reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej! Na Zana zaraz za skrzyżowaniem z Kraśnicką jest taki komis "KUBUŚ" tam rodzice przynosza ubranka, wiec zawsze lepiej niz w używaku... coś jak "dzieciuszek" zreszta on tez byl kiedys na Zana. Troche mnie denerwowalo w Kubusiu, ze tak wszystko poupychane i trudno bylo cos wybrac, ale ostatnio jak bylam to poukladali:-) Upolowałam tam kalosze w stanie idealnym za 7 zl i nowe spodenki z metka jeszcze za 10 :-) wiec polecam:-D
Taki komis jest jeszcze u mnie na Botaniku, ale jakos nie przypadl mi do gustu (innym mamom z osiedla też nie) Wiem, ze na Czechowie też sa 2 ale nie bylam "komis dla dzieci " i cos jeszcze.... moze któraś z Was tam była i powie czy warto?
ehh... ja jak zwykle o zaukpach hihih:sorry2:
misiu2010 fajny kombinezonik,:-) napewno nie bedziesz sie tak meczyla wkładajac go jak ja
madzienko super aparacik... no i kawa rewelacyjna :)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki;-)

Na czechowie na pewno jest ten o ktorym pisala Maltanka...komis Leoś http://www.komisleos.pl/

Madzienka pamiętam, pamiętam tylko jakoś motywacji brak. :zawstydzona/y: Muszę jeszcze raz przejrzeć sobie ich stronkę.

Fotki super wszystkie;-)



ojej Fogia mam nadzieję, że z końcem tygodnia skończą się wasze problemy.

a Fogia ma nowy avatarek:tak: śliczny:tak:



Madzienka ja też, ja też się piszę na taką kawkę rano. a czym spieniasz mleko?



misia my byliśmy w BF tylko na chwilkę za niekapkami, bo czas gonił, jeszcze nadrobimy.:tak:

no i jeździłam dziś samochodem. Madzienka ja też lubię tylko ostatnio tak jakoś się przyzwyczaiłam, że M jeździ, i też ciężko u mnie z parkowaniem zwłaszcza tym samochodem, ale nie było źle. Drogi czarne, niezaśnieżone, więc żadne zaspy nie zapraszały mnie na szczęście do siebie:-):-) Nawet byliśmy w Plazie ludu, że szok:baffled: nie ma gdzie zaparkować. Potem skoczyliśmy do BF, na szybki obiadek do domu i pojechaliśmy do mojego brata.
Hubert dostał od chrzestnej dwa śliniaczki ręcznie robione wyszywane:-)
a moja bratowa jaka okrąglutka, :tak: jeszcze miesiąc jej został.

misia kombinezon fajny :-)

na Czechowie jest komis na Aleji Kompozytorów Polskich 9 koło kościoła z koroną. Ja tam kupowałam kombinezon dla Huberta. warto tam zajrzeć.

Gratulacje jazdy...to prawda że trzeba jeżdzic bo wypada sie z rytmu....ja kombi jezdze rzadko(czytaj prawie wcale) bo mam swoj:-):-):-):-)

Co do mleczka to spieniam takim zwyklym spieniaczem, mozna je dostac w kazdym hipermarkecie, ja kupilam w Ikei
IKEA | Kawa i herbata | Akcesoria do kawy i herbaty | PRODUKT | Spieniacz do mleka

hej:)
ja tez jakaś padnięta jestem... i właśnie zastanawiam się jak pozbyc sie wanienki i przewijaka-różowe, bo juz nie potrzebne a miejsce zajmują, musze chyba opchnąć za parę groszy:))

mój dzieć w wanience by nie usiedzial i w normalnej wannie sie kąpie:))

a w biedronce jakies zabawki dla niemowląt..a le ja już mam po dziurki w nosie zabawek:)) Oferta na przyszły tydzień a i wlidlu cos dla bejbisów od pn Lidl Online

chlop poszedł do pracy a ja zaraz spac ide:))

dobrej nocy i zdrowka chorowitkom

Nawet nie wiedzialam ze Biedronka ma strone...:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

Misia kombinezon super
 
reklama
Witam:-D
Raczej nie nadrobię zaległości w czytaniu Mam tę gazetkę z Lidla i chcę upolować te fartuszki-śliniaki Mamy zamiar zacząć trening samodzielnego jedzenia może będzie mniej prania:tak:

Marta ja w pierwszej chwili myślałam ze ty w ciąży jesteś:baffled::-D

Meble do pokoju Kuby zamówione dywan też jeszcze muszę firanki kupić i pojemnik na zabawki i będziemy małego przenosić do jego "światka":-)
 
Witam wszystkich niedzielnie!!!!!:-)

maltanka napisz wieczorkiem jak po imprezke?bo to chyba dzisiaj masz urodzinki???!!!:-):-):-)
 
Hej dziewczyny, witam niedzielnie.
U mnie choróbsko rozwinięte w pełni. Tradycyjne o tej porze roku - zapalenie zatok. :wściekła/y:Cały wczorajszy wieczór przeleżałam z temp. Nabrałam się leków i dziś muszę jechać do Lublina na zajęcia z masażystami, a i od poniedziałku też raczej nie pójdę na L4 bo do środy zaplanowałam sprawdziany. Jak ich nie zrobię teraz to plan mi się posypie i będę miała po feriach sporo do nadrabiania. :-(
 
reklama
Do góry