reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Misia ja od samego początku podawałam na łyżeczce tym bardziej że podawałam cebion i witaminę D3 tak więc dużo tego nie było:tak::tak::tak:
I do dzisiaj nie mam problemu z podawaniem Mai lekarstw, wypija wszystko nawet te niedobre


hmmm....to może jest więc jakaś metoda....od początku przyzwyczaić do łyżeczki bez jakiś dziwnych wynalazków;-)

podobno lepiej spać na lewym, bo dziecko jest lepiej dotlenione i mniejszy ucisk macicy....ale to wiedza z książki, bo mi lekarz powiedział...po prostu na boku!
 
reklama
Maltanka nie wiem bo wieczorem ma koleżanka dzwonić i jak zadzwoni to mamy do centrum jechać tak koło południa, dam ci jeszcze wieczorem znać albo jutro rano jak już mąż mnie do kompa nie dopuści:tak::tak::tak:
 
Witajcie! :-) Może Wy mi pomożecie? Chodzi mi o szkołę rodzenia w Lublinie. NIe wiem gdzie najlepiej iść, a przede wszystkim czy warto? To moja pierwsza ciąża i jestem trochę zielona.:-p
 
Witajcie
Jakos nic nie pisalam,bo u mnie totalny bezruch:sorry: ale czytam was codziennie:-)
agala ja nie pomoge, bo nie chodzilam ale dziewczyny napewno chetnie odpowiedzą na Twoje pytania
maltanka, fonetka tez czytalam, ze na lewym powinno sie spac... pamietam tez ze nie zalecają spac na plecach na plasko, ale juz nie pamietam z jakiego powodu, pewnie na to zwiazek z krażeniem
anakonda, maltanka fajnie wam z tym ciuchem, zawsze mozna poszperac :tak: ja musze niestety specjalnie do miasta jechac:-(
Kurcze jutro Tłusty Czwartek już sie nie moge doczekać pączka z kawą
madzienko robilam "twoją" kawe:tak: świetna:-):-)
anet Twoja firanka jest naprade extra, masz talent :D
a ja dowiedzialam sie wlasnie z jeszcze nieoficjalnych zródeł, ze moja kuzynka jest w ciaży :):) ale sie cieszę
Trzymajcie sie dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Witajcie! :-) Może Wy mi pomożecie? Chodzi mi o szkołę rodzenia w Lublinie. NIe wiem gdzie najlepiej iść, a przede wszystkim czy warto? To moja pierwsza ciąża i jestem trochę zielona.:-p

warto warto....zdecydowanie warto:tak::tak::tak::tak: (mój mąż też doszedł do takiego wniosku po kilku zajęciach)....a najlepiej do tej, która jest organizowana przez szpital, w którym zamierzasz rodzić:tak: umknęło mi chyba, albo nie doczytałam....kiedy masz termin?
 
Witajcie
sienio WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla Julki,dużo uśmiechu i radości, niech zdrowo rośnie! Właśnie na suwaczku zobaczyłam że wczoraj urodziny miała.
ja już po obiadku, okna umyte (wewnątrz tylko, ale zawsze to coś), potem jeszcze pączki mam w planie mam nadzieje ze mi wyjda:-D:-D
mandziula podziwiam Cię że masz tyle sił! Życzę Ci dużo cierpliwości, bo te ostatnie dni przed rozwiązaniem tak się "dłużą" i kobieta sobie myśli że te 9 miesięcy szybciej zleciało niż te kilka dni...przynajmniej ja tak miałam ostatni tydzień przed terminem. A kto Ci prowadzi ciąże?
Anet15 śliczne firaneczki, masz talent.
Agala ja chodziłam do szkoły rodzenia "Aktywna mama" i nawet miło wspominam te zajęcia, ale chyba najlepiej do takiej przyszpitalnej.
Mi dzionek zleciał strasznie szybko, miałam wcześniej coś napisać ale tak zleciało. W niedzielę mam 5 egzaminów i muszę się uczyć ale strasznie mi się nie chce. Dzisiaj zrobiłam już faworki ( zawsze to fajniejsze niż czytanie ustaw) więc na jutro będą jak znalazł, pączki pewnie kupię :tak:
Kubuś już godzinkę śpi więc trochę spokoju. Miłego wieczora Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
Termin mam na 18 czerwca, ale podobno dokładnie określa się dokładniej po usg, a ja dopiero będe miała w przyszłym tygodniu. I mam nadzieję, że wtedy poznam płeć mojego maluszka.:tak: Mam zamiar rodzić na Kraśnickich, bo tam mam lekarza:happy:
 
Antuanet24 dziękujemy bardzo za życzenia:-) jestem z tego samego osiedla co Ty, wiec moze nawet znamy sie "z widzenia" :tak: Fajnie, ze nie jestem już sama.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Antuanet24, Agala witajcie na forum;-):tak::tak:

narobiłam pączków, małz przyznał że nawet smaczne:tak::tak: jak która ma ochotę to zapraszam:tak:, przy lenistwie mjego dzieciatka to możecie smiało jutro wpaśc na pączka;-);-)
ja zjadłam 3 i naliczyłam 53 ruchy dziecka w ciagu godziny:szok::szok:


Antuanet nie wiem skąd siły mi sie biorą, ale ja juz baaardzo chcę urodzić (wczoraj miałam termin), ciażę prowadził dr Rosiński, pracuje na Jaczewskiego:tak:
 
Do góry