reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Teraz chyba dobra cena soczków tak jest i co kupujesz mu w słoiczkach deserki czy obiadki?

marz ja kupuję tylko deserki i owoce. obiadków Hubert od początku tych słoiczkowych nie je.

Z tych mniej radosnych,wręcz smutnych to mam w poniedziałek w rodzinie pogrzeb:-(,tej mojej cioci co do chłopaków przychodzi zmarł siostry syn,biedna pochowała wcześniej męża i 2 synów,jeszcze jeden kawaler co z nią mieszka został.Urnę z prochami przywiozą z Mazur i do ojca do grobu pochowają:-(.

ojej Marta współczuję:-(
 
reklama
Witam,ja ten tydzień po znakiem spraw urzędowych mam.Dziś byłam w UP i po przedszkolach latałam w w jednym przyjma mi i Olka i Julka a ja być może tam na kursie z CISu będę:tak::cool:.W obecnym przedszkolu Olka nie przyjmą mi Jula,bo nie ma 3 lat a to że byłam tam pracownikiem to nikogo to nie obchodzi:no::-:)-(.A teraz Julu z Fifim Fogii będzie na grupie:-p:tak::-D:-D.Tak się cieszę,że w końcu z domu się wyrwę,bo tej codziennej monotonii to już dosyć mam:wściekła/y::wściekła/y::sorry2:.Rozmawiałam z Olkiem i bardzo chętny na zmianę środowiska i kolegów:szok::tak:,tu na 17 dzieci 12 chłopaków - więc wyobraźcie sobie co się na grupie dzieje:baffled:.To tyle pozytywnych spraw.
Z tych mniej radosnych,wręcz smutnych to mam w poniedziałek w rodzinie pogrzeb:-(,tej mojej cioci co do chłopaków przychodzi zmarł siostry syn,biedna pochowała wcześniej męża i 2 synów,jeszcze jeden kawaler co z nią mieszka został.Urnę z prochami przywiozą z Mazur i do ojca do grobu pochowają:-(.
Misia za mną placki ziemniaczane chodzą i się chyba zbiorę i nasmażę.:tak:
Ojej, to współczuję, ciężka sytuacja:-:)-:)-:)-(
Fajnie, że przedszkole udało Ci się załatwić:-) na placki też miałabym ochotę;-), ale to następnym razem, jak mąż przytarga parę kilo ziemniaków :-D:-D
 
Witam i ja:-):-)
Ja też dzisiaj mega lenia mam a na dodatek wieczorem jedziemy na weekend do teściowej i znowu mądrości będę musiała słuchać, już mi się na to rzygać chce (przepraszam za brutalność w słowach)
 
Witajcie Jula pospala do 10 ale kolo 3 mielismy pobudke chyba zęby ida bo plakala nie wiadomo czemu:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: dopiero po czopku zasnęla

Ja mam dzisiaj w planach kosmetyczke-ide pazurki robic....

Wczoraj przyszly kalendarze dla dziadkow i powiem Wam ze w rzeczywistosci sa jeszcze ladniejsze...super kolory, swietny papier, w zalaczniku wysylam wam ten jednostronny...ten ktorego pokazalam wam projekt jest taki fajny ze szkod mi go oddac:-D:-D:-D:-D moglam zamowic sobie jeszcze jeden:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Anaconda
kiedy powinno sie dziecko zapisac do przedszkola??jakie to są procedury, ja kompletnie nie orientuje sie....a to na Lawinowej mi pasowałoby , widze je przez okno:tak::tak:

Martuś współczuję....
 
Dzień dobry:tak:
Marz
urocze wspominkowe foteczki:tak: Słodkie maleństwo z Mateuszka:tak::tak:
Anet super że mała zdrowiutka jest:-):-)
Marta współczuje pogrzebu w rodzinie:-:)-:)-(
Mia5 witam i gratuluję córeczki w brzusiu:tak::tak:
Fogia oj widzę że odpoczynek jest Ci bardzo potrzeby:confused:
Madzienka bardzo ładny ten kalendarz :-):-)
Pochwal się pazurkami potem;-):tak::tak:
 
Anaconda oby weekend u teściowej szybko Ci zleciał;-):tak:
Urocze włoski miała Majeczka przy urodzeniu:tak::tak:
Jak tam badania?
Misia super że badania wyszły w porządku i bakterii już nie ma:tak::tak::tak:
Mandziula moja siorka ma zamiar rodzić na Jaczewskiego bo ma z stamtąd lekarza ale jak to wyjdzie to się okaże bliżej porodu:cool2:
A Ty gdzie planujesz rodzić?

Nawiązując do pieluch to my wyłącznie pampersy chociaż teraz to już jesteś na etapie odpiluchowania ale cieżko nam to idzie:shocked2::baffled:
Po innych markach mamy złe wspomnienia:baffled: Od Dada wyskoczyły małej ropne krosty a on Huggisów skóra jej schodziła..... także nie polecam:no::no:


Co do pracy to niestety nie wyszło:no::no:
 
Madzienka to ty mnie codziennie widzisz jak po Maję chodzę i się jeszcze nie znamy?!:szok::szok::szok::-D:-D:-D
Co do przedszkola to chyba w marcu albo kwietniu zaczynają się zapisy i wtedy wypełniasz przez internet taki wniosek (maksymalnie możesz złożyć podania do 5 przedszkoli) i potem z tym wnioskiem wydrukowanym idziesz do przedszkola i go składasz i pod koniec maja bodajże wywieszają listę dzieci przyjętych, ale to już chyba słyszałaś że z tymi przyjęciami to jakaś paranoja i masakra:szok::szok: Ja to przedszkole na Lawinowej bardzo sobie chwalę i chciałabym żeby w przyszłym roku też tam Maja chodziła, a np. bliżej mam przedszkole na ul.Smyczkowej (tam się Maja nie dostała) i całe szczęście bo nie znoszę stamtąd dyrektorki - jest antypatyczna:no::no::no:
Aluśka co do badania to Maja jeszcze od środy kupy nie zrobiła więc czekam:szok::szok::szok: ale u niej jedna kupa na tydzień to normalka:sorry2::sorry2:
 
Madzienka to ty mnie codziennie widzisz jak po Maję chodzę i się jeszcze nie znamy?!:szok::szok::szok::-D:-D:-D
Co do przedszkola to chyba w marcu albo kwietniu zaczynają się zapisy i wtedy wypełniasz przez internet taki wniosek (maksymalnie możesz złożyć podania do 5 przedszkoli) i potem z tym wnioskiem wydrukowanym idziesz do przedszkola i go składasz i pod koniec maja bodajże wywieszają listę dzieci przyjętych, ale to już chyba słyszałaś że z tymi przyjęciami to jakaś paranoja i masakra:szok::szok: Ja to przedszkole na Lawinowej bardzo sobie chwalę i chciałabym żeby w przyszłym roku też tam Maja chodziła, a np. bliżej mam przedszkole na ul.Smyczkowej (tam się Maja nie dostała) i całe szczęście bo nie znoszę stamtąd dyrektorki - jest antypatyczna:no::no::no:
Aluśka co do badania to Maja jeszcze od środy kupy nie zrobiła więc czekam:szok::szok::szok: ale u niej jedna kupa na tydzień to normalka:sorry2::sorry2:

a na jakiej stronie jest ten wniosek???:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-:)-(
A jakie wymogi...od czego zalezy czy przyjma czy nie???
 
reklama
Wniosek dopiero możesz pobrać jak otworzą zapisy czyli w połowie marca a to czy przyjmą to zależy od kryteriów: najpierw rodzice samotnie wychowujący dzieci, potem rodzice oboje pracujący i rodziny wielodzietne, a potem to już w zależności jak im się spodoba, tam w tym wniosku masz pole w którym możesz coś napisać od siebie, może to też biorą pod uwagę:tak::tak::tak:
 
Do góry