reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Karlita no u nas to chyba faktycznie były zęby - tak jak podpowiedziałaś - bo obie dolne 4 się przebiły...:zawstydzona/y: choć ja nawet nie pomyślałam że Nela może nie mieć jeszcze wszystkich zębów - już zapomniałam jak to było.... :zawstydzona/y::-p:-D

Super że Gabi jest bez temperatury - i oby już tak zostało...

Maltanka
no własnie - co to za złe nastroje? nie smutać nam się tu!!!! Hubert daje popalić czy coś innego masz na głowie???
 
reklama
Madziarka OGROOOOOOOOMNIASTE GRATULACJE ROŚNIJCIE ZDROWO......:-DO JAK FAJNIE.......SUWACZEK PIEKNOSCI W BARWACH ROZOWYCH HMMMM CZYZBYS CZEKALA NA KOLEJNA KSIEZNICZE:-D:-D:-D:-D

Madzienka a no wyspalam do 9.30;-):-)
Anaconda ja jestem zdania ze jesli maja isc to niech juz pojda wszyscy a nie tak jak piszesz jedni rocznikowo 6-latki a drudzy 7-latki....ja mam nadzieje ze wczesniej moj nie pojdzie...
Maltanka a co sie dzieje????????widzac co sie dzieje za oknem nie dziwie sie ze balwana juz nie ma nie znosze takiej pogody....
Karlita oby to tylko zabki...

A co u Gon1i???????

Ale pogoda bleeeeeeee spacer sobie daruje bo mokro i wietrznie.....dzisiaj wyjatkowo jedziemy do rodzicow na wieczor zeby moze jutro juz wrocic i nie tracic soboty.....musze miac troche czasu na ploteczki z mama i jeszcze z siostra.....mielismy jeszcze odwiedzic P siotre ale w ten weekend chyba sobie darujemy:-:)-(
No i czekam na ramki maja byc dzisiaj i licze ze sprzedajacy sie wywiaze z obietnicy chociaz nic mi juz nie pisze wsciekne sie jak nie dojda.....a zamowienie zozylam tydzien temu w czwartek a on mam wrazenie ze wszystkie zamowienia przede mna i za mna mial zrealizowac do srody...mialam nadzieje ze zrobi to wczesniej...no nic jeszcze czekam cierpliwie....
 
madziara78 GRATULUJĘ SERDECZNIE!!!! Życzę spokojnych kolejnych miesięcy:-):-):-) Cieszę się razem z Wami!!!!
anaconda27 dobrze że z zebrania zadowolona jesteś. A do jakiej dentystki chodzisz na Chodźki z Mają?
marz21 nie wychodzę z małą narazie na spacery bo szkoda mi Kuby, raz ją wzięłam na balkon to płakał że on też chce...A jemu narazie jeszcze nie wolno. Pewnie w przyszłym tygodniu już pójdzie do przedszkola bo ostatni strupek odpadł wczoraj.A u nas podobny ksiądz-szkoda przygotowań.
maltanka życzę poprawy nastroju. Zjedz coś słodkiego, może pomoże?
misia2010 mi też Kuba bardziej się ruszał niż Wiki, normalnie chyba jakieś sztuki walki uprawiał w moim brzuszku...Więc może faktycznie chłopczyk?A kiedy masz USG połówkowe?
sunday udanego przedstawienia w przedszkolu!
mirosia super że lekarka trafiła z doborem leków, oby jak najszybciej Ci przeszło.
madzienka fajnie że P pracuje w piatki w Lublinie, pewnie niezłą radochę Jula ma jak ją razem do przedszkola zawozicie:tak: A wychodzą u Was teraz na dwór w przedszkolu?Bo u nas podobno były panie w poniedziałek i pół grupy już zaglucona...Madzia gdzie jest ta tania apteka?I nie wiesz czy mają tam szczepionki?Bo muszę kupić dla małej...
karlita dobrze że to jednorazowe wzrosty temperatury, oby już całkiem odpuściły.A masz jakieś fotki z DBiD?
Dzisiaj przyszły mi pierdółki z allegro dla małej więc pralka już chodzi...Kuba rysuje więc chwila relaksu.Wiki miała jakąś ciężką noc, prawie cała nocka z cycem w buzi.Mój P już się śmieje że jej kupi takie sztuczne:tak: Żeby miała cały czas w łóżeczku.Teraz chyba odsypia bo obudziła się aby na jedzonko i dalej zasnęła. Niestety muszę ją dokarmiać bo mam wrażenie że ciągle głodna jest albo ma bardzo silną potrzebę ssania tak więc raz dziennie dostaje MM:tak: Ugotowałam kaszy gryczanej trochę bo Kuba chce pierogi...Miłego dzionka:-)
 
ja mam nadzieje ze wczesniej moj nie pojdzie...

Marzenka własnie rocznik naszych maluchów ma isć wg nowych przepisów jako pierwszy obowiązkowo wcześniej do szkoły...

trzymam kciuki żeby ramki doszły...może zadzwoń tam i zapytaj czy wysłali i kiedy, bo może lezy na poczcie i czeka...

udanego weekendu

madzienka fajnie że P pracuje w piatki w Lublinie, pewnie niezłą radochę Jula ma jak ją razem do przedszkola zawozicie:tak: A wychodzą u Was teraz na dwór w przedszkolu?Bo u nas podobno były panie w poniedziałek i pół grupy już zaglucona...Madzia gdzie jest ta tania apteka?I nie wiesz czy mają tam szczepionki?Bo muszę kupić dla małej...

Antuanet....mieli w planach wyjście ale chyba nie wyszło i na szczęście....a jaką szczepionke musisz sama kupować???
 
Marz, Madzienka ciekawe czy przez te 2 lata szkoły przygotują się gruntownie do przyjęcia młodszego rocznika :sorry2::sorry2: chociaż patrząc na nasze państwo i to co się w nim dzieje to wątpię
Antuanet no no pierożki będziesz dzisiaj lepiła :-):-) zazdroszczę chęci :-p:-p a na Chodźki chodzimy do doktor Rudnickiej - polecam babkę bo ma super podejście do dzieci :tak::tak: i wczoraj przy borowaniu Maja nawet nie pisnęła :tak::tak:
Karlita no to oddawaj Norberta z Gabrysią do przedszkola i będziesz miała święty spokój :-D:-D;-);-)
Mam wieści od Gon1a: nadal są w szpitalu, niby Maciuś lepiej, sił nabiera ale nadal coś mu zalega na oskrzelach i dlatego ich jeszcze trzymają, a swoją drogą to niezły Gosia miała start w pracy :-:)-(
 
Witam,

Ale radosną nowinkę widzę:-):-)MADZIARKA GRATULUJĘ:-):-) Życzę dobrego samopoczucia, dużo spokoju i lekkiego porodu. Przed Tobą najpiękniejszy okres w życiu:-):-) Wrześnióweczka;-);-)



Maltanka przeganiam złe nastroje!!! Hubercik chętnie dmucha ten balonik??

Anaconda super ze pani chwali Maję, i ja mam nadzieję że Michał pójdzie normalnie do szkoły:tak:

Karolinka oj tak pokaż zdjęcia:tak:, to teraz posyłaj Norberta do żłobka skoro dobrze się czuje w przedszkolu i zabieraj się za trzeciego bobaska:-p

Mirosia i jak gardełko dzisiaj??

Sunday czekam na relację z dnia B i Dz:tak:

Marz oj szkoda że taki ksiądz wam się trafił:-(. Chyba pomylił zakony powinien iść do zamkniętego klasztoru skoro taki z niego milczek:tak:, Życzę udanego pobytu u rodziców:-)


Antuanet łaaa uwielbiam takie pierogi, babcia kiedyś z kaszą lepiła, pycha:tak:

Madzienka dzięki że pytasz o Michała:-), kaszel odpuścił ale nos zapchany:no:, nasivin mało skuteczny u nas:-(
To co, dzisiaj w domu mąż gotuje?:blink:Szkoda że on często poza domem...
Anetka żyjecie???? Jak tam sprzątanie po...:blink::laugh2:;-)


piszę i piszę tego posta tak samo jak Karlita, zdążyłam już położyć spać M. Dzisiaj od 6.30 nie śpimy, cały czas marudzi mi nic nie pasuje, jeść też za bardzo nie chce:-(, Dzisiaj nie byliśmy na spacerku jakoś za bardzo wieje, pranie już zrobione, wczorajsze poprasowane, wc sprzątnięte. Michała walizka spakowana tylko jeszcze nas dopakuję i spoko dalej polenie się:cool:









 
Justyna udanego weekendu...

Anaconda wątpię zeby przygotowali i po cichu licze że jeszcze ta decyzja zostanie zmieniona...
a gdzie Wy dokladnie chodzicie do tego dentysty??

O rany Gon1a jeszcze w szpitalu??cos długo nie moga wykaraskac się z tego zapalenia...
a start w pracy kiepski:sorry2:ale siła wyzsza...
 
Justyna - faktycznie to najpiękniejszy okres - muszę maksymalnie nacieszyć się tą ciążą bo to na pewno już ostatnia :-D;-):tak: więc korzystam z każdej chwili gdy mnie nie mdli :-D
A tak na serio - cieszę się... i już nie mogę się doczekać aż tak naprawdę to maleństwo poczuję... to jest dla mnie tak magiczny moment... niezapomniany, na zawsze zostający nam mamom w pamięci ;-)

Gon1a faktycznie długo was tam trzymają - ale może lepiej wyzdrowiejcie do końca... podsyłam dużo siły i pozytywnych emocji...

Marz Justyna
miłych wyjazdów - nacieszcie się rodzinkami!!!

My też się nacieszymy - jutro robię parapetówkę dla mojej rodzinki :zawstydzona/y: a że jest duża to trzeba dużo jedzenia i picia przygotować :-D:-D:-D:-D najgorsze jest że mam wstręt do zapachów - i mogę do jedzonka zrobić tylko to co mało pachnie... ;-)
choć zapach kapusty mi nie przeszkadza... a pachnie na cały dom :zawstydzona/y:

Anaconda ja też ciągle mam nadzieję że przełożą to do czasu gdy szkoły będą na to przygotowane - bo w to że teraz je przygotują to niestety nie wierzę...!!!

Antuanet to co Kuba po niedzieli idzie do przedszkola? tęskni mu się czy nie bardzo chce mu się od mamusi iść do dzieci?
Super że tą ospę macie za sobą!!!!

Nelcia mi padla... i ja chyba położę się koło niej :zawstydzona/y: tylko kto mi kapusty i wywaru na barszczyk będzie pilnował... ;-)
 
reklama
Madziarka wlasnie ostatnio z P rozmawialismy o cudzie powstawanie dziecka itp i powiedzialam mu ze Wy faceci zalujcie ze nie mozecie tego magicznego czasu przezyc...jak dziecko jest w nas jak sie do nas odzywa i jak witamy je na swiecie.......
Justyna milego wyjazdu.....
Antuanet to moze Ty wybierzesz sie w przyszlym tygodniu do Bugi i pokazesz nam na zywa mala Wiki????????


Yuuupi....przyszly ramki ufffff, ale mnie trzymali w niepewnosci...jestem zadowolona z efektu koncowego za takie pieniadze to az zaskoczona;-)
 

Załączniki

  • DSCF7304.jpg
    DSCF7304.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 41
Do góry