reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ja już zakupki zrobiłam, obiad ugotowałam:tak::tak: i zasiadam do jedzenia:tak::tak:
Misia teraz to tak w marketach trzeba się pilnować że szok, próbują oszukać na każdym kroku
Maltanka to ci babka w stokrotce humor popsuła, też bym się wkur...
Marta to super że pieniążki będą:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam śniegowo!!!!:eek::eek::eek:
Znowu drogowców zaskoczyła zima!Wracajac z pracy nie minelam zadnej solarki czy piaskarki!!!:szok::szok::szok::-:)-:)-( Ale sypie!Jutro to chyba nie wyjade rano do roboty jak tak dalej pojdzie!!!!

maltanka niezła akcja w tym sklepie, a w której stokrotce byliście?
 
cześć, wpadłam tylko na chwile podpisać listę obecności bo mi net coś nie łączy, zasypało mi moje łącze bezprzewodowe:-D:-D:-D:-D:-Dnawet poczytać nie bardzo się da bo mnie co chwila rozłącza:wściekła/y::wściekła/y:ale jestem tydzień na zwolnieniu to może nadrobię:tak:

wkurzyła mnie szefowa, koleżanka dała jej moje zwolnienie a ona do niej z tekstem, ze niby często chodzę na zwolnienia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a jestem od marca dopiero drugi raz:tak:coś mi się zdaje że ja tam miejsca długo nie zagrzeję:no::no::no:

spokojnej nocy dziewczyny;-)
 
Witam wieczorkiem
A u nas dopiero zaczyna padać śnieg
Misia bierz no-spę i się nie zastanawiaj Ja ja połykałam garściami i donosiłam na pewno nic się dzidzi nie stanie lepiej się wysypiaj jak masz okazję:-D
Ja też wreszcie pomyłam we sobotę okna i wysprzątałam kuchnię Prezent dla Kuby zamówiony Kupiliśmy mu stolik ale taki KOLOROWY STOLIK EDUKACYJNY - SUPER ZABAWA!!! (845958683) - Aukcje internetowe Allegro bardziej mi się podoba niż ten Fisherowski:tak:
Marta ciuszki czekają tylko nie mam czasu do ciebie zajsć mama jeszcze u mie posiedzi do czwartku No chyba ze byś jutro do apteki zaszła idę na 12.00
 
Misia bierz no-spę i się nie zastanawiaj Ja ja połykałam garściami i donosiłam na pewno nic się dzidzi nie stanie lepiej się wysypiaj jak masz okazję:-D
Kupiliśmy mu stolik ale taki KOLOROWY STOLIK EDUKACYJNY - SUPER ZABAWA!!! (845958683) - Aukcje internetowe Allegro bardziej mi się podoba niż ten Fisherowski

Ja to moze garsciami nie bralam,ale jeśli coś mi dolegalo to nie wahalam sie brac nospy,sam gin mi pow zeby brac jesli trzeba.

Fajny ten stoliczek i niedrogi!!! Mój Maksio wlasnie bawi się swoim!!!!!:-D:-D:-D
 
Akurat na cenę nie zwracałam uwagi;-) ale strasznie nam się z A podobał Musimy trochę dostosowywać zabawki do upodobań Kuby on nadal boi się głośnych i migotliwych gadzetów:happy: a ten stolik jest taki prostrzy i powinien spodobać się małemu
 
maltanka niezła akcja w tym sklepie, a w której stokrotce byliście?

sundey tutaj koło mnie na ul. Śliwińskiego.

a co do zimy, to mi się podoba, tylko tego śniegu mogło by być trochę więcej.

Misia bierz no-spę i się nie zastanawiaj Ja ja połykałam garściami i donosiłam na pewno nic się dzidzi nie stanie lepiej się wysypiaj jak masz okazję:-D

mój gin też mi mówił, że jak trzeba to nospe brać.

Misia no i rzeczywiście jak możesz to wysypiaj się, bo później to będzie problem z tym;-)

anihira stoliczek fajny

Fajny ten stoliczek i niedrogi!!! Mój Maksio wlasnie bawi się swoim!!!!!:-D:-D:-D

sundey daliście mu już? ja to tylko Hubertowi pokazałam, pobawił się i zapakowałam w papier już dawno, żeby nie kusiło.:tak:


wybraliśmy się dzisiaj do sklepu, a że sklep do 18.00, M przyszedł z pracy i o 17.00 dawaj w samochód i jedziemy. w radiu słyszę, że na mieście tragedia, ale trudno. a z czechowa na czuby to nie tak blisko. do sklepu zdążyliśmy. byliśmy na 17.45. ale co na drogach było to masakra. mi oczywiście się podoba, M też uwielbia w taką pogodę jeździć, a jeszcze tu się poślizgać trochę, tam trochę.
ale ludzie to połowa powinna na piechotę chodzić, albo autobusami. ja nie wiem jak oni dostali prawo jazdy. parę płatków śniegu spadnie a całe miasto stoi.:crazy:
 
reklama
Anihira, jutro odpada:sorry:,chyba że w piątek wieczorem bym podeszła do Ciebie;-):tak:.Czwartek zalatany,bo rano do pracy,potem kosmetyczka i solarka i jasełka w przedszkolu - popołudnia już nie mam:no::cool2::cool2:.
A ja już tak trochę świątecznie
 
Do góry