reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

misia kombinezon śliczny, dięki za info o innych komisach, poproszę małża to może mnie w poniedziałek zawiezie to coś kupimy, poszperam jeszcze na allegro

jakaś taka wymordowana się czuję, a w sumie nic diś nie robiłam

ale zato też dotarłam do Baby Fantu:tak::tak: kupilimy tam wanienkę do kąpania bow sumie najtaniej tam były:tak:;-), tacy ludzie co stali przed nami w klejce wydali prawie 1000zł na zabawki:szok::szok::szok:
 
reklama
ale zato też dotarłam do Baby Fantu:tak::tak: kupilimy tam wanienkę do kąpania bow sumie najtaniej tam były:tak:;-), tacy ludzie co stali przed nami w klejce wydali prawie 1000zł na zabawki:szok::szok::szok:

:shocked2: tysiaka na zabawki niezłe.

mandziula patrz tyle nas było w BF dzisiaj. w BF niektóre rzeczy się opłaca kupować, ja kupuję tak Hubertowi ubranka typu body czy koszulki, ale na niektórych to mają niezłe narzuty. my chcieliśmy fotelik tam kupić ale zamówiliśmy na allegro o 100 taniej.

mandziula a jak ja wychodziłam to stało za nmą jakieś małżeństwo do kasy z wanienką, ale różową to chyba nie Ty co?:confused::-p:cool2:
 
Witam daje znac ze zyje....matko ile wy produkujecie teraz.....a ja dzieciaki mam chore i nie nadazam za wami....buu:-(
widze ze zakupowy szal,oj mi tez by sie przydalo na zakupy do lumpka wyjsc ale jakos zawsze mi sie nie sklada.....:sorry2:....musze mala z mezem zostawic i skoczyc do sklepu,moze po niedzieli(bo maz nadal na zwolnieniu lekarskim:shocked2:)
Dobrej nocki zycze....Karolina juz spi , a Gosia prawie to ja tez sie juz poloze....pa,pa:happy2:
 
:shocked2: tysiaka na zabawki niezłe.

mandziula patrz tyle nas było w BF dzisiaj. w BF niektóre rzeczy się opłaca kupować, ja kupuję tak Hubertowi ubranka typu body czy koszulki, ale na niektórych to mają niezłe narzuty. my chcieliśmy fotelik tam kupić ale zamówiliśmy na allegro o 100 taniej.

mandziula a jak ja wychodziłam to stało za nmą jakieś małżeństwo do kasy z wanienką, ale różową to chyba nie Ty co?:confused::-p:cool2:

No to faktycznie nieźle......1000 zł na zabawki....może to szczęśliwi dziadkowie;-);-).....my tam kupiliśmy wanienkę, łóżeczko, fotelik, wózeczek,pościel, przewijak, rożek i ceratki....ale na wszystko mieliśmy sponsora - przyszłego dziadka:tak::tak::-D:-D:-D no i dzięki dziadkowi mamy wspólną kartę stałego klienta ze zniżką 7%:-), więc pewnie coś tam jeszcze kupimy;-) i może w przyszłym tygodniu, bo mąż ma tydzień urlopu:-):-):-):-):-):-)
 
hej:)
ja tez jakaś padnięta jestem... i właśnie zastanawiam się jak pozbyc sie wanienki i przewijaka-różowe, bo juz nie potrzebne a miejsce zajmują, musze chyba opchnąć za parę groszy:))

mój dzieć w wanience by nie usiedzial i w normalnej wannie sie kąpie:))

a w biedronce jakies zabawki dla niemowląt..a le ja już mam po dziurki w nosie zabawek:)) Oferta na przyszły tydzień a i wlidlu cos dla bejbisów od pn Lidl Online

chlop poszedł do pracy a ja zaraz spac ide:))

dobrej nocy i zdrowka chorowitkom
 
hej:)
ja tez jakaś padnięta jestem... i właśnie zastanawiam się jak pozbyc sie wanienki i przewijaka-różowe, bo juz nie potrzebne a miejsce zajmują, musze chyba opchnąć za parę groszy:))

mój dzieć w wanience by nie usiedzial i w normalnej wannie sie kąpie:))

a w biedronce jakies zabawki dla niemowląt..a le ja już mam po dziurki w nosie zabawek:)) Oferta na przyszły tydzień a i wlidlu cos dla bejbisów od pn Lidl Online

chlop poszedł do pracy a ja zaraz spac ide:))

dobrej nocy i zdrowka chorowitkom


Ooooo...fajnie z Lidlem:tak:
ja też zaraz pewnie do łóżeczka zmykam....dobrej nocki wszystkim:tak:
 
reklama
hej:)
ja tez jakaś padnięta jestem... i właśnie zastanawiam się jak pozbyc sie wanienki i przewijaka-różowe, bo juz nie potrzebne a miejsce zajmują, musze chyba opchnąć za parę groszy:))

nio mi też się nazbierało tego sporo, ale jak na razie to zbieram i wywożę do teściów na wieś, dobrze, że mają gdzie to trzymać:tak:
 
Do góry