reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Madzienka super zdjęcia

a my byliśmy na sankach, krótko, ale zawsze coś.:tak:

lecę trochę ogarnąć mieszkanie:tak:

Madzienka a do przedszkola to nie przyjmują dzieci przypadkiem od 2,5 roku:sorry2:
moja bratowa pracuje w przedszkolu i podobno też jest taki wymóg, że dziecko musi korzystać z nocnika:sorry2:
 
reklama
:-):-):-)

anet a mi Hubert też nie chciał za nic wziąć do buzi butelki, nieważne jaki smoczek był, do 7 miesiąca był na "cycu" tylko. Kupiłam kubek niekapek i z niego pije. Butelki mam nieużywane, leżą i czekają, dobrze, że dostałam, a nie sama kupiłam.
.
No to mnie pocieszylas....:baffled:...ja tez wczoraj kupilam taki kubek,co ma i smoczek i mozna dziubek zaloyc i potem dla starszego slomke,takie cudo 3 w 1...hi,hi.....ale tam pisze ze od 6 miesiaca,wiec jeszcze poczekam.....:happy2:
Witam się!!!
No to miałam się wybrać po ubranka do Tesco, ale widzę, że nie ma sensu;-)Poczekam na następną okazję:-D:-DA ja dzisiaj chcę zrobić racuchy drożdżowe, bo mam trochę drożdży w domu, tylko jajka się skończyły, więc i tak muszę lecieć do sklepu:-p:-p
Ja wtamtym tygodniu robilam racuchy drozdzowe,a dzis mnie naszlo na buleczki drozdzowe,wlasnie wcinam...ale pycha,takie mieciutkie jeszcze mi nigdy nie wyszly...moze dlatego ze mikserem robilam ciasto:-)
Witam i ja:-):-)
Ja też dzisiaj mega lenia mam a na dodatek wieczorem jedziemy na weekend do teściowej i znowu mądrości będę musiała słuchać, już mi się na to rzygać chce (przepraszam za brutalność w słowach)
Ha,skad ja to znam...moja ostatnio mi gada(a slucham jaj codziennie bo mieszkamy z tesciami)ze chyba pokarm mam za chudy,bo Karolinka w nocy mi czesciej wstaje....wrr....no nie moge juz na nia....:confused:...a ze zeby moze dziecko mecza to niepomyslala,wczoraj bylam na szczepieniu i akorat dobrze przybywa na wadze....:happy2:
Poglądałąm Wasze zdjęcia i mnie wzięło na wspomnienia....
Końcówka ciąży i Jula kilka dni po narodzinach
Sliczna Julka...a ty swietnie w ciazy wygladalas....:-)

A teraz witajcie....
Ja ostatnio rano nie moge sie do kompa dopchac,bo maz zajmuje....:sorry2:
wiec z rana szykuje obiadki,co by pozniej miec zglowy....:tak::-)
A Karolinka cos po tym wczorajszym szczepieniu marudna byla bardzo...w nocy o 2 tez sie obudzila i ni jesc,ni spac,do lozeczka sie nie dala odlozyc,az zmierzylam teperature i znow miala podwyzszona 37,9 wiec czopka dalam jakos zasnela bidulka....
a dzis tez jakas marudna,wczesniejsze szczepienia lapiej znosila niz to wczoransze....
Musze sie wziasc za przerabianie Gosi sukienki na bal choinkowy,jak pisalam wczesniej ma byc śniezynka(mama kupila jej w ciuchlandzie super kiecke tylko wymaga paru przerobek)...no i choinka jeszcze u mnie stoi,a obsypana ze masakra...hi,hi....
 
W przedszkolu Olka to w statucie zapisane że dzieci które skończyły 3 lata :baffled:,więc Julu teraz nie może pójść:no::wściekła/y:,bo ma ale rocznikowo 3 lata.Ale kumpeli córka w lutym kończy 3 a od września chodzi :baffled:- Olek miał 2,5 jak zaczął chodzić ale mnie przyjęli tam do pracy i było miejsce na maluchach:tak:.A teraz to mnie to cmokcze:-p,bo w nowym przedszkolu Julu będzie dodatkowym dzieckiem(jako 29) a tylko 28 może być a dla Olka,wolne miejsce jest na 5-latkach,nawet panią z tej grupy poznałam:tak:.
Zdjęcia cudne a kalendarz prześliczny:tak:,ja ciążowe mam w albumie ale skaner padł:wściekła/y::wściekła/y:,chyba żebym je na nowo z albumu cyknęła:dry:.
 
Madzienka kalendarz super no a fotki z brzuszkiem i małej Julci pierwsza klasa

Ja chcę zapisac Mateusza od przyszłego roku do żłobka i liczę że sie dostaniemy na LSM na Wileńskiej chyba bo to jest koło mojej pracy no i nie chce opiekunki. Mały jak się spotka z dziecmi to tak sie ładnie bawi i ciągnie go do nich wiec wole żeby bawił sie z dziecmi niż zjakas Panią która odlicza czas do 15 czy 16. Ale to jest chore abym sie martwiła czy moje dziecko zostanie przyjete moim zdaniem powinnam miec pewnosc jak i wszyscy inni rodzice starajacy się o ptzyjecie. Nie ma praktycznie żadnej pomocy ze strony Panstwa na wychowanie dzieci i jeszcze z tymi tematami jest problem oj wkurza mnie to...
 

Aluśka co do badania to Maja jeszcze od środy kupy nie zrobiła więc czekam:szok::szok::szok: ale u niej jedna kupa na tydzień to normalka:sorry2::sorry2:
oj moja to robi po kilka razy dziennie:baffled: albo z jedno dniową przerwą:shocked2: która jak na razie zdarzyła sie raz:dry:
Poglądałąm Wasze zdjęcia i mnie wzięło na wspomnienia....
Końcówka ciąży i Jula kilka dni po narodzinach
Madzienka wyglądałaś kwitnąco z tym brzusiem:-):-)
Ha,skad ja to znam...moja ostatnio mi gada(a slucham jaj codziennie bo mieszkamy z tesciami)ze chyba pokarm mam za chudy,bo Karolinka w nocy mi czesciej wstaje....wrr....no nie moge juz na nia....:confused:...a ze zeby moze dziecko mecza to niepomyslala,wczoraj bylam na szczepieniu i akorat dobrze przybywa na wadze....:happy2:

A teraz witajcie....
Ja ostatnio rano nie moge sie do kompa dopchac,bo maz zajmuje....:sorry2:
wiec z rana szykuje obiadki,co by pozniej miec zglowy....:tak::-)
A Karolinka cos po tym wczorajszym szczepieniu marudna byla bardzo...w nocy o 2 tez sie obudzila i ni jesc,ni spac,do lozeczka sie nie dala odlozyc,az zmierzylam teperature i znow miala podwyzszona 37,9 wiec czopka dalam jakos zasnela bidulka....
a dzis tez jakas marudna,wczesniejsze szczepienia lapiej znosila niz to wczoransze....
Musze sie wziasc za przerabianie Gosi sukienki na bal choinkowy,jak pisalam wczesniej ma byc śniezynka(mama kupila jej w ciuchlandzie super kiecke tylko wymaga paru przerobek)...no i choinka jeszcze u mnie stoi,a obsypana ze masakra...hi,hi....
Aneta moja teściowa też tak sie wymądrzała:baffled: a to pokarm miałam za kudy a to za tłusty :baffled: ehh dobrze że mam to juz za sobą:tak:

Mam nadzije ze Karolince szybko się poprawi:confused::confused:
W przedszkolu Olka to w statucie zapisane że dzieci które skończyły 3 lata :baffled:,więc Julu teraz nie może pójść:no::wściekła/y:,bo ma ale rocznikowo 3 lata.Ale kumpeli córka w lutym kończy 3 a od września chodzi :baffled:- Olek miał 2,5 jak zaczął chodzić ale mnie przyjęli tam do pracy i było miejsce na maluchach:tak:.A teraz to mnie to cmokcze:-p,bo w nowym przedszkolu Julu będzie dodatkowym dzieckiem(jako 29) a tylko 28 może być a dla Olka,wolne miejsce jest na 5-latkach,nawet panią z tej grupy poznałam:tak:..
Marta fajnie że Juluś do przedszkola się dostanie:tak::tak:
 
Poglądałąm Wasze zdjęcia i mnie wzięło na wspomnienia....
Końcówka ciąży i Jula kilka dni po narodzinach


Kolejny śliczny bobasek!!! I Mamusia:tak::tak::tak::tak:
A to nie zależy od przedszkola w jakim wieku przyjmują? Kiedyś sobie przeglądałam strony internetowe przedszkoli (większość z nich to niepubliczne, masakryczne ceny; publiczne w dużej mierze nie mają chyba stron) i zazwyczaj było, że 3 latka, ale zdarzały się chyba dla 2,5 letnich dzieci. O tym, że musi korzystać z nocnika to też słyszałam:tak::tak:
 
reklama
Oto o motylkowy brzusio:-ptylko nie wiem który to tydzień...

35chc7t.jpg



i ja w całej okzałaści sierpnień'07 Zamość
294rzgp.jpg
 
Do góry