reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witajcie
my codziennie od 7.00 na nogach, nic nie pośpi mi ta męda mała dłużej.
My tez o 7 juz nie spimy za zwyczaj.....:-D
Witajcie....
Czyzby mandziula,pojechala rodzic,bo jeszcze do nas nie zajzala:sorry:trzymam kciuki:tak::-)

Ja dzis tylko na chwile,bo wczoraj tej nieszczesnej firanki nie skonczylam...wrrr....padlam juz o 23 i wiecej nie mialam sily....a troche jest pracy przy niej(wstawie fotke to wam pokarze jaka siorce szyje)
A czy to jutro juz tlusty czwartek?Kurcze tak mi sie zdaje:sorry:...ale ten czas zasowa,trzeba bedzie jakichs oponkow serowych nasmazyc jutro,bo paczkow nie probowalam nigdy i sie troche boje ze mi nie wyjda:baffled:
 
reklama
to ja też się witam,
Maltanka, dzięki za sms-ka :))
kurcze brzucho boli, może cos się zaczyna, czekam cierpliwie, jak cos sie zacznie to napewno dam wam znać,

dzis poźniej bo mam ruchy liczyć i leze plackiem od 8 do 9potem sniadanko a teraz kawusia to i kompa włączyłam

anet piękne te firanki:tak::tak:
 
Witajcie my juz od rana na nogach byliśmy z Julcią paszport jej wyrobic bo zmienia sie ustawa paszportowa i maluchy do 5 roku zycia beda otrzymywaly paszport tylko na rok, a teraz zrobilismy jej na 5 lat:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Te rajstopki są tam gdzie rajstopki dla dziewczynek - na dziale dziecięcym i jeszcze w tym samym dziale w koszu tylko że tam jest cena 9zł albo 10zł i ja potem w kasie się pytałam jaka jest prawdziwa cena bo tam przy rajstopkach była cena właśnie 4zł:tak::tak:

dziekuję

My tez o 7 juz nie spimy za zwyczaj.....:-D
Witajcie....
Czyzby mandziula,pojechala rodzic,bo jeszcze do nas nie zajzala:sorry:trzymam kciuki:tak::-)

Ja dzis tylko na chwile,bo wczoraj tej nieszczesnej firanki nie skonczylam...wrrr....padlam juz o 23 i wiecej nie mialam sily....a troche jest pracy przy niej(wstawie fotke to wam pokarze jaka siorce szyje)
A czy to jutro juz tlusty czwartek?Kurcze tak mi sie zdaje:sorry:...ale ten czas zasowa,trzeba bedzie jakichs oponkow serowych nasmazyc jutro,bo paczkow nie probowalam nigdy i sie troche boje ze mi nie wyjda:baffled:

Firanka cudna, oj chyba skuszę sie i podrzuce Ci moja do uszycia:-p:-p:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witajcie!!!

mandziula to się rozkręcasz:tak: mnie tak cały dzień męczyły takie bóle jak przed@, ale nie za bardzo były regularne, raz mocniejsze raz nie. Wieczorem M zdecydował, że pojedziemy na IP sprawdzić, a lekarz do mnie, że szyjka zgładzona i poród się zaczyna:baffled:



też miałam bóle krzyżowe, ale mnie dopiero na porodówce złapały. brrr jak sobie przypomnę.



Marta no no no ;-)



misia mogą być też krzyżowe niestety.



:szok: o matko, tak to można rodzić:tak:



misia u nas jest taka sama sytuacja, ja mam minus, M ma plus i Hubert plus, jak mała odziedziczy po tatusiu plus to podadzą ci po porodzie immunoglobulinę.

misia a co do żółtaczki to Hubert też miał, ale przetrzymali nas tylko 1 dzień dłużej, w sumie leżeliśmy 4 dni. Jak będziesz karmiła dużo piersią to szybko zejdzie.


No mam nadzieję, że będę karmiła piersią:tak::tak:

anet15 firanki są super....też bym chciała umieć takie uszyć...niestety dwie lewe ręce do takich prac:crazy:
Tłusty czwartek? hmm....ja też nigdy nie smażyłam (sama, bo z mamą to owszem) pączków...kiedyś zrobiłam faworki....ale teraz w domu składników nie mam:baffled:, więc pewnie skończy się, że kupię jakieś;-)

mandziula trzymam kciuki i czekam na wieści:tak::tak:
 
Witajcie my juz od rana na nogach byliśmy z Julcią paszport jej wyrobic bo zmienia sie ustawa paszportowa i maluchy do 5 roku zycia beda otrzymywaly paszport tylko na rok, a teraz zrobilismy jej na 5 lat:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Maja też ma na 5 lat wyrobiony:tak::tak::tak:
Anet śliczne firaneczki:tak::tak::tak:
Muszę do biedronki się wybrać na małe zakupy, u mnie dzisiaj zupa pieczarkowa bo bardzo za mną chodzi od jakiegoś czasu:tak::tak::tak:
 
Maja też ma na 5 lat wyrobiony:tak::tak::tak:
Anet śliczne firaneczki:tak::tak::tak:
Muszę do biedronki się wybrać na małe zakupy, u mnie dzisiaj zupa pieczarkowa bo bardzo za mną chodzi od jakiegoś czasu:tak::tak::tak:

Dzisiaj nie chce mi sie wychodzic bo na dworze jakos tak brrrrr
ale koniecznie musimy umowic sie kiedys pod biedronką ja mam kilka krokow:-D:-D:-D

Madziula kciukasy mocno zacisniete zeby malenstwo jak najszybciej pojawilo sie wsrod Was
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny.
Anet swietne firany.
Madziula życzę szybkiego i mało bolesnego rozwiązania możne mały już się znudził brzuchem.
ja od rana mam do kitu dzień mieliśmy jechać jutro do notariusza i dupa okazało się ze nie wszystko jest przygotowane jak zawsze coś musi być nie tak. i tak na prawdę cały dzień do kitu.
Madziula i Misia powiedzcie mi jak śpicie w jakiej pozycji bo ja to chyba zacznę spać na stojąco bo już nie wiem jak się mam ułożyć, u mnie jest tylko przekręcanie się z boku na bok i tak prawie całą noc a jak wstaje rano to jestem poobijana i bolą mnie boki a na plecach już nie mogę.
 
mam pytanie potrzebuje jakiegoś dobrego i sprawdzonego przepisu na chrust (po tutejszemu faworki) i oponki bo jak jutro tłusty czwartek to możne bym coś zrobiła
 
reklama
Do góry