reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Jak macie katalog z Tesco z zabawkami to jest na stronie 19, cos a'al bak...cięzko mi to opisac:-D:-D:-D:-D
a znalazłam mam ten katalog, fajna ta zabawka

My tez bylysmy dzis na spacerku,a o 17 czeka nas wyprawa do pani doktor Sadurskiej..

nadulec i jak po wizycie?

a my zakupiliśmy dzisiaj bobodent na ząbki, może będzie lepszy niż dentinox:tak:
Hubert mi spał dzisiaj w dzień 2h15min:eek: jestem w szoku.
upiekliśmy placka, mały gania, a ja oglądam BrzydUlę.

zajrzę wieczorkiem:tak:
 
Witam wieczorkiem....
Dzis w wiadomosciach na polsacie mowili o tej kobiecie co w Chelmie zaczela rodzic i pielegniarki nie poznaly sie ze to juz(bo jej nawet nie zbadaly),wyslaly ja sama na porodowke,a ona po drodze urodzila:szok:,dziecko wypadlo na posadzke i ma opuchniety mózg.....odeslali niemowlaka do Lublina....podobno to 2 tyg. temu bylo i jeszcze nikomu zarzutow nie postawili....no szok normalnie,w glowie sie nie miesci zeby w tych czasach takie cuda sie dzialy :szok:
 
A ja gazet jakos nie czytam....zreszta teraz to i czasu na nie nie mam,wole posluchac co tam w wiadomosciach slychac ,albo na BB posiedziec :laugh2::laugh2::laugh2:,to ostatnie najbardziej....:-D:-D:-D
 
:szok::szok::szok: o matko, takie rzeczy w dzisiejszych czasach.

a ja byłam w tesco, ale ludu, nie spodziewałam się, że o tej porze może być taki tłok. ludzie pełne wózki zabawek wywozili:eek:

Madzienka widziałam tego "bąka", ja kupiłam Hubertowi tą kulę - stała obok.
 
Hej dziewczyny dawno nie pisałam choć podczytywałam. Ostatnio cały czas brakuje mi czasu. Pogoda super wiec dwa razy chodzimy na spacery.
Zdrowia życzę dla wszystkich którzy walczą z wirusami my naszczescie sie jakos trzymamy, w tamtym tygodniu sie nawet zaszczepilismy.
Mikołajki sie zbliżają wiec pora robic prezenty chociaż ja już również pomału robie na gwiazdkę żeby później nie było na ostatnią chwile. Chciałam dzisiaj podjechać po 22 do tesco dokupic coś do książeczek puzzli dla chrześniaków ale niestety M poszedł na wieczorek do kolegi a jutro jedziemy do rodziców.
Nadulec daj znac jak po wizycie.
To chyba ty Madzienka pisałas że twój M ma miec operację na kolano. Więc proponuje pojechać jeszcze do Tarła i spróbować innych metod okłady żele mój szwagier i tato jezdzili z kolanem. Szwagier wyleczony a tato dopiero 3tyg temu był. No i mój M z kostką pojechał i jest wtrakcie leczenia.
No nic nie nadrobie wszystkiego i nawet nie bede próbowała.
Pozdrawiam
 
Witam
tak jak obiecalam daje znac.Niestety PDA nadal sie nie zamkna i jest drozny.Narazie czekamy do 18.01 i dalej bierzemy leki oraz mam monitorowac przyrost wagi u malej.Jesli do 18.01 PDA samo sie nie zamknie to otrzymamy skierowanie na chirurgiczne podwiazanie do Szpitala AM na ul.Dzialkowskiej w wawie.Z tego co dr mowila to nie ma tam kolejek na zabieg a prof.ktory taki zabieg przeprowadza to dla niego podwiazanie PDA jest chlebem powszednim.Boje sie bo nie wiem jak taki zabieg wyglada..dowiedzialam sie tylko ze mala bedzie miala naciecie z boku.Jak zapytalam o cewnikowanie to dr powiedziala ze u takich malych dzieci sie go nie robi,a nie mamy po co czekac bo podobno starsze dzieci gorzej przechodza ten zabieg.

z milych rzeczy to wczoraj byl u nas kurier i przyniusl ta mate z Chicco ktora Ayce sie bardzo podobala...
 
reklama
Witam i zmykam,bo tradycyjnie na basen z Olkiem i chłopaków do teściów odwieźć:tak:.Kupiłam na ciuszkach bluzkę i topik do kompletu i nowy podnośnik zużytej mleczarni ;-):tak:i gatki wyszczuplające a Olkowi bluzkę z kapturem i podwójnym rękawem.Fotki wrzucę jutro bo M aparat zabrał ze sobą:tak:.Na 14:30 na paznokcie jestem umówiona więc jeszcze kąpiel z pianką wcześniej zaliczę:tak::cool2:.
Nadulec trzymam kciuki żeby wszsytko poszło po Waszej myśli.
 
Do góry