reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam się niedzielnie

ale tu dzisiaj tłok;-);-)

ja już po obiadku, teraz herbatka i lenistwo:tak::tak::tak:
Mandziula,a ty jeszcze w domu,nic twoje dziciatko sie nie spieszy:-)
My przed chwilą wróciliśmy z ..... Lublina. Pojechałam z Fifim w piątek wieczorem bo mały bardzo już się stęsknił za dziadkami. Sobotę spędziliśmy w Nałęczowie w spa i atrium. Boshe jak żałuję, że nie stać mnie na częstsze tego typu rozkosze. Normalnie czuję się jak nowo narodzona. Filipek basenem zachwycony, aż żałuję że w Chełmie jest tylko chlorowany bo z pewnością chodziłabym z nim częściej. W atrium woda cieplutka, basen z białą glinką, sauna i te bąbelki, mmmmmmm normalnie żyć nie umierać. :-D:-D:-D
Brakowało nam takiego wypadu bo i ja odpoczęłam i Filipkowi też wyjazd dobrze zrobił. Po powrocie nie może się oderwać od swoich zabawek, przywitał się nawet z dywanem, łóżkiem, szafkami. :-D:-D:szok::szok::szok:

Jutro już powrót do rzeczywistości, ja do pracy, młody do przedszkola. :-(


ja też, ja też. :tak::tak::tak:
Ulice w Lublinie bezproblemowe, trasa Chełm - Lublin ok ale jak tylko wjeżdża się do miasta to człowieka cholera trafia. Śniegu potwornie dużo, a ulice praktycznie nieprzejezdne.
Wow,w spa powiadzasz bylas....no tez bym z checia pojechala:tak:
To widac jak Filipek sie stesknil za domem jak az tak sie wital.....he,he:-D:-D:-D

Dzien dobry,maz z Gosia poszli do sasiada a ja z Karola w domu sama,wlasnie dokuczac zaczela na kolanach i chyba dlugo nie popisze...he,he:-D
U nas jako tako,Gosia jutro do szkoly po 2 tygodniowym chrowaniu,tydzien pochodzi i ferie:tak::-D
Meza paluch czasem jeszcze boli,ale radzi sobie dzielnie:biggrin2:,nawet dzis odsniezal droge do szosy:tak:
No i tyle popisalam,marudek nie daje,trzeba sie pobawic troszke....:happy2:
 
reklama
Witam:-):-):-)
My wreszcie do domku dojechaliśmy i Maja zasnąć nie może a jutro trzeba przecież rano do przedszkola wstać:sorry2::sorry2:
Fogia no to super sobie poodpoczywałaś, zazdroszczę takiego spa:tak::tak::tak:
 
Witam w poniedziałkowy poranek:-):-)
Pogoda za oknem nie nastraja do optymizmu ale postaram się jakoś optymistycznie spędzić ten dzień:tak::tak::tak:
Madzienka gratulacje kolejnego ząbka:tak::tak::tak:


 
Witajcie!

Madzienka
gratulujemy 5 ząbka:tak:

Maltanka jak urodzinki???

urodzinki fajnie. Nie zaglądałam przez weeckend bo mieliśmy prawdziwy najazd. W sobotę byli chrzestni, a w niedzielę dziadkowie. Nie miałam już nawet siły wczoraj włączać komputera. Jak mi się uda zgrać fotki to później wstawie;-)

czas na kawkę teraz i ta moja mała męda już mi się wspina po nogach.:baffled:
 
ja też się witam:-)

maltankato fajnie że urodzinki udane, czekamyna zdjęcia:tak::tak::tak:

Madzienka brawa za 5 ząbka:tak::tak:

anaconda uśmiechnij się, mogło być gorzej:tak:, przynajmniej nie wieje strasznie

fogia oj zazdroszczę wypadu do spa, napewno odpoczęłaś:tak::tak::tak:

a ja ciągle łażę, kurcze jutro mam termin wyznaczony i nie wiem co dalej robić bo mi sie dzis zwolnienie kończy, pewnie przejedziemy sie na izbę przyjęć i sie zapytam co teraz:dry::dry::confused::confused:

lece kawusię robić:tak::tak:
 
cześć dziewczyny
witam sie poniedziałkowo. nie dam rady pewnie nadrobić wszystkich zaległości, ale postaram się być na bieżąco. ja to mam pecha wróciłam ze wsi i pierwszy dzień w mieście a ja przeziębienie złapałam i teraz mecze się z katarem i gardłem a tu nic łyknąć nie mogę.
 
Madzienka gratuluje ząbki, uwazaj teraz bo już może ugryść!!!;-)
maltanka fajnie,że impreza się udała-czekamy na fotki!:tak:
mandziula najlepiej to skontaktuj się ze swoim ginem!On Ci powie co i jak, bo zeby nie bylo tak ze pojedziesz na izbe nadarmo a wiesz szczegolnie na Jaczewskiego-moga cie od razu odeslac do innego szpitala.A kto jest Twoim gin prowadzącym?
anaconda27 super obrazek!pokazuje mój nastrój!!!:baffled:

Witam wszystkich poniedziałkowo!
Powoli szykuje się do pracy ale chyba brak slonca i kolorow odbiera mi sily-normalnie nic mi sie nie chce.Nastawilam tylko pranie(co za szczescie ze wymyslili automatyczne pralki).
 
Sundey to fakt automat to cudowny wynalazek, a pamiętam jak jeszcze byłam panienką to prałam w rękach żeby się mniej niszczyły moje ubrania:szok::szok::szok:
 
reklama
Witajcie :-)
madzieńka no no 5 ząbków:-) do lata bąda już pewnie wszystkie
mandziula Z uwagi na to, ze w każdym momencie mozesz nam zniknąć życzę szybkiego, bezbolesnego porodu i zdrowego maluszka... no i daj nam znac, bo my tu wszystkie niecierpliwie czekamy na Twojego syneczka:-)
anaconda czuję sie dzis dokladnie jak Twoj zielony ludek:-D heheh ja tez przechodzilam etap prania w rekach :) jak raz zobaczylam moje ubrania w pralce podczas wirowania to malo zawalu nie dostalam :):):) to byly czasy :D
maltanka pochwal sie koniecznie zdjęciami solenizanta
 
Ostatnia edycja:
Do góry