 10.3 kg.:-:)-:)-(

wstawię wam jeszcze fotki z dzisiejszego kąpania

dobrej nocki zmykam bo mam dość już dzisiejszego dnia.

Ojejku:-( nie zdawalam sobie sprawy, ze az tak poważnie z tym jedzeniem Hubercika:-( a ta waga sie nie matrw, bo zazwyczaj dziecko nie stoi nieruchomo, wiec moze jest taka sama tylko zle odczytana. A może dlatego, ze Hubercik wiecej teraz chodzi niż miesiac temu? Mam nadzieje, ze zrobi sie cieplej i bedziemy wszyscy na spacerki chodzic a wtedy dzieci bedą mialy apetyty i humorki lepsze:sorry2: Hubercik śliczny :):):)

Jutro w kiosku podejrzę:-p;-):tak::tak:.
Maltanka, ja też czasem niewidzialności doświadczam;-):tak::-p:-p.A Hubercik przesłodki.
Ja dopiero od kumpeli wróciłam:-p:tak::cool::cool: - chłopy pozasypiane - Olek poległ na podłodze:tak::szok:.
hihih to jednak nic sie nie stanie jak sobie dziecko pośpi troszkę na podłodze:-D:-D:-D
Dziewczyny ja zawsze Was czytam i zauważam tylko czasem zwyczajnie nie wiem co napisac:-D A Marta to ostatnio miala napisac u niej, poszla po chlebek i już nie napisała:-D:-D
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej nocki
 
reklama
Witam wszystkich!!! Czy ktos z Was byl moze kiedys w Magic Parku na Morwowej? Jak tam jest nap[rawde(bo na zdjeciach to wiecie cudownie), i od ilu lat dzieciaki moga wchodzic i czy rodzic moze byc z dzieckiem?

maltanka super chłopaka masz w domku!!!!Świetne fotki!
 
Do góry