reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

narobiłam pączków, małz przyznał że nawet smaczne:tak::tak: jak która ma ochotę to zapraszam:tak:, przy lenistwie mjego dzieciatka to możecie smiało jutro wpaśc na pączka;-);-)
ja zjadłam 3 i naliczyłam 53 ruchy dziecka w ciagu godziny:szok::szok:

To podeślij mi jutro kilka pączusiów, najlepiej nz rana cobym do porannej kawki miała:tak::tak::tak:
A tak już z innej beczki to pomęcz trochę w nocy swojego mężusia to może jutro urodzisz:-p:-p
Witam nowe mamusie
 
reklama
anaconda próbowałam, nie działa:zawstydzona/y::-D, ale też nie zaszkodziło;-);-)
jutro znowu a izbe jadę może mnie tym razem zostawia:eek:
a pączki teleportuję do ciebie:tak::tak:
 
sienio a Ty mieszkasz tak w okolicach ul.Zbożowej czy na os.Botanik? Możliwe że się znamy z widzenia bo bardzo często wychodzę na dwór z maluchem.
mandziula nie wiem który to dr Rosiński, mnie prowadził dr Bartosiewicz, on pracuje na położnictwie.Dasz radę kochana, już niedługo będziesz tuliła swoje maleństwo. Ja też rodziłam po terminie, termin miałam na 5.10 ale urodziłam 7.10.-miałam wywoływany Foleyem i oxy, urodziłam w niecałe 1,5h. :szok:
Ja czytam dalej ustawy,obejrzałam serial i teraz herbatka:tak:
Pozdrowionka.
 
Kurczę, ja już się nie mogę doczekać jutra.:-D Pewnie nie za dużo zjem, ale dawno nie jadłam pączków.:-) Wiecie może, czy na Kraśnickich jest szkoła rodzenia? I od kiedy trzeba zacząć chodzić?
 
mandziula ale narobiłas samku :-D:-D:-D taką mam ochotę na domowego pączka, ze chyba nie wytrzymam do jutra:sorry:...co do dzieiaczka to 1 dzień spóznienia to jeszcze nic moje wyszło po 4:baffled: myślalam, ze juz na zawsze w ciąży zostanę:sorry:
 
Ostatnia edycja:
witam sie wieczoraowa pora
nie bylo mnie od wczoraj a wy juz tyle naprodukowalyscie:-)
przeczytalam ale chyba nie uda mi sie odniesc do waszych wypowiedzi
w kazdym razie mandziula duzo duzo sil i cierpliwosci obys juz sie dlugo nie meczyla
ja tez nigdy nie robilam ani faworkow ani paczlow wiec pewnie jutro kupie
Maltanka my u ortopedy bylismy dzisiaj juz 2 miesiace jak Mateusz chodzi wiec postanowilismy sie pokazac, pochodzil na bosaka w sumie jest ok jest taki koslawy ten chod ale dzieci do 2 roku zycia tak maja fizjologicznie. Mamy kupic profilaktyczne ciapki, chodzic na basen, bawic sie tak aby byl na palcach itp, a na bosaka to tylko na piasku badz trawie w domu but.To wszystko po to aby zapobiec plaskostopiu.

A ja sie wam pochwale moim malym zakupem, poszlismy wczoraj do tesco na zakupy i wstapilam do rtveuroagd i kupilam sobie malutki podreczny aparacik:-Dmamy dosys duzy bardziej profesjonalny wiec nie usmiechalo mi sie go ciagac na spacery a ten wrzucam w kieszen i nawet go nie czuje takze zrobilam sobie taka mala przyjemnosc.

Czy mi umknely gdzies zdjecia z imprezy urodzinowej Maltanki czy e-koleżanko poprostu ich nie zamiescila?:no::-)
 
Witajcie! :-) Może Wy mi pomożecie? Chodzi mi o szkołę rodzenia w Lublinie. NIe wiem gdzie najlepiej iść, a przede wszystkim czy warto? To moja pierwsza ciąża i jestem trochę zielona.:-p

ja nie pomogę, nie chodziłam, ale słyszałam, że najlepiej chodzić do przyszpitalnej tam gdzie chcesz rodzić. a tak poza tym to witam na forum.:tak:

narobiłam pączków, małz przyznał że nawet smaczne:tak::tak: jak która ma ochotę to zapraszam:tak:, przy lenistwie mjego dzieciatka to możecie smiało jutro wpaśc na pączka;-);-)

mandziula to rzuć parę do mnie:-)


A tak już z innej beczki to pomęcz trochę w nocy swojego mężusia to może jutro urodzisz:-p:-p

:-D:-D:-D anaconda jak wymęczy M to wpadniemy do mandziuli jutro na Jaczewskiego na pączki:-D:-p

anaconda próbowałam, nie działa:zawstydzona/y::-D, ale też nie zaszkodziło;-);-)

a pączki teleportuję do ciebie:tak::tak:

:-D:-D:-D

ja też się piszę na pączki:-)

Ja czytam dalej ustawy,obejrzałam serial i teraz herbatka:tak:

Anuanet a jakie to ustawy Cię pochłonęły? co studiujesz?
na mnie też czekają, ale nie chce mi się za nie brać. bleee:-p

Wiecie może, czy na Kraśnickich jest szkoła rodzenia? I od kiedy trzeba zacząć chodzić?

jest :tak: proszem bardzo;-) Szkoła rodzenia Lidii Ruty w Lublinie

mandziula ale narobiłas samku :-D:-D:-D taką mam ochotę na domowego pączka, ze chyba nie wytrzymam do jutra:sorry:...co do dzieiaczka to 1 dzień spóznienia to jeszcze nic moje wyszło po 4:baffled: myślalam, ze juz na zawsze w ciąży zostanę:sorry:

ha to moje dziecię punktualne było 4 lutego się urodził w termin:-)

a ja jednak pączki kupię jutro, nie chce mi się robić:zawstydzona/y: Młody coś cały wieczór mi marudził, ale już śpi.:tak:
 
reklama
ja nabrałam chęci na faworki i pączki, ale M przyszedł z pracy i powiedział, że na jutro zrobili zrzutę. po 10 pączków dla każdego:baffled: więc stwierdziłam, że nie piekę i też sobie kupię:tak:

No ja zobaczę z jakim nastawieniem jutro wstanę bo może akurat "dzień lenia" mi się włączy:-D:-D:-D albo koleżanka zadzwoni i mnie na miasto wyciągnie:-p:-p:-p
 
Do góry