reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Wpadam na chwilkę :-):-)
Dzwoneczek bardzo się Mai podobał :tak::tak: a przy okazji spotkałyśmy Alę i Paulinę - miło było Was dziewczyny widzieć :-):-)
Madzienka J ma mieć teraz pierwszą zmianę czyli ja niezbyt zadowolona bo mnie czeka zaprowadzanie Mai do przedszkola ale w związku z tym ja w czwartek też się wybieram, no chyba że mnie nie zaproszą :crazy::crazy:
Sunday super, że urodziny udane, takie panie animatorki są bardzo potrzebne bo zajmują dziecku czas :tak::tak:
Misia o kurcze znowu temperatura?! :szok::szok::szok: Może Wy też zaproście bb-owego doktorka do Natalki :confused::confused:
Maltanka a jak Hubertowi podobał się żółwik Sammy bo Maja już mi zapowiedziała, że za tydzień na żółwika idziemy :szok::szok:
Fogia ja jakoś nie mogę uwierzyć że chłopcy wyprowadzili Cię z równowagi, Ciebie - oazę spokoju ;-);-)
 
reklama
fogia i jak śpią?
po 1,5 godzinie krzyków, jęków, kwików i pisków. :dry:
Z tego co piszesz to faktycznie takie miejsce ze zorganizowanymi zabawami brzmi ciekawiej niż tradycyjna sala zabaw.

misia zdrówka dla malutkiej. Rozumiem twoją irytację, mój Fifiś też miał takie jazdy na początku przedszkolnej "kariery".

Fogia ja jakoś nie mogę uwierzyć że chłopcy wyprowadzili Cię z równowagi, Ciebie - oazę spokoju ;-);-)
oj kochana, zdziwiłabyś się. :-D
 
Witam:)


Misiu, współczuję bardzo...... My od 5ciu tygodni z chorób nie wyszliśmy, zobaczymy czy po bb-lekarzu sie poprawi... Tymek mniej kaszle, Szymus nadal z kaszlem...

Sunday, super imprezka:) moja koleżanka, tyle że w Wawie, ma Klub Malucha i też organizujeurodziny z zabawami tematycznymi - wedle życzenia małego Soleizanta:);)

Anaconda, to dziś zdązylyście na Dzwoneczka:-) super:-):-)

Zmykam dziewczynki bo mnie niedziela zastała:-D
 
Dzień Dobry śpiochy....Wstawać...dzisiaj niedziela ostatni dzień weekendu:-:)-:)-( a mnie czeka kupa roboty....muszę przygotować się na ten tydzień do zajęć bo nic wcześniej nie zrobiłam....ehhhhhhhhhhh zawsze zostawiam to na ostatnią godz.... chociaż jutro mam lekki luzik bo jest angielski i klub małego odkrywcy....więc ja ich męczyć bardzo nie będę...
wczoraj byliśmy u mojej koleżanki z pracy...bo J im robił szafkę do łazienki a ja się wściekałam z chłopakami....wiecie czasami pluje sobie w brodę że wymyślam jakieś "głupie" zabawy a potem dzieci nie dają mi spokoju bo chcą jeszcze i jeszcze.....

misia zdróweczka dla Natalci...
atali mam nadzieję że to już końcówka tych kaszelków... a idzie Tymuś do przedszkola???? czy jeszcze go zostawiasz????
Moniczka super że imprezka udana....fajne takie urodziny...
 
Witajcie niedzielnie

Hubert zadowolony z żółwika cały czas opowiadał jaki duży telewizor był:-D tylko nie wiem
anaconda czy zauważyłaś podobno w salach klimatyzacja włączona jest i zimno trochę im było:sorry::eek: A po południu osiedzieliśmy u sąsiadów dzieciaki się pobawiły, a my poplotkowaliśmy. I niedługo zbieramy się do babci.



Jeszcze tylko 1,5 godzinki i koniec mojej "ciężkiej" pracy:cool2: a potem wybywam do Plazy trochę poszaleć:-D

aluśka i jak zakupy udane?

Odliczamy dni do powrotu marnotrawnego męża i ojca do domu. ;-)

o super, że mąż wraca trochę odpoczniesz, a jak dzisiaj dzieciaki dokuczają bardzo?


Maltanka
widzę że integracja z sąsiadami idzie pełną parą :-D:-D:-p:-p

a no :-D czekam jeszcze na ciebie, myśl, myśl:-p;-)

Witam wieczorową porą. My po imprezce i naprawde super było.Maksio przeszczęśliwy jak zovaczył kolegów!W koncu!!!A ja zaczynam poważnie zastanawiam się nad urodzinami właśnie w takim miejscu. :tak: Teraz juz w domu, Maksio leży w łóżeczku a ja klikam.

fajnie, że imprezka udałam się, my jak byliśmy na chrzcinach ostatnio to był taki animator dla dzieci, super sprawa, bo dzieciaki mają zajęcie i nie wiszą ci na nogach

my dzisiaj zaliczyliśmy atrakcje w Tesco...Jula nazbierała gadżetów od policji i wzięła udział w konkursie tanecznym za co dostała medal wiec jest z niego mega dumna...a popołudniu odwiedziny u mamuśki, przyjechała moja siostra ze stolicy, mama naszykowała mnóstwo smakowitości...

super dzionek za wami

powiem tylko tyle :angry::angry::angry::angry::angry::-:)-:)-(

o kurczę zdrówka życzę

A ja natarłam kaczkę przyprawami, nafaszerowałam ją jabłkami i zobaczymy jak jutro będzie smakować :tak::-p

o ła kaczuszka, i jak wyszła?


Maltanka a jak Hubertowi podobał się żółwik Sammy bo Maja już mi zapowiedziała, że za tydzień na żółwika idziemy :szok::szok:

super, idźcie, idźcie:tak:

Dzień Dobry śpiochy....Wstawać...dzisiaj niedziela ostatni dzień weekendu:-:)-:)-(

no właśnie znowu do roboty cały tydzień nieeee:-(
 
Witam i ja :-):-)
Nam dzisiaj też się udało pospać, dopiero co wstałyśmy :tak::tak::tak:
Raczej nie wybierzemy się na Farmę bo ta pogoda taka nie wiadomo jaka :baffled::baffled: więc pomysłu na niedzielę brak :-:)-( może nad zalew się wybierzemy pospacerować :confused::confused::confused: miałam na noc wyjąć piersi kurczaka żeby się rozmroziły i co?! i zapomniałam :crazy::crazy: i teraz muszę im robić przyśpieszone rozmrażanie :-D:-D
Maltanka to prawda, w sali była klima bo ja też troszkę zmarzłam :baffled::baffled: tak myśl myśl najpierw chyba muszę bank obrabować ;-);-)
Elza takie głupie zabawy są najlepsze :-D:-D:-D:-D moja siostra zawsze coś głupiego wymyśla z Majką a potem jest płacz bo Majka a to się uderzy a to coś innego, ale jak na nie krzyczę żeby przestały to mnie słuchać nie chcą :-D:-D:-D no i chyba przez te głupie zabawy tak Majka przepada za ciocią :tak::tak: odpuść sobie i dzisiaj przygotowywanie materiałów do przedszkola ;-);-):-p:-p
Atali Wy to musicie już wyzdrowieć bo limit chorób wyczerpany do końca roku, życzę wam tego z całego serca ;-);-)
Idę robić śniadanie bo jakby teściowa widziała że Maja jeszcze w piżamie i bez jedzenia toby było :-p:-p;-);-):-D:-D
 
anaconda e no to pospaliście, my tradycyjnie o 7.00 wstaliśmy, ja nie wiem po co, a dzisiaj spałam z Hubertem co by oparami nie przejść:-D:-D:-D i przy zasłoniętych roletach jest naprawdę ciemno, a to dziecko o 7.00 gotowe do wstawania:baffled:
ps. rabuj, rabuj, podobno jakieś zmiany mają być, i będzie łatwiej
 
O wkoncu sie wyspalam...wczoraj z P caly dzien ledwo chodzilismy przyjechalismy na wieczor od rodzicow zrobilismy szybkie sobotnie porzadki i padlismy z dziecmi ja oczywiscie mialam w planach wstac ale poleglam.....:-)

O chyba i mi w przyszla niedziele z okazji urodzin wybierzemy sie do kina a zastanawialam sie co robic w ten dzien.....


Anaconda sloneczko niesmialo sie pojawia pojechaliscie czy juz zrezygnowalisie????
Szacu za porod ałaaaaaaaaa:baffled:
Misia no nie znowu co jest...lepiej zamow sobie tego doktorka jesli dziewczyny sa zadowolone....
Atali masz mame w domu?????
Elza moj P wlasnie taki jest najpierw nakreca dzieciaki zabawa a pozniej dziiw sie ze spokoju mu nie daja:-D:-D
Sunday super ze urodzinki udane:-)ja bylam ostatnio na takich urodzinach i po pol godzinie animatorka rzestala panowa nad dziecmi tak sie rozkrecily:happy:ale masz dzisiaj obiadek.....mniam...
Fogia super ze M niedlugo wraca....bedzie ci o wiele latwiej...a czy to byl jego pierwszy i ostatni wyjazd czy jeszcze takie rozlaki za Wami??????


a ja siedze z dzieciakami w domu P nam wybyl na jakis czas slonko sie pojawia chcialam isc na spcer ale zanim ja sie z dwojka wyszykuje to B bedzie musial isc spac.....:-)takze czekamy na tate i zorganizujemy cos pozniej.....

Ja dzisiaj obiadek naszczescie mam zglowy bo po odwiedzinach u mamusi mam zapas na dzisiaj...takze dzisiaj sie lenie a co.....


M zaczal puszczany chodzic przez cala dlugosc mieszkania 15dni przed skonczeniem 14miesiecy i B dzisiaj zrobil to samo majac tyle samo dni do skonczenia wlasnie 14miesiecy......:-):laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie....

Misia o rany znowu....jak dzisiaj miewa się Natalcia, zdróweczka dla Was i wytrwałości....

Sunday dzięki, my też myślimy o jakiejś grze...tylko muszę wybadać czy spiderman czy carsy...
jak kaczucha???

Anaconda dasz radę:tak::tak:myślami będę z Tobą;-)
i znowu pospałyście...my dzisiaj trochę wcześniej aczkolwiek ja wstałam dopiero o 10 bo Jula z P oglądała formułki:-)

Atali zdróweczka dla was...oby kaszelki szybko minęły...

Maltanka fajnie ze wypad do kina udany i u sąsiadów też udany wieczór....
a z ta praca nie narzekaj...bo niedawno narzekałaś na jej brak:unsure:

Marzenka ja dzisiaj też wolne od garów...jedziemy do mamy na obiad....:tak:


miłego dnia wszystkim życzę i zdróweczka...
 
reklama
hej girls

my dziś byliśmy u babci na imieninach. Antoś jeszcze śpiocha, za późno dziś zasnął przez to świętowanie, ciekawe jak będzie wieczorem.

maltanka dziś już są normalni.

Fogia super ze M niedlugo wraca....bedzie ci o wiele latwiej...a czy to byl jego pierwszy i ostatni wyjazd czy jeszcze takie rozlaki za Wami??????
gratulacje dla B. Jeżeli chodzi o mojego m. to wszystko zależy od tego czy zmieni firmę czy zostanie w obecnej. Jeżeli zostanie to na pewno będzie wyjeżdżał ale na krócej. Na tyle miesięcy już go nie puszczę.
 
Do góry