reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Marz bardzo ładne ramki

Anaconda a jak babcia czuje się??

Maltanka humorek Ci się polepszył?

Madziara o to czeka Cię stanie przy garach...

Mirosia dołączam się do leniuchowania:laugh2:


Szukam inspiracji na obiady i chyba zajrzę na WŻ:tak:
 
reklama
Marzenka super te rameczki...podeslij ejszcze raz aukcje z ktorej zamawialas...na inna okazje przydadza mi sie:tak:

Mirosia odpoczywaj poki mozesz...

Madziarka ale pewnie pyszności naszykujesz....ale oszczedzaj sie
 
Ze sklepów wróciłam i z biblioteki to czas się wziąć za obiad i kawkę wypić bo inaczej zasnę na stojąco :baffled::baffled:
Madzienka tam chodzimy
http://juniordent.neostrada.pl/kontakt.html
Mirosia kuruj się kuruj kochana :tak::tak:
Justyna babcia niby lepiej ale w szpitalu nadal ją trzymają :-:)-( a wy jak zwykle na weekend wybywacie :-D:-D
Marz ale ty to masz szczęście, w ostatniej chwili rameczki przyszły, swoją drogą bardzo ładne :tak::tak: ale zapewne pozytywnie myślałaś i dlatego :-D:-D;-);-):-p:-p
Madziara ja jak bym była teraz w ciąży to też zapewne nic bym na początku nie mówiła żeby nie zapeszyć :-):-)
 
Ostatnia edycja:
my się trochę pobawiliśmy, dzisiaj w warsztat samochodowy, później upiekliśmy ciasteczka:tak:
teraz młody śpi, a jutro jedziemy do rodziców


Maltanka
no własnie - co to za złe nastroje? nie smutać nam się tu!!!! Hubert daje popalić czy coś innego masz na głowie???

coś innego, Hubert grzeczny

Maltanka humorek Ci się polepszył?

:no::no::no: ps. i jak znalazłaś jakieś inspiracje


fajnie to wygląda

edit: beatka zapisaliśmy się do dentysty:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, znów nas nie było sporo czasu!
Ale ja już taka chyba będę, pojawiam się i znikam :-)

Madziarka moje najserdeczniejsze gratulacje, spokojnej ciąży. SUPER:-)

A u nas nadal katar, już mam dosyć, dwa razy zapalenie oskrzeli Pawcio przeszedł w ostatnim miesiącu.
Wczoraj byłam u lekarza (Karlita jednak wróciłam do tego co mi poleciłaś, jakoś mam większe zaufanie do Niego) i Karol i Paweł mają wirusowe zapalenie noso-gardła. Karol może brykać i wychodzić na podwórko, ale z Pawłem muszę siedzieć w domku. To już 2 mce jak siedzę w domu (poza wypadem na święta).

Przez weekend powinnam mieć więcej czasu, bo mężzuś pracuje, Karol jedzie na narty z ojcem, więc zostaje z Pawciem sama, jak przyśnie to znów zaglądnę.
 
Madzieńka staram się... ;-) miłego weekendu!!!!

Iza witaj witaj. Nie za dobrze że się tak was choroby czepiły... obyście wyzdrowieli raz a dobrze!!!!

Musimy się spotkać żebyś nam Pawelka przedstawiła... a jak na razie to może jakieś zdjęcie podeślij...

Antuanet no właśnie - a może bugi w przyszłym tyg???? czy boisz się o małą w naszym tłumie?

Karlitka
co u was???

Justyna
dopakowana?

Maltanka oby po weekendzie humorek powrócił!!!!

Mirosia jak możesz to zadzwoń i podpytaj - powiedz że nie chcesz zostać na weekend z takim nie wiadomo jakim gardłem bo nie jest lepiej...:baffled: może coś przez tel ci podpowie - albo powie żebyś jeszcze przyszła do gabinetu...

Misia jak twoja głowa??? Słyszałam przesąd że jak w ciąży głowa boli to chłopak się szykuje :-D;-)

Jejku, ależ znowu mnie leń ogarnia, dobrze że cokolwiek rano zrobiłam bo teraz to tylko siąść przed kominkiem i kimać :-D:-D:-D
 
Witajcie

Madziara ogromne gratulacje!!!! ale się cieszę, dużo bobasków nam się szykuje :tak: miałaś już usg?

izka zdrówka dla chłopaków, mam nadzieję, że już niebawem skończą się te choroby i wyjdziecie na dwór

maltanka, Justyna udanych wyjazdów

anaconda to jednak będzie obiad a nie śnieg :-D

mirosia ja bym na Twoim miejscu poszła jeszcze raz do lekarki

marz ładna ramka, dobrze że zdążyli przed weekendem

jejku ale długo trzymają w szpitalu gonię oby w końcu wypuścili do domu zdrowego Maciusia

Madzienka TY już pewnie w domku

Antuanet a co zamawiałaś dla małej?

A ja znowu zamilkłam na parę dni, ale to dlatego że w środę przyjechali Panowie z meblami do kuchni, a wczoraj zaczęła mnie głowa boleć jak tylko Ola poszła spać, nawet nie mogłam pójść spać razem z nią, bo ból był nie do zniesienia, sąsiad poszedł do apteki po proszki, ale nie chciały mu sprzedać, bo w ciąży nie mogę :angry: dopiero jak zadzwoniłam do lekarza to mu sprzedali, paranoja. Na szczęście pomogło.

Paweł wrócił z pracy, pora na obiad.

Miłego popołudnia.
 
witam i ja


wczoraj miełam ambitne plany na wieczór, zeby ponadrabiac zaległości i co.... poszłam spac razem z Kolcią, wstałam po 1, przebrałam się i poszłam dalej spac:dry::dry::dry: ale przynajmniej sie wyspałam:-D:-D:-D

dziś jeszcze trochę pojeździliśmy na sankach:tak::tak: a teraz trzeba się za jakieś porządki zabrać:tak::tak:


madziara ale niespodzianka!!!!!!!!!!!! gratuluję kochana i życzę spokojnych 9 miesięcy:tak::tak::tak::tak: ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!

może potam was doczytam, jak nie zasnę:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Anaconda kiedyś jak przejeżdzaliśmy koło chodzki to właśnie ten gabinet zwrócił moją uwagę :-)
będę się musiała umówić z Gabi :-)

Gon1a mocno zaciskam kciuki by szybciutko zdrówko do was wróciło!!!!

Marz bardzo fajne te rameczki!!

Iza cieszę się że lekarz się sprawdza, konkretny facet :-)

Madziarka u nas wszystko ok Gabi osłuchowo czysta, gardło czyściutkie, to co chwilami odkasłuje to wydzielina spływająca. Więc Ambrosol mam jej rano dawać.
Moje to twarde sztuki ;-)


ide do dzieciaków bo mnie obsiadły ;-)
 
Do góry