reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Wpadłam się tylko przywitać.

Zaraz muszę lecieć z małym na szczepienie, aż mi się nie chce wychodzić tak wieje. A tu na piechotę zasuwać jeszcze musimy.

Madzienka:-):-):-) a torta zamawiałam, miałam ochotę sama upiec, ale nie robiłam jeszscze nigdy i trochę się bałam.

Marz:-):-):-)

dzięĸi dziewczyny za miłe komentarze.

miłego dnia życzę.

kto ma ochotę niech się częstuje :-)





i kawusia do pączusiów

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja:-):-)
Pączusie pyszne aż ślinka leci a ja muszę wyjść żeby sobie takie kupić:-:)-:)-(
Maltanka jednak dzisiaj do lumpka nie pójdę:no::no::no:
 
Dzień dobry! Ja już po pączku i kawie.
maltanko nie zazdroszczę dzisiejszej wycieczki do przychodni, ja planowałam jutro jechac do kuzynki, ale jak pogoda sie nie zmieni to chyba sobie daruję:baffled:
mandziula trzymamy kciuki, powodzenia:-)
Trzymajcie sie w ten wietrzny dzień
 
cześć dziewczyny
dziękuje wszystkim za rady co do spania jeszcze mam jedna teorie dlaczego tak może być może ja mam żyłę wodna pod łóżkiem i dlatego teraz tak źle śpię. Nadrobiłam wczorajsza zaległość bo mnie mój M zaskoczył wrócił wcześniej z pracy i zabrał mnie trochę na zakupy a potem do znajomych aby pomóc i doradzić im jak maja dom wykończyć i z godzinki zrobiły się 4 a jak wróciła to tak się źle czułam ze od razu poszłam spać.
madziula trzymam mocno kciuki aby to okazało się ze już dziś.
maltanka ale masz słodkiego synia taki do schrupania.
Życzę wszyskim dzisiaj super słodkości ja ide jeść pączka kupionego przez M przed praca a co do wypieków to chyba zostawię to na sobote bo dzisiaj nie mama zamiaru nosa za drzwi wystawić taka pogoda do duszy.
 
Dzień dobry!
dzięki:-)
maltanka torcik super a synek jak wymalowany:tak:
mandziula trzymam kciuki żeby Cię już zostawili :tak:
Ja od samego rana na nogach, Kubunio jak zwykle 7:15 wstał:tak: Potem byłam z mężem po pączki w cukierni Zbyszek:-) Nawet dobre ale niestety dzisiaj chyba pączki na ilość,nie na jakość:-p Teraz mały zasnął więc lecę robić kawkę i do nauki...A pogoda faktycznie nie ciekawa, zwłaszcza na wyjścia-chyba dzisiaj dłuższy spacer odpada:cool:
Miłego dzionka.:-)
 
Antuanet24, Agala witajcie na forum;-):tak::tak:

narobiłam pączków, małz przyznał że nawet smaczne:tak::tak: jak która ma ochotę to zapraszam:tak:, przy lenistwie mjego dzieciatka to możecie smiało jutro wpaśc na pączka;-);-)
ja zjadłam 3 i naliczyłam 53 ruchy dziecka w ciagu godziny:szok::szok:


Antuanet nie wiem skąd siły mi sie biorą, ale ja juz baaardzo chcę urodzić (wczoraj miałam termin), ciażę prowadził dr Rosiński, pracuje na Jaczewskiego:tak:

Ja też się piszę na domowe pączusie:tak::tak::tak::tak:
No i trzymam kciuki za dobre wieści z IP:tak::tak: i daj znać:tak::tak:
Antuanet24 podatki dla mnie masakra:szok::szok::szok::szok:
maltanka już z tych pączków połowy nie ma;-);-);-)mhhhhhhh.........i z taką kawusią:-):-):-)

ech, mówicie, że pogoda niespecjalna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,a ja się do sklepu wybierałam po pączusie....:-p i co teraz?:eek::eek: jeszcze myślę o tych pączkach w 15 minut, ale też trzeba lecieć do sklepu...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ale pogoda...znowu pada:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Madzienka czy mozesz mi dac jakis namiar badz link do stronki na basen w Motyczu? Z tego co sie orientuje to Wy tam własnie jezdzicie. Napisz jak to wyglada czy we trojke jestescie w basenie czy mozna byc gdzies obok, czy zajecie sa z instruktorem czy ti juz dodatkowa przyjemnosc? Z góry dziekuje

Juz wszystko piszę
Zajecia z instruktorem - wchodzi jeden z rodzicow z dzieckiem, drugi rodzic moze wszystko obserwowac przez szybe, zajecia kosztuje 25zl/godzine i placi sie z gory:tak::tak::tak:
Mozesz rowniez przyjechac sam z dzieciaczkeim pochlapac sie w basenie, z tego co pamietam koszt wejsci osoby doroslej to 10zl dzieciaczek wtedy wchodzi za darmo...my czasami jezdzimyy sami pochlapac sie z Jula...

Teraz mamy mała przerwe ale planujemy powrot na basen po p operacji

a to jest stronka
Aqua Residence

Wpadłam się tylko przywitać.

Zaraz muszę lecieć z małym na szczepienie, aż mi się nie chce wychodzić tak wieje. A tu na piechotę zasuwać jeszcze musimy.

Madzienka:-):-):-) a torta zamawiałam, miałam ochotę sama upiec, ale nie robiłam jeszscze nigdy i trochę się bałam.

Marz:-):-):-)

dzięĸi dziewczyny za miłe komentarze.

miłego dnia życzę.

kto ma ochotę niech się częstuje :-)





i kawusia do pączusiów


Ale mi smaka na pączki narobilas i kawke, zaraz ide sobie zrobic...tylko czekam na mezowego z dostawa paczkow za jakas godzinke powinien byc, bo wychodzic to mi sie nie chce:no::no::no::no:
 
Antuanet24 podatki dla mnie masakra:szok::szok::szok::szok:

misia witaj w klubie, dla mnie też:sorry:

my po starciu z zimą dotarliśmy do domu. Śnieg lekko pruszył, ale pchanie wózka po zasypanych chodnikach to masakra. Hubert był grzeczyny,:-) dostał szczepionkę w rączkę i tylko lekko się skrzywił. Ma 81 cm i waży 10,5 kg. Potem zaszliśmy na ciucha. Ludu, że szok. Pewnie widziłayśnie nieraz jak kurom rzuca się ziarno, to prawie się biją i jedna włazi na drugą, właśńie byłam świadkiem takiej sytuacji:szok: babka doniosła parę nowych ciuchów, a tu parę kobitek jak sępy się rzuciło, aż się zaczełam na głos śmiać do siebie.:eek: Stała obok mnie taka babka i mówi do tej sprzedającej "trza się cieszyć, że ręce zostały":szok: Wyszperałam parę ubranek i stwierdziłam, że wieczorkiem zajadę jak mi się będzie chciało.

położyłam spać młodeko i z kawką zasiadłam przed kąputerem.

a i zachaczyłam o cukiernie, kupiłam sobie pączki 8:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
maltanka ale sie uśmiałam z Twojej opowieści:laugh2: ja własnie dlatego unikam ciuszków w dzień dostawy ;-)
Nie wiem czy zauważylyście, ale najcześciej tak sie zachowuja "kobiety" po 50-tce, no oczywiscie nie wszystkie...
antuanet24 podzielam Twoje zdanie co do pączków, moze dlatego, ze jakis "gnieciuch" mi sie trafił :confused2:
 
Do góry