reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

No i jutro siedzimy same z Mają bo J pracuje :-:)-( i nici z Farmy Iluzji a tak się już napaliłam :-:)-( no chyba że pogoda spłata nam figla i w niedzielę słoneczko zaświeci :sorry::sorry:
Madzienka czy słyszysz tą "dyskotekę" za oknem, gdzie to tak czadu dają :crazy::crazy: oby oczka Julci jutro były bez żadnej ropki :tak::tak: fajnie masz z tymi kopniaczkami :tak::tak:
Mandziula no nie wiem czy małego grubaska urodzisz, patrząc na Ciebie takie chucherko to i dzidzia będzie Twoich wymiarów ;-);-):-p:-p a autko masz już jakieś upatrzone czy nadal szukasz? :confused::confused:
Atali o kurcze to wychodzi na to, że na samym początku powinnaś tego doktorka zamówić, szkoda ze tyle czasu chłopaki się niepotrzebnie męczyli :-:)-( oby teraz Was szybko z tego wyprowadził :tak::tak:
Zmykam spać bo jutro rano zapewne się obudzę jak J się będzie szykował do pracy i tyle będzie mojego spania :sorry::sorry:
Dobrej nocki wszystkim życzę :-):-)
P.S. Maja też miała ważyć w granicach 3,5kg przy ostatnim usg a po kilku dniach dobiła do 4,2 więc nie ma co tak bardzo wierzyć tym co nam mówią lekarze :confused2::confused2:
 
reklama

Madzienka czy słyszysz tą "dyskotekę" za oknem, gdzie to tak czadu dają :crazy::crazy: oby oczka Julci jutro były bez żadnej ropki :tak::tak: fajnie masz z tymi kopniaczkami :tak::tak:

słyszę słyszę....i to na pewno nie twoi studenci....ale co to było???bo dosyć głośno;-)

moja pogodynka pokazuje bez deszczu w niedziele więc powinna wycieczka się udać....trzymam kciuki za słoneczko....



spokojnych nocek
 
Witam,
znowu kolejny dzień w domu,ale jest lepiej....jutro chcemy wybyć po buty dla Natalki, więc będzie miała rozrywkę bo jest już nieznośna:wściekła/y:
Oj jak fajnie z domku nie wychodzić tym bardziej że na termometrze zobaczyłam 1st.C :szok::szok::szok: jak moja siostra przyleci to szoku termicznego dostanie :-D:-D:-D
dokładnie....przygotuj jej ciepłą kurtkę,czapkę i rękawiczki
:tak:
w czwartek ja będę na pewno....:tak:
ja potwierdziłam...ale wszystko zależy od maluchów i ich zdrowia;-)
po pracy wybywamy na weekend do Warszawy i zawsze by to było te pół godziny wcześniej:sorry: Planujemy odhaczyć zoo, skoczyć do ikei no i nie obędzie się bez jakiś zakupów-oby tylko pogoda dopisała:tak:
udanego wyjazu i pogody:tak:
A dziś mam doła bo mamy piątek...to już 12tygodni:sad:...dobrze że nie mam klientów bo makijaż mi sie rozmył...
tulę na ten smutny dzień:-(

Alez ten piatek jest ciezki..jakies takie ciezkie tematy mi sie trafiaja....ale nic nadganiam robote aby wydajnosc dzienna wyszla bo zaraz pizza przyjezdza wiec trzeba sie zaraz polecic.....

ogarnęłaś temat?

Co do autka to ono było nowe ...... ale w '95 roku - prosto z salonu:tak::-D. Po rozmowie ze znajomym okazało się że podczas ostatniej naprawy zrobili tylko połowę - pasek rozrządu a tego od zapłonu to już nie :no::wściekła/y:. Jakby mnie nagle złapało to nie wiem jak 2-osobową Pandą z paką z tyłu M mnie zawiezie:sorry::confused2::szok:. Karetki zabrali spod nosa pod szpital i nawet nie dojechałaby:no::-D.
uuu...współczuję problemów z autkiem....dobrze,że teraz a nie w dorodze do szpitala;-)

Dzisiaj idziemy na konferencję przedchrzcielną, jutro cały dzień sprzątanie, przygotowanie ubrań, jeszcze ciasto chciałam upiec. Ola była ostatnio zasmarkana, kaszląca, ale na szczęście już wydobrzała.
udanych chrzcin...no i czekam na fotki:tak:
PS.nasz proboszcz stwierdził,że skoro 2 lata wcześniej chrzciliśmy Natalkę to raczej wiemy o co chodzi i konferencja kolejna nie jest nam potrzebna:tak:;-)

misia chyba się budzą powoli we mnie to co chciałam uśpić:sorry: zaczipowali mnie dzisiaj:-D ps. ups też bym się wkurzyła za firanki
wiem o czym mówisz;-)bo sama przecież próbowałam gdzieś indziej a jednak wróciłam:sorry:wiem,wiem...można czasem nieźle zakląć...bo wiadomo jak jest...ale mimo wszystko nie jest źle;-)pamiętam czipy...ech...dobrze,że w niższej instancji ich nie ma;-)

misia jakie warsztaty?????
Moda na brzuszek;-)
.
ale extra:tak:szkoda,że nie mam takich zdolności:-(
mogą tylko pokazać nieudany mój szkic:-(

Eliza super kwiatki:-) jak tam Dz N? u mnie żaden, tylko bukiecik liściastych różyczek dostałam :tak: Uroczy:-)
może dopiero w poniedziałek u Was świętują:sorry:

my dzisiaj zaliczyliśmy basen....ale chyba dodali coś dużo chloru bo Julci oczka zaczerwieniły się a że ona nie umie pływać z głowa nad wodą:zawstydzona/y: ...przepłukaliśmy je i mam nadzieję że jutro nie będą zaropiałe:sorry:
trzymam kciuki,by oczka nie zaropiały:tak:


U nas był nasz forumowy doktor:) Żałuję, że wcześniej go nie wezwalam:((((( 5 tygodni na darmo Tymek w domu sie kisił, bo zapalenia nie było i na darmo antybiotyki brał... i tak po nich nie przeszlo, to raczej na tle alergicznym....
ojej...oby teraz już Tymek wyzdrowiał:tak:


Jula ważyła 3200g ale dwie godzinki przed cc na usg pan doktor stwierdził ze wazy 2600g...ciekawe jak udało jej się 600g przytyć w dwie godzinki...wiec wiem że to może być błąd pomiarowy...stąd zalecone powtórzenie usg.../QUOTE]
kiedy powtarzasz?

P.S. Maja też miała ważyć w granicach 3,5kg przy ostatnim usg a po kilku dniach dobiła do 4,2 więc nie ma co tak bardzo wierzyć tym co nam mówią lekarze :confused2::confused2:

u mnie niewiele się pomylili z Natalką - miało być ok.3kg i było 3200:tak:Stasia wagi na ostatnim usg mi nie podali:-(
 

Załączniki

  • 121020121169.jpg
    121020121169.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 16
maltanka ja całe dzieciństwo miałam rybki bo mój brat alergik to nic futerkowego nie wchodziło w grę ....
cóż rybki to odpowiedzialność jak za każde zwierzę ;-)

elza poprosze przepis na te kwiatki - są cudne :-)

Sunday fakt tyle czasu z dzieckiem w domu to szału można dostać ;-)

słuchajcie jaki Norbert był dziś szczęśliwy ze idzie do przedszkola normalnie szedł w podskokach, radośnie nas pożegnał ale byliśmy w szoku!!!!!

Anaconda nie będzie tak źle bo Maja bedzie Ci pomagać :-) bedzie się opiekować, pilnować, zabawiać uczyć :-) zobaczysz :-)

mandziula właśnie też myslałam o bojowniku :-) tylko one zawsze takie samotne mi sie wydawały .... a jak już bawić się w rybki to wiesz kamyczki, roślinki, jakiś zamek ;-) żeby było co podziwiać ;-)


jutro kończymy malować pokoik dzieciaków - mam nadzieję :-)

E padł usypiając Norba ;-) mam wieczór dla siebie ;-)
 
Nie wiem jak ja bede jutro funkcjonoeac bo od 2 ne spie:zawstydzona/y:

Madzienka B zasnal a M kontrolowal zy jedziemy prostu do domu i nie mogl skupic sie na spaniu...a ten chlor to juz na parkingu bylo czuc oby oczka jutro byly zdrowe.....
Misia jak najbardziej ogarniety:-)udanych akupow...
Anaconda moze w niedziele pogoda dopisze na wycieczke ale pomysl o przyszlym weekendie ponac ma byc cieply...
Maltanka poznasz ludzi i sie wkrecisz....
Aneta udanych i spokojnych chrzcin...u nas tez przy drugim ni bylo konferencji...
Karlita Tobie tez pewnie kamien padl z serca widzac jak N zaakceptowal przedszkole:happy2:czekam na koncowy efekt pokoiku....
Elza super dzielo zdolna bestia z ciebie;-)
Atali no nie noz w kieszeni sie otwiera jak Ci lekarze stawiaja diagnozy:no:dobrze ze jestes zadowolona z wizyty....
Mandziula nie przemeczac sie tylko....

P wczoraj wybyl mi do sasiada na wieczorek a ja padlam z M a mialam w planach ogarnac co nie co bo jedziemy dzisiaj na przejazdzke do rodzicow....ale jak wrocil gdies po 2 i sprzedal mi jakie podejrzenie choroby ma moja sasiadka to mnie z nog scielo i nie moge spac...nie moge przestac o tym myslec \oni sa dla nas naprawde bardzo bliscy i nie chce nawet o tym myslec:-p:no:

Prosze trzymajcie mocno mocno kciuki za kolejne badania bo one potafia zdzialac cuda:-(
 
Dzien dobry w wekendową sobotę:tak:
Maksio zajada kanapeczki, ja popijam kawkę a W odsypia. Mam kłopot z obiadem,bo mam małą ilość mięsa mielonego i nie wiem co z niego zrobić. Macie jakiś pomysł?


atali zdróweczka dla Was! Wierze ze teraz już idzie ku dobremu:-) a jak nocka minela?

Madzienka to dobrze ze u Ciebie nie chodzi o wage... ja miałam ten problem z M, moją mama ze mną więc w drugiej ciąży pewnie będe juz od razu pilnowana:-) Ale płeć się potwierdziła teraz?

misia musisz rozrywke Natalci zoorganizować na zakupach?hehe nie ma jak kobitki! Moj mezczyzna nieznosi zakupów, no chyba ze zabawki:tak:

anaconda trzymam kciuki za jutrzejsza wyprawe na Farmę:-)

karlita super,ze Norbuś tak chetnie poszedl do przedszkola :-)

marz i jak żyjesz?po nocce?
A co się dzieje z sąsiadką?Trzymamy kciuki za kolejne badania:tak::tak::tak:
 
Witam przy porannej kawce :-):-)
Czy wiecie że Maja pozwoliła mi pospać do tej pory :-D:-D:tak::tak: kochane dziecko :-D:-D:-p:-p no ale w związku z tym trochę plany nam się pozmieniały bo zamierzałyśmy z rana do kina pójść na Dzwoneczka ale teraz to już za późno bo my jeszcze przed śniadaniem :cool2::cool2:
Sunday z małej ilości mięska mielonego zrób sosik do spaghetti :tak::tak: udanych urodzin :tak::tak:
Marz o kurcze ale miałaś nockę :szok::szok: i jak funkcjonujesz jakoś? :confused::confused: a o przyszłym weekendzie to zapewne mogę zapomnieć bo teściowa będzie molestować :cool2::cool2: kciuki zaciśnięte za sąsiadkę :tak::tak:
Misia siedzenie z chorym dzieckiem w domu to tragedia, człowiek nie ma już pomysłów na wymyślanie zabaw :no::no: my wczoraj wyciągnęłyśmy książeczki dla przedszkolaków i bawiłyśmy się w szkołę :tak::tak: i Ty mówisz ze talentu nie masz?! śliczny ten Twój konik :tak::tak:
Madzienka i jak oczka Julci? Wy nie zaspaliście? ;-);-)
Karlita super że Norbuś tak chętnie do przedszkola wrócił :tak::tak: chyba za dziećmi się stęsknił, no i siedzenie w domu bez siostrzyczki to już nie jest takie fajne ;-);-):-p
 
Witajcie....my tez dzisiaj pospaliśmy....Jula wstała o 9.30 ja ciut wcześniej obudziłam się ale oczywiście nie wstawałam....wiec dopiero śniadanko skończyliśmy....

Julci oczko jeszcze ciut zaczerwienione ale na szczęście nie zaropiało podczas nocy....

Misia udanego wypadu po buciki....wybieram się w poniedziałek....

Marzenka zaciskam mocno kciuki za badania sąsiadki...

Anaconda zaspałyście???hehehe kochane dzieciaki dały nam dzisiaj pospać....

Sunday ja tez zrobiłabym spagetti...
jak na razie płeć bez zmian aczkolwiek zobaczymy jeszcze;-)

Karlita super że Norbus tak chętnie poszedł do przedszkola...czekamy na rezultat końcowy pokoiku....

miłego dnia
 
no i gdzie ta piękna sobota....no gdzie?????????????????
ja wczoraj wieczorem tak padłam że nawet nie pamiętam jak trafiłam do łóżka....j mnie ponoć zaniósł...uśpił Czarka...no i dzisiaj pospałam do 9.00 super...mieszkanko już posprzątane teraz chyba czas na kawkę bo cos głowa mnie pobolewa...

Moniczka u nas nie było nawet życzeń....ale cóż to tylko maluchy...jeszcze zostaje poniedziałek... w końcu DZN wypada w niedzielę....Czarek np z kwiatkami i czekoladkami idzie w pon do przedszkola....
anaconda i tak nie jest źle w państwowym przedszkolu jest znaczniej więcej dzieci....ja mam tylko 12 ale wczoraj to była "parszywa dwunastka"...:-):-):-)
o matko to Maja taka duża się urodziła:szok::szok::szok:
marta tak rolki po papierze są bardzo wykorzystywane w przedszkolu i wiele można z nich zrobić....a robiłam te kwiatki dlatego że są proste i żeby Czarek miał w nich swój wkład....to on przyklejał płatki ja tylko pokazywałam palcem gdzie:-D:-D:-D:-D
madzienka bardzo dobrze że masz taką panią doktor że wymusza na Tobie odpoczynek...lepiej dmuchać na zimne..... tak więc odpoczywaj...
mandziula ale z Mikusia łobuziak....zabrał mamusi literki żeby mama na bb nie siedziała:-D:-D:-D
no i TY kobitko też troszkę odpoczywaj....
atali dobrze że z Tymkiem się już wszystko wyjaśniło...ciekawe co go tak uczula....szkoda że tyle siedział w domu....buziaczki dla Was...
karlita dzieki....a przepis na kwiatki bardzo prosty....rolkę po papierze toaletowym oklejasz zielonym papierem.....wycinasz ok 10 płatków i przyklejasz i 5 listków....a w środek wkładasz sizal....najlepiej by wyglądał żółty ale ja miałam tylko zielony....
super że Norbert chętnie chodzi do przedszkola....
Marzenka przykro z powodu sąsiadki...trzymam kciuki za badania....

miłej soboty....
 
reklama
Witajcie

Moi panowie poszli na Żółwika do kina, a ja zabieram się za sprzątanie, bo po obiedzie do sąsiadów idziemy
:tak:

eliza
super te kwiatki:tak:

sunday i jak prezent kupiony

atali o kirczę to faktycznie dobrze, że wezwaliście lekarza

madzienka jak oczko Juli

anaconda miłego oglądania;-)

misia udanych zakupów, my też musimy się rozejrzeć za butami zimowymi a czyj to taki ładny rysunek?

karlita czekam na zdjęcia;-)

marzenka trzymam kciuki
 
Do góry