reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam się porannie
noc do bani bo spać nie mogę tak bolą mnie biodra.
maltanka jeszcze nie wiem co to martwienie się o bejbasa ale może rzeczywiście ten brak apetytu to przez ząbki i katarek a jak już będzie wszystko ok to zobaczysz ze wróci mu apetyt, sienio tez ma racje przyjdzie wiosna spacery i pewnie apetyt u dzieciaków a Hubercik świetnie się prezentuje i wcale nie widać aby mu cosik było.
marta to ja kiedyś się pisze na te twoje wypieki, trochę Ci współczuje ze tak po nocy zamiast sie wyspać prosze brać przykład z Olka jemu nic nie przeszkadza, takie dzieci są słodkie.
 
reklama
I tak bez niczego:sorry2::-p:confused:?
Anet - pisanki cudo :tak::cool: - Mirka chrześnica tą metodą koszyczek i łabędzia robiła:tak: - po niedzieli siądę i koszyczek z siana zrobię, bo poprzedni przestał po kilku latach użytkowania pachnieć.
.
Wow,to musi byc zdolniacha z niej,koszyczek i labedzia,no,no....a masz moze fotki jakies?
Zebym ja miala wiecej czasu,na takie *******ki,to bym sie pobawila,a tak to cos tam wieczorami dlubne , jak mala juz spi....:sorry2:
Aaaaa pochwale się...jeśli ktoras z Was ma aktualny(nr4)numer Twojego Dziecka to zajrzyjcie na str.10 tam jest fotka mojej Julci:-p:-p:-p:-p
No to Gratki za fotke w gazecie,ale niestety nie posiadam na stanie,zeby Julcie zobaczyc:sorry2:
Zajrzałam na chwilkę bo z Mają oglądałyśmy "Krowy na wypasie" i dopiero się skończyły tak więc Maja jeszcze nie śpi :baffled::baffled:
Anaconda,to tak jak moja Gosia,poszla spac dopiero ok 23....a ze dzis sobota to jej na to pozwolilam
A dzis jeszcze spi:-D
Ok.11 ma przyjechac moj brejdak i zabiera ja dzis do kina na "Ksiezniczke i zabe"...wczoraj sie juz nie mogla doczekac,a dzis jeszcze kima...hi,hi...:-D:-D:-D
witajcie

daje znać, że żyjemy. Jak miło, że pamiętacie, bo ostatnio trochę niewidzialna się czułam:sorry2:

nie pisałam nic, bo załapałam dzisiaj mega doła, (wybaczcie ale nie będę nadrabiać) przez to niejedzenie Huberta. Siadłam w końcu w kuchni i zaczęłam ryczeć. Poszliśmy do przychodni. Pediatra osłuchała go, pooglądała i mówi, że jest zdrowy. Zęby wychodzą i na razie na to stawia.(trochę mnie podniosła na duchu) Katarek też mamy od zębów. Dała nam kropelki "Biostymina" i powinny pomóc. Jak nie to pod koniec tygodnia mamy znowu przyjść. Niestety stracił trochę na wadze. Miesiąc temu na szczepieniu miał 10,5 kg, a dzisiaj 10.3 kg.:-:)-:)-(

wstawię wam jeszcze fotki z dzisiejszego kąpania

dobrej nocki zmykam bo mam dość już dzisiejszego dnia.
Hubercik sliczny:tak::-)
a waga sie nie przejmuj,jeszcze duzo nie spadl,a jak pediatra powiedziala ze to na zeby nie jje wiec musisz troszke przeczekac, a potem bedzie juz lepiej.....
Moja Gosia tez kryzys z jedzeniem przechodzila w tym wieku,trwalo to nawet do 2 roku zycia....
Pediatra powiedziala jak poszlam :czy robi kopke Gosia? No ja na to ze tak,a ona:no to znaczy ze cos jje...:-D:-D:-D
Wiec i u was tez bedzie ok....:tak:;-)
Witam wszystkich!!! Czy ktos z Was byl moze kiedys w Magic Parku na Morwowej? Jak tam jest nap[rawde(bo na zdjeciach to wiecie cudownie), i od ilu lat dzieciaki moga wchodzic i czy rodzic moze byc z dzieckiem?
Sunday,ja niestety nie...nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest:szok:
Ale kiedy ja w Lublinie bylam,juz wieki temu:sorry2:

Karola moja ostatnio ranne pobudki sobie robi:sorry2:....co mnie nie cieszy,bo sie wyspac nie moge:no:...no bo do pozna siedze(zamiast isc spac),bo pisanki robie,wczoraj udalo mi sie 2 zrobic(jedna podczas filmu"Krowy na wypasie")
 
Witam korzystam że M nie ma i Olka poszedł się napić i wyrwałam sie na chwilkę z kuchni bo na jutro trzeba szykować na obiad urodzinowy Olka - robię pałki z kurczaka na ostro(pierwszy raz) i barszcz biały z kiełbaską,sałatkę fiu bździu:-p:-D i sernik z rosą tez pierwszy raz robię.
marta to ja kiedyś się pisze na te twoje wypieki, trochę Ci współczuje ze tak po nocy zamiast sie wyspać prosze brać przykład z Olka jemu nic nie przeszkadza, takie dzieci są słodkie.
Może na BB-spotkanie główne przywiozę,co?
Miłego dnia laseczki.:tak::-)
 
Anet ja mam ostatnio to samo siedze po nocach a Mateusz w zwiazku z tym ze szyciej robi sie widno urzadza sobie pobudki ok 6:no:
Maltanka czasem dobrze wyrzucic z siebie zle emocje np. placzac a synio jest słodziutki i naprawde nie widac ze on niejadek
Madzienka ty swoją Jule na przyszla modeleczke szykujesz:-)narazie na stronie 10 a pozniej na pierwszych stronach bedzie królować:-)
Anaconda z tymi złobkami to jest jeszcze gorzej niz z przedszkolami. Było kiedys 16 teraz jest tylko 8 i sa listy rezerwowe jeszcze z tamtego roku takze szok
Misia ja tez wczoraj wzielam sie za porzadki i podłogi ale u ciebie to widac ze rozwiazanie wielkimi krokami sie zbliza w sumie to juz tylko tydzien. Ja też mialam córę nazwac Natalka ale wyszedł Mateuszek:-)
Sunday nie pomoge
Fornetka oj pamietam te bole bioder sa ponac na to jakies sposoby poduszka miedzy nogi no a;le trzeba poprostu sie uzbroic w cierpliwosc i dzielnie znosic uroki ciazy

Pisze tego posta w ekspresowym tempie bo Mateusz sie boja na hustawce a jak zejdzie to koniec pisania bedzie chcial mi koniecznie pomoc:-)
Czekam na M i jedziemy na imieniny do mojej mamy wiec wracamy jutro pogoda kiepska nawet wozka nie wezme bo po co szybciej sanki:-)
Dobra lece bo maruda sie włączyla pozdrawiam pa
 
Witam i ja w ten brzydki poranek :baffled::baffled:
Dopiero co wstałam bo najpierw mąż w nocy oglądał tv a potem Maja się obudziła i mnie wołała :baffled::baffled:
Muszę chyba zaraz do biedronki skoczyć bo mus jakieś zakupy zrobić a w biedronce najtaniej :-p:-p
Maltanka nie dołuj się niejedzeniem Huberta bo każde dziecko przechodzi taki okres :tak::tak::tak:
Marz a wy na takiej liście rezerwowych jesteście?
 
Witam wszystkich!!! Czy ktos z Was byl moze kiedys w Magic Parku na Morwowej? Jak tam jest nap[rawde(bo na zdjeciach to wiecie cudownie), i od ilu lat dzieciaki moga wchodzic i czy rodzic moze byc z dzieckiem?
Rodzic na musi byc tam z dzieckiem, jest nawet napisane w regulaminie. Też sie interesowałam, nie wiem czy są jakieś ograniczenia wiekowe, ale nie sadzę. Jeszcze tam nie bylam, bo pogoda beznadziejna a ja musialabym jechac autobusem,no i do tego Julka kaszle.:-( Wspominalam cos antuanet, też miala ochote sie wybrac.

Karola moja ostatnio ranne pobudki sobie robi:sorry2:....co mnie nie cieszy,bo sie wyspac nie moge:no:...no bo do pozna siedze(zamiast isc spac),bo pisanki robie,wczoraj udalo mi sie 2 zrobic(jedna podczas filmu"Krowy na wypasie")
też zawsze miałam dylemat: pospac czy pożyć własnym życiem? CZęsciej wybierałam to drugie, czego zaraz rano żałowałam:-D
marz milego pobytu na imieninach:happy2:
marta ale smakołyki robisz, "pałki z kurczaka na ostro" to musi smakowac cudownie:tak:, a "sałatka fiu bzdziu" na czym polega? No i
STO LAT OLECZKU!!!
, wczoraj sie zastanawialam jak to sie stało, ze przegapilam jego 6 urodzinki?:confused:
 
witajcie

daje znać, że żyjemy. Jak miło, że pamiętacie, bo ostatnio trochę niewidzialna się czułam:sorry2:

nie pisałam nic, bo załapałam dzisiaj mega doła, (wybaczcie ale nie będę nadrabiać) przez to niejedzenie Huberta. Siadłam w końcu w kuchni i zaczęłam ryczeć. Poszliśmy do przychodni. Pediatra osłuchała go, pooglądała i mówi, że jest zdrowy. Zęby wychodzą i na razie na to stawia.(trochę mnie podniosła na duchu) Katarek też mamy od zębów. Dała nam kropelki "Biostymina" i powinny pomóc. Jak nie to pod koniec tygodnia mamy znowu przyjść. Niestety stracił trochę na wadze. Miesiąc temu na szczepieniu miał 10,5 kg, a dzisiaj 10.3 kg.:-:)-:)-(

wstawię wam jeszcze fotki z dzisiejszego kąpania

dobrej nocki zmykam bo mam dość już dzisiejszego dnia.

Chyba każdy czasem się tak czuje:dry:...czasem faktycznie się przegapi posta a czasem nie ma pomysłu co odpisać;-) Nie martw się Hubertem...dzieci chyba mają takie okresy, że raz jedzą więcej raz mniej...przekonasz się jak się zrobi ciepło, jak nabierze apetytu:tak: A poza tym przystojniacha z niego:tak::tak::tak:

No poszłam i nie dopiekł się:-p:no::wściekła/y: i ciastowaty w środku.:nerd:
Spokojnej nocki:tak:.

Ale założę się, że i tak został zjedzony, bo na bank lepszy niż sklepowy:tak: Ja też się piszę na te wypieki:tak::tak:

Anet ja mam ostatnio to samo siedze po nocach a Mateusz w zwiazku z tym ze szyciej robi sie widno urzadza sobie pobudki ok 6:no:
Maltanka czasem dobrze wyrzucic z siebie zle emocje np. placzac a synio jest słodziutki i naprawde nie widac ze on niejadek
Madzienka ty swoją Jule na przyszla modeleczke szykujesz:-)narazie na stronie 10 a pozniej na pierwszych stronach bedzie królować:-)
Anaconda z tymi złobkami to jest jeszcze gorzej niz z przedszkolami. Było kiedys 16 teraz jest tylko 8 i sa listy rezerwowe jeszcze z tamtego roku takze szok
Misia ja tez wczoraj wzielam sie za porzadki i podłogi ale u ciebie to widac ze rozwiazanie wielkimi krokami sie zbliza w sumie to juz tylko tydzien. Ja też mialam córę nazwac Natalka ale wyszedł Mateuszek:-)
Sunday nie pomoge
Fornetka oj pamietam te bole bioder sa ponac na to jakies sposoby poduszka miedzy nogi no a;le trzeba poprostu sie uzbroic w cierpliwosc i dzielnie znosic uroki ciazy

Pisze tego posta w ekspresowym tempie bo Mateusz sie boja na hustawce a jak zejdzie to koniec pisania bedzie chcial mi koniecznie pomoc:-)
Czekam na M i jedziemy na imieniny do mojej mamy wiec wracamy jutro pogoda kiepska nawet wozka nie wezme bo po co szybciej sanki:-)
Dobra lece bo maruda sie włączyla pozdrawiam pa

heheh....u mnie Mateusz odpada raczej, bo tak ma na imię mój brat...więc głupio by było:-D
Ech, nie wiedziałam, że nie tylko z przedszkolami jest problem...no i taką mamy politykę prorodzinną:no:
 
Fcuk jeden biszkopt mi zakalcuch wyszedł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Sienio sałatka fiu bździu to taka co masz pod ręką to do niej dodajesz:-p:tak:.Sernik o dziwo wyszedł a teraz chlebuś się dopieka - oczywiście tylko M robił bo stwierdził,że mi już 3 raz coś nie wyszło :baffled: i lepiej żeby sam robił:-p:tak:.
Misia, na chlebek to szybko bo jak urodzisz to tylko bułeczki;-):tak::tak:.
Wzięłam i zlitowałam się nad rybkami i filtr im kupiłam:tak:.
 
Witajcie troszkę was nadrabiam

Ja już po wizycie w szpitalu w Łecznej, teraz moja księżniczka śpi, później idziemy na imieniny cioci..."U cioci na imieninach...":-D:-D:-D

Maltanka nie martw się spadkiem Wagi, dziwne że lekarz nie powiedział Ci że maluchy ktore zaczynaja chodzic często traca na wadze...nasza pediatrę nawet to nie zdziwiło jak Jula "schudła":-):-):-)
A z dołkami tak jest, ale czasami lepiej cos naskrobać my pocieszymy!!!!!!
Hubercik super w tym szlafroczku!!!

Martus
a u Ciebie można zamowic taki chlebek czy ty pieczesz tylko domownikom????

Sunday tam nie bylłysmy jeszcze ale w najbliższych dniach wybieramy sie do Bugi w Gali poodobno jest super:tak::tak::tak:

Chyba cos jeszcze miałam napisać ale już nie wiem co.....
 
reklama
Do góry