reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dzień dobry w piatek....nareszcie piątek...
P nas dzisiaj porozwoził....:tak:

Marzenka ty nocny marku....wyspałas sie??

Misia gratulacje pierwszych kopniaczków...

Mirosia super że kuracja trafiona:-)zdróweczka

a jak czuje się Hubert, Michaś i reszta chorowitków??

Anaconda Madziarka gdzie jestescie???pijemy coś...
Beatka jak zebranie??

Sunday bylas wczoraj na zumbie??

Karlita jak Gabi??

miłego dzionka

 
reklama
Witajcie z ranka,

wczoraj miałam luzik bo cały dzień byczyłam się u mamy... ;-) dziś dostałam zupkę na wynos... i własnie nastawiam bigosik :-D Mandziula to za twoim pomysłem ;-)

Za sekundkę do was wracam... tylko troszkę podczytam ;-)
 
Nie będę się więcej ukrywać bo Anaconda i tak mnie wyszpieguje :-D:-D:-D

Talia super że jestes na miejscu!!! niezły kierowca z ciebie - jestesmy dumne!!!

Misia współczuję migreny... a o wodzie też coś wiem :zawstydzona/y: a u mnie cukrzyca od początku i każą dużo wody pić - tylko jak jak mnie mdli na samą mysl... :-p Gratuluję pierwszych kopniaków - cudne to uczucie... :tak:

Karlitka i jak u was???? Mamo powiem szczerze że mam podobne zdanie jak Madzieńka - ale to po tym jak znajoma też na chwilkę brała swoje dziecko chore w różne miejsca a teraz mają problemy zdrowotne - ponoć mogące być następstwem powikłań po niedoleczonych chorobach :szok:

Mam nadzieję że u was już jest dobrze i Gabrysia wyzdrowiała - a temp była od zębów

Madzieńka jestem jestem... i zaraz spróbuję sobie herbatkę zrobić ;-)

Antuanet dziękuję... jak tylko będziemy w stu procentach zdrowe to może może... :-) no chyba że ty masz ochotkę nas odwiedzić - to zapraszamy!!! choćby dziś :-D

Beatka zdażył mąż wczoraj???

:-D:-D:-D uśmiałam się z ciebie z tej wody - tylko śnieg ci coś znika... :-p

Mirosia super że lekarka trafiła z kuracją - oby już było tylko lepiej...

Aluśka zdrowiejcie raz a dobrze!!!!

Maltanka przedmuchacie uszka i będzie dobrze!!! trzymam kciuki!!!

Sunday
a za was trzymam kciuki - oby dzień babci i dziadzia udal się super!!!!

Olojo ja też bym rodziła tam gdzie przyjmuje lekarz... najlepiej z nim porozmawiaj i dopytaj co i jak...
 
Witam :-):-)
Mąż chyba jednak się przestraszył,że jeść nie dostanie bo przyjechał kiedy trzeba :-p:-p a ja spokojnie na zebranie mogłam iść :tak::tak: Psycholog uświadomiła nas dosyć dogłębnie że posyłanie dziecka rok wcześniej do szkoły to również posyłanie rok wcześniej dziecka do gimnazjum a to już nie jest super pomysł bo nie dość że dziecko wchodzi w wiek buntu totalnego to jeszcze jest rok młodsze od reszty, a zresztą same wiemy jak to jest teraz w gimnazjach. Potem pani z Mai grupy wypowiadała się na temat naszych dzieci, oczywiście co do Mai żadnych zastrzeżeń nie ma i jak to pani stwierdziła - Maja nadaje się do pierwszej klasy, pokazywała nam opinie o dziecku, które muszą wypełniać co pół roku - u Mai same plusy, ale po dłuższym zastanowieniu się chyba zostawimy jeszcze Maję w przedszkolu, rok jej nie zbawi, ja nacisku na "geniusza" nie mam a jak będzie chciała się wyuczyć to i tak będzie na to czas, z tego co się matki wypowiadały to większość zostawia swoje dzieciaki w przedszkolu :tak::tak:
Potem jeszcze wieczorkiem dentystę zaliczyłyśmy, no i było małe borowanie bo Mai ząbek ropą podchodził, teraz mamy tą "dziurkę" płukać wodą utlenioną aż ropa zniknie :tak::tak:
No i wreszcie na weekend nie jedziemy do teściowej - jupi !!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D
Maltanka no co ty?! Nie przyjęli was na Kompozytorów?! Maja przecież też nie miała nawet 4 lat jak my tam chodziłyśmy :szok::szok::szok: No chyba że teraz coś się zmieniło, a swoją drogą w recepcji to tam burdel mają jak diabli, ja kiedyś byłam umówiona do alergologa na konkretny dzień, idę a ta mi mówi,że nie ma doktorki bo sobie wolne wzięła, ale jak kartę zakładali to pytali o nr tel. żeby w razie czego móc zadzwonić i poinformować o przeniesieniu wizyty :angry::angry::angry:
Obyście tym razem porządnie wyleczyli uszka Huberta :tak::tak:
Sunday powodzenia na Dniu babci i dziadka, u Mai w przedszkolu jest w poniedziałek :tak::tak: jakie badania kazał wam zrobić gastrolog? :confused::confused:
Marz o rany :szok::szok: taki długi spacer sobie zrobiłaś :szok::szok: no to wstyd mi i pójdę na pieszo do reala :-D:-D:-D:-p:-p:-p
Mirosia oj masz ty się w tej ciąży z przeziębieniem, dobrze chociaż że tym razem lekarka leki dobrze dobrała :tak::tak:
Misia no co ty?! Musisz się z nami spotkać :tak::tak: i tak jak Marzenka radzi, wsadzisz Natalkę do samochodu, wyjedziesz z garażu i dopiero zamontujesz ja do fotelika :-D:-D;-);-) no i gratulacje ruchów małej istotki :tak::tak:
Justyna to się nadźwigałaś Michała :szok::szok: a swoją drogą to co? Nie spodobał mu się śnieżek :-D:-D:-D
Madzienka to teraz witanie się z mężem po przerwie nazywa się "oglądaniem seriali" :-D:-D:-D;-);-);-):-p:-p:-p
Karlita a co to za przedstawienie było u Gabrysi w przedszkolu? I co idziesz z nią do lekarza? :baffled::baffled:
Mandziula chwal się nową fryzurką :-):-)
Madziara ale masz dobrze z obiadkiem, a ja cały tydzień gotuję i nic z zamrażalnika nie wyjmuję :-D:-D:-p:-p ale za to po niedzieli to sobie odrobię :-p:-p
Antuanet super mama z ciebie, dwójka dzieci i wszystko ogarnięte i jeszcze obiadki się gotują :tak::tak: ja to chyba jak drugie urodzę to przestanę cokolwiek robić :-D:-D
 
Ostatnia edycja:
MADZIARKA SKARBIE WIELKIE WIELKIE GRATULACJE!!!!!!
Rośnijcie zdrowo!!!
Bocian-z-dzieckiem-201801.jpg

Anaconda moim zdaniem dobra decyzja z tym puszczaniem dzieci wczesniej do szkoly


 
Anaconda moim zdaniem dobra decyzja z tym puszczaniem dzieci wczesniej do szkoly


Może i dobra jeśli się do tego odpowiednio przygotują i jeśli dzieci będą równe wiekiem a nie tak jak teraz ze do pierwszej klasy idzie dziecko które ma skończone 7 lat i takie które jeszcze 6 nie skończyło, między takimi dziećmi jest ogromna przepaść
 
Witajcie

My dzisiaj w domku, wczoraj dziadek zrobił H bałwana i postawił za okno a dzisiaj już po bałwanie
:sorry2:
póki co H ogląda bajkę i zaraz zmykamy się bawić, ale coś dzisiaj nie mam nastroju:no:

madziara GRATULACJE!!!

marzenka
gadanie u nas też jest i to non stop, H zaczął się dopytywać "co mówisz", "co mówisz" i to ewidentnie było widać jakby nie dosłyszał, jak pójdziecie do pediatry powiedz żeby zajrzeli mu w uszy

misia super, że czujesz już ruchy, ale wymęczy cię co

mirosia oby gardło przestało dokuczać

olajo to możesz się bardzo zaskoczyć w porównaniu porodówek polskich z zachodnimi:sorry2:

madzienka to dzisiaj masz osobistego kierowcę,:laugh2: a Hubert dzięki ok czasem mi jeszcze z rana zakaszle

anaconda mi też ten pomysł z wcześniejszą szkołą nie za bardzo się podoba, a co do Kompozytorów to tam w ogóle badań słuchu nie robią, mają tylko jakąś akcję na bezpłatne badanie słuchu, ale już nie raczyli zapytać ile dziecko ma lat, babka co robiła te badana nieźle się wkurzyła, a jak poszłam do tego słuch-medu już nie chciało mi się wracać na Kompozytorów i szukać, czekać na laryngologa, poszliśmy od razu tam

Monia jak Dz. B i D w przedszkolu? jak Maksio się czuje?
 
Ostatnia edycja:
Może i dobra jeśli się do tego odpowiednio przygotują i jeśli dzieci będą równe wiekiem a nie tak jak teraz ze do pierwszej klasy idzie dziecko które ma skończone 7 lat i takie które jeszcze 6 nie skończyło, między takimi dziećmi jest ogromna przepaść

ja uważam ze powinni rodzicom zostawic wybór...moja Jula ma być pierwszym rocznikiem który po zmianach pojdzie obowiązkowo w wieku 6 lat do szkoły...tyle że moja będzie miała 5,5 roku:sorry2: więc licze ze jeszcze to zmienią:tak:

Maltanka co za zły humor...
a kierowce jak na razie co piatek mam:-D:-D
 
reklama
Już wczoraj miałam pisać ze zaraz mnie na stosie spalicie ;-)



Madziarka
mówiłam że Gabi zaczynała byĆ MAMUSIOWA jak byłam w ciąży z NORBEM hihihihhihi praktycznie od drugiego miesiąca było tylko mama i mama i najlepiej na ręce ;-) ale Ona wtedy malusia była chociaż wagą pewnie chyba przebijała obecną Nelę hihihihihi

congratulations_positive_pregnancy_test_tshirt-p235889757952224441zvlef_400.jpg1365-little-cutie.jpgboy+or+girl.jpg

wielkie gratulacje, tulaski :-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak fajooooowo :-) ROŚNIJCIE ZDROWO :-) książkowej ciąży bez niespodzianek :tak::tak::tak:

Madzienka
dziękuję Gabi bardzo dobrze od środy bez temperatury.

AnacondaWczoraj mieliśmy dzień Babci i Dziadka i jestem przedumna z Gabi bo ślicznie wystąpiła. Ale i tak to Norb byl atrakcją latając po tych kolorowych pokojach, krzycząc, zaczepiając ;-) śmiejąc sie w głos. Dostał szału latania pewnie przez tą przestrzeń, tyle fajnych zabawek, kolorów :-) Bardzo spodobała mu się głowna wychowawczyni Gabi. Z resztą Pani Aga powiedziała ze Norb jest taki fajny że mogę przyprowadzać dwójkę hehehhe ;-)

Tak dzisiaj podejdę z Gabi do lekarza bo i tak muszę odebrać recepty :-) To niech na nią jeszcze spojrzy w końcu za coś te składki płacę ;-)

Madziarka powiem Ci że ten ząb to też jest myśl bo ostatnia piatka jej wyszła do polowy a po ostatnich piątkach może i ta dała jej popalić temperaturą :happy:


pewnie juz naskrobałyście dużo postów bo ja w międzyczasie usypiałam Norba ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry