reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

WEEKEND......WEEKEND....HURA i podobno ma to być ciepły weekend...wspaniale.... co prawda nie mam żadnych konkretnych planów ale i tak się cieszę....
tym bardziej że dzisiaj miałam cięzki dzień....dzieci były jakieś takie nie znośne...nie wiem czy to wina pogody czy to fakt że piątek....ale dały mi dzisiaj popalić

anaconda super masz córcie...też mam nadzieję że kiedyś usłyszeć pochwały na temat Cezarego
gratuluje wspaniałej córci
a nie mówiła czy jej się coś śniło????
misia jakie warsztaty?????
madzienka po odpoczywaj trochę żeby maleństwo trochę podrosło...
iwonka nie było słodko....
aluśka tulaski
maltanka trzymam kciuki żeby Twoi nowi koledzy byli równie fajni jak poprzedni....a zarobki to i ja bym chciała mieć większe...jak chyba każda z nas...:-):-):-)
marta kwiatki takie zwykłe....

12102012599.jpg12102012600.jpg
 
reklama
Wekend! Oj jak ja lubie WOLNE dni! Tylko szkoda,ze znowu sama...no ale cos za cos. Ja dzisiaj cały dzień w pracy, rano na wycieczkę do lasu pojechalismy potem swoje w szkole, ale juz mam 3 godziny karciane zrobione:-D
Maks dostaje już świra a ja razem z nim... ojj juz niech idzie do przedszkola:tak: Jutro wybieramy się na urodziny kolegi z przedszkola, to może troszkę da mi spokoj.;-) Jeszcze tylko prezentu nie mamy.


Eliza super kwiatki:-) jak tam Dz N? u mnie żaden, tylko bukiecik liściastych różyczek dostałam :tak: Uroczy:-)

maltanka ja dalej trzymam kciuki za w końcu unormowaną sytuacje z pracą, wiem co czujesz...
my gdyby nie urodziny jutro to tez bysmy sie wybrali,ale za wiele atrakcji naraz niewskazane;-)

anaconda a Twoi to nie byli na wycieczce w lesie? Lawinowa dzisiaj nas mijała :-)

misia dobrze,ze u was juz lepiej :-)

Madzienka odpoczywaj, mi niestety nie kojarzy się dobrze mała waga dzidzi, ale wierze ze u Ciebie jest wszystko w porządeczku:-)

marz oby złe nastroje już sobie poszły z pracy:tak:

Ala Paulina tulaski dla Was!!!

Justyna milego wekendu!

Iwonka u mnie tez...:eek:
 
Sunday Mai grupa nie była na wycieczce, w poniedziałek wybierają się do Ogrodu Botanicznego i będą się tam bawić w podchody :tak::tak:
O to jutro sobie trochę odsapniesz jak Maksio będzie szalał w sali zabaw :tak::tak:
Elza śliczne kwiatuszki, widać że jesteś przedszkolanką, a tyle dzieci w jednym miejscu to chyba zawsze jest nieznośnych :-p:-p:-D:-D
 
anaconda urodziny sa w Klubie edukacyjnym, maja byc animatorzy,ktorzy będą organizować zabawe i dlatego tak naprawde zgodziłam sie pojść bo w sali takiej jak Kids Club czy Bugi to byłby cały spocony i od nowa chory.:eek: a juz trzy tygodnie siedzi w domu.

Tak piszecie o ładnej pogodzie w wekend,a ja oglądałam po panoramie ze ma lac...:-(
 
Nie ja na deszcze całkowicie się nie zgadzam :no::no:
Ooo to teraz rozumiem dlaczego masz dość siedzenia z Maksiem w domu ;-);-):-D:-D a w poniedziałek idzie do przedszkola? :confused2::confused2:
 
Elza, dzięki za fotki, bardzo podoba mi się Twój pomysł z wykorzystaniem najbardziej chodliwego (mam na myśli rolki po wiadomo czym;-)) półproduktu używanego w przedszkolu ;-):tak:.

Co do pogody to rano M musiał szyby w Pandzie skrobać a teraz też lodem daje:confused2:. Zrobiłam segregację kurtek i zimówki moim wyciągnęłam - jutro popiorę i chłopaki rano nie będą marzli.
 
witajcie wieczorową pora, P ogląda mecz, Jula śpi a ja z bąblem zaglądam do Was...szaleje mi maleństwo w brzuchu i coraz silniejsze dostaje kopniaczki....pewnie niedługo Jula i tata je poczują....

my dzisiaj zaliczyliśmy basen....ale chyba dodali coś dużo chloru bo Julci oczka zaczerwieniły się a że ona nie umie pływać z głowa nad wodą:zawstydzona/y: ...przepłukaliśmy je i mam nadzieję że jutro nie będą zaropiałe:sorry:


Marzenka a jak u Was...maluchy pospały się po drodze???


Justyna raczej chodzi o kontrolę żebym przed kompem nie siedziała bo jeszcze nagrywarka do kamer nie zrobiona:crazy:

będziecie nagrywane i podglądane...mam nadzieje że to tylko dla waszego bezpieczeństwa....

madzienka kiedy idziemy do jakiejś sali zabaw?

a gdzie chcielibyście pójśc??

Kasia co do sytuacji w pracy to początki zawsze nie są łatwe ale będzie dobrze zobaczysz...

I jestem :-):-):-)
Po przedszkolu poszłyśmy na spacer, do biblioteki i do lidla po czekoladki dla cioci :-D:-D a teraz już w domku siedzimy, oj na wieczór to zimno się robi :cool::cool:



super popołudnie za Wami i udało się bez samochodu....

Madzienka odpoczywaj, mi niestety nie kojarzy się dobrze mała waga dzidzi, ale wierze ze u Ciebie jest wszystko w porządeczku:-)

Sunday dzięki ale u mnie waga dziecka jest taka jak powinna być na ten wiek ciąży tylko jest dysproporcja w wielkości maluszka wg OM - 21 tydzień a wg USG 20,1 tydzien...wiec tak naprawdę różnica 6 dni...:rolleyes2:lekarz na usg nie widział w tym nic niepokojącego ale moja pani doktor lubi wymóc na mnie zwolnienie tempa....

super że wycieczka udana...życzę jutro udanej imprezki i zdróweczka dla Maksia...

Karlita, Mandziula
co u Was???

Eliza bombowe te kwiatuszki....

Fogia Twój opis na gg to czas za jaki wraca M do domu???rany jak to zleciało...
co u was jak zdróweczko, odezwij się...
 
Ostatnia edycja:
witam wieczorkiem

ja dziś urlopowałam i zamiast odpoczywać to pozałatwiłąm zaległe sprawy,
od kilku dni mam też problem z kompem wieć mu dziś format zfundowałam i jak narazie działa, szkoda tylko że Miki mi nie chce oddać klawiszy... brakuje mi kilku liter i czasmi mi się nie piszą...

maltanka napewno się wdrożysz do nowej pracy:tak:
eliza śuper kwiatki, my z Mikim też musimy coś zrobić, mamnadzieję że czasu mi wystarczy
sunday to sie wm fajna impreza szykuje...;-)
madzienkasuper że wyniki masz w normie, a mały bąbelek niech nadrabia z wagą, u mnie wyniki trochę poza wszelkimi normami, ale zato maleństwo to mały grubasek i trochę większe niż powinno być:-D
aluśka przytulam mocno, a swoj drogą to masz dziwnego szefa, że aż tak cię pilnuje
karlita co do rybek, ja miałam kiedyś bojownika w kuli, nie było przy nim dużo roboty, a radości że ho ho...
anaconda miałyście fajne popołudnie...
madziara witaj, dużó cieprliwości do młaego brzuszka życzę i oby kolki dały wam juz odpocząć

i nie wim co jeszcze miałam napisać, uciekam zaraz spać bommnie strsznie nogi bolą, z braku auta chodze po Mikiego piechotą do przedszkola, trochę się dotleniam, ale kondycję mam słaba i ledwie wyrabiam...
zczyna mnie ta klwiatura drażnić..
miłego wieczoru życzę i uciekam
 
Witajcie dziewczynki:)


U nas był nasz forumowy doktor:) Żałuję, że wcześniej go nie wezwalam:((((( 5 tygodni na darmo Tymek w domu sie kisił, bo zapalenia nie było i na darmo antybiotyki brał... i tak po nich nie przeszlo, to raczej na tle alergicznym....

Madzienka, jak piszesz, że szkrab szaleje, to aż zazdroszczę:)

Eliza, śliczne kwiatki:)

Aluska, współczuje bardzo..... trzymajcie się....

Maltanka, gratuluję nowej pracy:)

Iwonka, udanej wycieczki:tak:

Justynka, może Michas coś przeżywa co w ciągu dnia się przydazyło?

Madzienka, leż, odpoczywaj, daj dzieciakowi urosnąć:-D A ile Julka ważyła jak sie urodziła, jakoś mniej niż inne dzieci, czy w granicach normy? A 6 dni, to naprawdę niewiele i może byc błąd pomiaru, przecież lekarz o te poł milmetra za wczesnie myszką kliknie i juz się parametry zmieniaja;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzienka, leż, odpoczywaj, daj dzieciakowi urosnąć:-D A ile Julka ważyła jak sie urodziła, jakoś mniej niż inne dzieci, czy w granicach normy? A 6 dni, to naprawdę niewiele i może byc błąd pomiaru, przecież lekarz o te poł milmetra za wczesnie myszką kliknie i juz się parametry zmieniaja;)

Jula ważyła 3200g ale dwie godzinki przed cc na usg pan doktor stwierdził ze wazy 2600g...ciekawe jak udało jej się 600g przytyć w dwie godzinki...wiec wiem że to może być błąd pomiarowy...stąd zalecone powtórzenie usg...

super że pan doktor pomógł....zdróweczka dla was....
 
Do góry