reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
My sie równiez witamy jestesmy już po spacerku saneczkowym i troche nóżkowym pogoda super chociaz jak powieje to troche czuc po twarzy. Zupka już zrobiona cza przygarnąc w domciu.
Zdrowia życze dla wszystkich chorowitek małych i tych duzych. :-)
 
Hej dziewczyny
no i nie udało mi się dotrzymać do środy, wczoraj wieczorem dostałam ponad 39 temp i nie bardzo mogłam ją zbić. Poza tym gardło mi wysiadło, praktycznie nie mogę mówić więc i tak w pracy nie byłoby ze mnie żadnego pożytku. Na 13 idę do lekarza. :dry:
Młody też dziś został w domu bo nie miałam rano sił żeby go wlec do przedszkola.

anet
współczuję i łączę się w bólu.

Marta
daj znać jak tam Twoje chłopaki w nowym przedszkolu.

spadam do wyra.....

Dużo zdrówka życzę:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
anaconda27 Tobie także:tak::tak::tak::tak::tak:
mandziula współczuję bólu głowy...niby to żadna choroba, ale dokucza jak diabli i nic nie pomaga....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My po leniwym śniadanku zaraz ruszamy w miasto;-)korzystam póki mąż w domu i mam transport samochodem:-D
 
Witajcie!

dużo zdrówka dla chorowitków

mandziula współczuję bólu głowy. obt jak najszybciej przeszło:tak: a dotarła do Ciebie moja PW?

a ja od rana mam nerwa na M:crazy:dziadkowie (moi rodzice) chcieli Hubertowi kupić na urodziny taki samochód sterowany na pilota (taki z dużych) coś takiego: !!SZOK!! NOWOŚĆ MERCEDES CLK + PILOT EXTRA CENA! (900323397) - Aukcje internetowe Allegro

szukaliśmy, szukaliśmy wczoraj i doszliśmy do wnosku, że ten by był ok, a dzisiaj rano dzwonię do M a ten mi mówi, że on uważa, że małemu to jest nie potrzebne, nosz :angry::angry::angry:

no i teraz mam problem bo nie wiem co mam zrobić, głupio mi jest powiedzieć mamie że on nie chce tego, tym bardziej, że wczoraj dała nam kasę, czy mam się uprzeć i kupić. :crazy:
 
Witajcie!

dużo zdrówka dla chorowitków

mandziula współczuję bólu głowy. obt jak najszybciej przeszło:tak: a dotarła do Ciebie moja PW?

a ja od rana mam nerwa na M:crazy:dziadkowie (moi rodzice) chcieli Hubertowi kupić na urodziny taki samochód sterowany na pilota (taki z dużych) coś takiego: !!SZOK!! NOWOŚĆ MERCEDES CLK + PILOT EXTRA CENA! (900323397) - Aukcje internetowe Allegro

szukaliśmy, szukaliśmy wczoraj i doszliśmy do wnosku, że ten by był ok, a dzisiaj rano dzwonię do M a ten mi mówi, że on uważa, że małemu to jest nie potrzebne, nosz :angry::angry::angry:

no i teraz mam problem bo nie wiem co mam zrobić, głupio mi jest powiedzieć mamie że on nie chce tego, tym bardziej, że wczoraj dała nam kasę, czy mam się uprzeć i kupić. :crazy:

Moim zdaniem powinnas kupic i to nie na złosc M tylko dlatego że jest to prezent od dziadków którzy na to wyrazili zgode i dali pieniadze, wiec wasz budzet rodzinny nie jest nadszarpniety. Równie dobrze rodzice mogliby wam nic nie mowic i przyjechac do was wlasnie z takim prezentem i co wtedy tez maz powiedzialby ze jest to wam niepotrzebne? Kupuj to są pierwsze urodziny i prezent od dziadków:-)
 
Witam przy popołudniowej kawce:-):-):-)
Właśnie słucham sobie Ani Dąbrowskiej i tak jakoś zamarzyło mi się wrócić znowu do mojego rodzinnego domu:-:)-:)-(
 
Witam:-) Bylysmy z Julka na spacerku zabralam wózek i normalnie myslalam ze juz nie doam racy w drodze powrotnej:baffled: Julka chciala na rece, ale ja jakos oszukałam troszeczke i jechala:-p
Witajcie!

a ja od rana mam nerwa na M:crazy:dziadkowie (moi rodzice) chcieli Hubertowi kupić na urodziny taki samochód sterowany na pilota (taki z dużych) coś takiego: !!SZOK!! NOWOŚĆ MERCEDES CLK + PILOT EXTRA CENA! (900323397) - Aukcje internetowe Allegro

szukaliśmy, szukaliśmy wczoraj i doszliśmy do wnosku, że ten by był ok, a dzisiaj rano dzwonię do M a ten mi mówi, że on uważa, że małemu to jest nie potrzebne, nosz :angry::angry::angry:

no i teraz mam problem bo nie wiem co mam zrobić, głupio mi jest powiedzieć mamie że on nie chce tego, tym bardziej, że wczoraj dała nam kasę, czy mam się uprzeć i kupić. :crazy:
Ja tez myślę, ze powinnas kupic, bo troche głupio przed rodzicami a smamochodzik naprawde fajny
Wczoraj wlasnie moj P powiedzial, ze chce kupic Julce, ale takiego Baby-Love DUŻY DWUOSOBOWY JEEP HUMMER 2 SILNIKI (891894451) - Aukcje internetowe Allegro tylko mi troche szkoda tyle kasy wydac:sorry2:, wiec pewnie przekonam go aby kupic taki jak Wasz.Troche sie boje ze jej sie szybko znudzi, bo jak patrzylam na allegro uzywane to ludzie pisali, ze sprzedaja, bo dziecku sie po jednym sezonie znudzil i teraz miejsce tylko zajmuje:baffled: Pamietam jak byłam mała u nasz na osiedlu tacy chlopcy mieli,oczywiscie bez porownania do tych co teraz robia i na pedaly ale strasznie im zazdroscilam:sorry2:
Wszystkim życze zdrówka
 
reklama
Witam wszystkich popoludniowo!:-)
maltanka swietny wóz!!!:tak: trzeba kupowac:tak::tak::tak:
My tez bylismy na spacerku, bez sanek i bez wozka caly czas na nozkach,Dzielny chlopak!!!Super pogoda dzisiaj byla na spacer!Prawie bezwietrznie i słoneczko!:-)
 
Do góry