reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

My już po basenie i czas na odpoczynek
Maja świetnie sobie radzi i pani w przedszkolu bardzo ją dzisiaj chwaliła - oj przyjemnie tak słuchać o swoim dziecku :tak::tak::tak:
No i mam labę jutro rano bo J ma drugą zmianę i to on Maję odprowadzi do przedszkola- haha jestem ocalona :-p:-p
Marz no wiesz co motywacji Ci brak na jutrzejszy basen :-D:-D
pierwszy dzień mojego J trochę dziwny bo nic nie miał do roboty i obijał się 8 godz. a to nie wróży nic dobrego na przyszłość :baffled::baffled:
Marta o kurcze nie zazdroszczę popsutego auta, jejku Ty już niedługo będziesz rodziła - ale ten czas leci :szok::szok:
Mirosia oj jakaś kawka wspólna by się przydała na poprawę nastroju ;-);-):tak::tak:
Madzienka słuchaj pani doktor i jak karze odpoczywać to odpoczywaj :tak::tak: a że dzidzia malutka to nie ma się czym przejmować, potem nadrobi ;-);-)
Zmykam kolacje szykować, miłego wieczorku, może jeszcze uda mi się zajrzeć bo J wybył na swoją "czwartkową" rozrywkę ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No i już po zebraniu, trwało 1,5 godziny. Na szczęście J przyjechał, i jak mówi nie żałuje:-), ta szurnięta sąsiadka odstawiła taką komedię że żałuję że nie mam kamery:-D, nie dała nikomu dojść do słowa, ona ma najważniejsze problemy:-D
J zjadł pół ciasta:baffled:i pojechał s`powrotem do pracy, a my z M siedzimy i ogladamy Złotą rączkę:tak:


Madzienka
super że u was wszystko w porządku, no i wiecej leż tak jak pani dr przykazała:tak:

Marz jeździsz już nowym autkiem? Przyzwyczaiłaś się do niego?

Marta uuu nie dobrze że auto psuje się:-(, udanego goszczenia się:-)

Anaconda jak ból głowy? Mam nadzieję że minął...
Jak byś miała taką osobę w bloku jak ta moja sąsiadeczka to i mielibyście takie zebrania:-D.

Iwonka
a Ty co dzisiaj zaniemogłaś na BB??

Eliza a u Ciebie jak tam? Jutro juz piątek:-)i weekend:-)


M wypił własnie cały kubek soku jabłkowego ciekawe ile razy zaliczy wpadek, jedna już dzisiaj była:no:.
 
Justyna ale macie przeboje z sasiadeczka po tym co piszesz tez chcialabym to zobaczyc:-D:-D:-D
Autkie jezdze i juz sie polubilismy i dogadalismy;-)
Alez Twoj M dlugo pracuje........
Anaconda a to Ci sie udalo:-)spokojnie nie slyszalam jeszcze aby pierwszy dzien pracy kazdy mial pelne rece roboty rozkreci sie a jest tam ktos z Jego bylej pracy?????
Elza kwiatki robisz sama z siebie czy to od grupy????
ie no daj spokoj z ta fotka autko jak autko;-)kiedys n zywo zobaczysz......
Mirosia jak tam O po spaniu w zlobku i jak chumorek??????


Lece kapac M...milego wieczorku......
 
moi jeszcze nie wrócił, ja zakupy zrobiłam i teraz pora odpoczywać;-)


madzienka a co to takiego???? i czyje oko cieszy Twoje czy męża ;-);-);-):-D:-D:-D

hmmmmm o co chodzi????:oo2::unsure::surprised:

edit...juz chyba wiem o zakupy pytasz:-Dno cieszy i moje i męża....

Justyna rewelacja takie zebrania, a ta Wasza sąsiadeczka musi być niesamowita....

Marzenka no właśnie jeszcze nie padło pytanie.... jaki kolor autka oczywiście??:-D

Anaconda o nie jutro masz wolne...a ja z rana jade do przedszkola z czekoladkami z okazji niedzielnego święta;-)
brawo dla Majeczki, zdolna dziewczyna....
 
Madzienka sreberko;-)
Zapomnialam Ci powiedziec zrobilam Ci wczoraj zaległy przelew za kino.....

Ja jestem chetna moze w jakas srode wtedy sa jakies chyba promocje?????a jak nie to mi obojetne....
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, dopiero dotarłam na BB. Rano pogoniłam na zajęcia, potem w pracy nie miałam neta bo serwer padł i tak oto dopiero odpaliłam komputer:tak:

Justynka heheh, tak zaniemogłam, teraz bez internetu to jak bez ręki:tak: niezła masz tę sąsiadkę:-p

Madzienka super że wyniki w porządku, tak trzymaj i leż ociupinkę więcej;-)

Anaconda jak tam studenTY?imprezowali:-)? a odnośnie czarowania to pewnie wszystkie dzieci czarujesz tylko nie swoje:tak: a w plazie wczoraj byłam, ale tak tylko na chwilę z pracy do rossmana wyskoczyłam i byłam trochę wcześniej niż Wy planowałyście, bo jak wychodziłam to widziałam jeszcze Madzienkę na BB:tak:

Idę spać bo padam, dzisiaj głowa tak mnie bolała, że aż rozsadzało mi ją:szok:

Dobrej nocy...
 
Madzieńka super że Pani dr zadowolona
co do wielkości ;-) Norbert do 30stego tygodnia byl o 2 tygodnie za mały później się wyrównał a na koniec był 2 tygodnie do przodu ;-)

jak widać nic mu nie dolega ;-)

Marta nie mogę uwierzyć ze to już!!!


Natalka moje dzieciaki sa nierozłączne naprawdę trzymają sie razem i w przedszkolu są nierozłączni a w domu sie leją ale świata poza soba nie widzą. Gabi jest dumna że Norberta uczy wszystkiego, pomaga mu bardzo. A Norb robi imponujące postępy :-)

dziewczyny a prezenty dla Pań to jutro czy w poniedziałek ??? :confused:



dziewczyna a która w listopadzie będzie chętna na weekendzie iść na ostatnią część ZMIERZCHU ???

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+(polski)-28357

Ja, mandziula i Atali to na bank ;-)


idę spać bo wczoraj poszłam spać o 3 i jakoś dzisiaj ledwo ciepła byłam

dobranoc ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
marzenka kwiatki robię od Czarka nie od grupy....takie proste zwykłe...
madzienka super....idziemy do kina....ja się dostosuje do większości...oby jak najszybciej ha ha ha

dobranoc dziewczynki...
 
Do góry