reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się
aluśka
dobrze że dziewczynki wracają do zdrówka. Oby na dobre już Wam odpuściły te choróbska...
anaconda27 nie martw się, faceci tak mają że jak im coś trzeba to trzeba wszystko rzucać i lecieć a jak nam coś trzeba to mają kłopoty z pamięcią:sorry:
maltanka dobrze że dziadkowie przyjeżdżają, będzie miał atrakcję Hubercik:-)
Olajo ja miesiąc temu rodziłam na Jaczewskiego, to wszystko zależy jaka się położna trafi na trakcie porodowym,później na położnictwie ok:tak: Najlepiej rodzić tam skąd ma się lekarza prowadzącego.
justyna to pewnie zmęczona jesteś po takim "spacerku"
Dzisiaj nadrobiłam prace w domu, posprzątałam, pralka już drugie pranie pierze, zupka ogórkowa dochodzi i gołąbki się pitraszą. Tak więc teraz chwila spokoju, Wiki śpi a Kuba petardy rysuje:tak: Idę herbatki naparzyć bo zasypiam...Miłego popołudnia.
 
reklama
rany ale dzisiaj mi się nic nie chce...i jakos tak senny dzisiejszy dzień...otworzyłysmy okno...może nas świeże powietrze pomoże...

Karlita
czekamy an fotki z przedstawienia ale no no no za to chodzenie:confused2: z "chorym"(oby nie) dzieckiem do przedszkola...

Antuanet czyzby Kubus przestał bac sie petard...ale Ty obrotna kobitka jesteś....
 
Madzieńka wyluzuj, Gabi byla godzinke w przedszkolu ;-)
od wczoraj bez tmp i innych objawów więc nie krzyczeć mi tutaj !!!!!!!!!!!! Na razie Gabi ominęły wszystkie imprezy bo miała katar!!! takiego święta nie mogła odpuścić ;-)




Karlita oj coś chce twoją Gabrysię dopaść, nie dawajcie się dziewczyny :tak::tak:
Ty chodziłaś na szkołę rodzenia z Norbertem? :confused::confused:

dzięki :-)

z Norbertem nie chodzilam z Gabi chodzilam i dzięki temu znałam wszystkie położne :-) co mi bardzo pomogło :-)


wlaśnie Norbert rozłożył Gabi kuchenkę na czynniki pierwsze :szok:
 
witam i ja

narazie tylko na chwilke, ale obrobiłam się z robotą więc wieczór wolny bede miała to wkońcu doczytam co u was słychać:-p:-p

ja sobie zafundowałam dziś wizytę fryzjera,pozbyłam się prawie połowy włosów z głowy i jakoś taklepiej się czuje:-D:-D:-D

zmykam bo Kola mi się do kompA dobieRA:tak::tak: IDE ROBIĆ KAWE:tak::tak:
 
My już w domu...czekamy na P

Madzieńka wyluzuj, Gabi byla godzinke w przedszkolu ;-)
od wczoraj bez tmp i innych objawów więc nie krzyczeć mi tutaj !!!!!!!!!!!! Na razie Gabi ominęły wszystkie imprezy bo miała katar!!! takiego święta nie mogła odpuścić ;-)

tylko albo aż godzinę..
ja mam inne zdanie na ten temat...:huh:
głośniej krzyczałabym gdyby chodziły razem do grupy:-D


ja sobie zafundowałam dziś wizytę fryzjera,pozbyłam się prawie połowy włosów z głowy i jakoś taklepiej się czuje:-D:-D:-D

pokaż nam się;-)


miłego wieczorku
 
Mandziula czekamy na fotkę;-)

Sunday jak minął dzień?

Maltanka jak u Was??
Madzienka miłego wieczorka z P:tak:

Antuanet sprytna jesteś, z dwójką dzieci sprzątasz i gotujesz:yes:

Karlita i jak da się złozyć kuchnię Gabrysi?

Emilka czekam na odp:tak:

Anaconda jak było na zebraniu?

Olajo ja też rodziłam na Jaczewskiego, i trafiłam na świetne położne:tak:, lekarza też miałam z tego szpitala


Po drzemce i obiadku wyszliśmy jeszcze na chwilkę na spacerek. Ciepło na dworze zrobiło się, pewnie zaraz śnieg nam zniknie:eek:
 
Ufff ja juz po wizycie ksiedza u nas naszczescie jest wczesniej bo my nr 7 i pierwsza klatka;-)

Justyna ksiadz chodzil od 16.15 takze w dzien byl jeszcze spacerek......kartki powysylane???????
Anaconda bylam dzisiaj na dluuuuugasnym spacerku ksiadz nie byl dla mnie wymowka:-Di jak M bedzie jadl snieg przez najblizsze dni czy spisal sie i przyjechal???????:happy:no i jak na zebraniu????
Karlita zdrowka dla maluchow a w szczegolnowsci dla Gabi ......:-)
Mirosia no co to sie znowu do ciebie przypaletaklo???????zdrowka.....
Maltanka mniam ja tez mam truskawki moze tez bym cos znimi zrobila....
Madzienka co dzisiaj znowu nadrabiacie seriale????????czy bedziesz w Plazie???????
Antuanet a kiedy Kubus wraca do przedszkola??????Teraz nie spacerujesz z Wiki?????
Aluska dobrze ze juz u Was lepiej ale nadal zycze zdrowka.....a bylas z Martynka u jakiegos nowego gastrologa?????


A my dzisiaj rano pojechalismy do BF po folie na wozek i odrazu kupilismy pamiatke i swiece na chrzest kt mamy za tydzien no i kupilam M spodnie komb i te dlugasne rekawice cala zimowa odziez do konca stycznia 20%.....w sumie nie duzo taniej ale zawsze cos......
Pozniej 2h spacerek ale sie dotlenilam B tez i po powrocie do domu spal jeszcze ponad godzinke....
Teraz M zmusilam do wyjscia na sanki:no:oczywiscie nigdy nie chce a pozniej wraca zachwycony......
Aha wczoraj poszlam spac razem z B czyli ok 21 i spalam do 9.30 wkoncu sie wyspalam oczywiscie byl to sen z przerwami i wyszykowaniem M do przedszkola ale sie wyspalam:-)
 
my już w domu, pojechaliśmy na badanie na Kompozytorów, oczywiście panie w rejestracji zamiast zapytać ile dziecko ma lat nie raczyły tego zrobić, a okazało się, że te badania dla dzieci w wieku 5-6 lat, bo takie 3-latki jeszcze nie współpracują tak jak trzeba:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dobrze, że prawie z marszu weszliśmy do gabinetu bo zrobiła im tak niezłą awanturę w tej rejestracji.

w ogóle moim zdaniem państwową służbę zdrowia powinni zlikwidować:angry:

ale już jak mieliśmy dziadka z samochodem, pojechaliśmy na Chodźki do Słuch-Medu, zrobiliśmy badanie i konieczna była wizyta u laryngologa, więc od razu poszliśmy, pani doktor pooglądała uszy, przedmuchała i mamy jakiś taki balonik do dmuchania nosem i za tydzień kontrola,

trochę się wystraszyłam po tym badaniu, że coś się gorszego dzieje:sorry: mam nadzieję, że wyleczymy te uszy raz na zawsze

Olajo
chyba złotej recepty nie ma w każdym można znaleźć coś co nam nie będzie pasowało, idź tam skąd masz lekarza:sorry:

anaconda zbierasz śnieg:-D na obiad i do mycia, to oby go dużooo padało;-)

justyna o proszę jaki księciunio, po śniegu nie chodzi:-D

mandziula aaaa dawaj fotkę;-)

madzienka jedno przyjdzie nie doleczone do przedszkola innego zacznie w przedszkolu rozbierać i tak w kółko
 
chyba macie rację, spytam lekarza gdzie przyjmuje i tam się udam w porodowych bólach :) ej ale, że co? jakbym trafiła na kraśnickie, to mam coś położnym z marszu sypnąć, żeby się mną dobrze zajęły? bo ja nie wiem co się robi w takich sytuacjach, kiedy trzeba zapłacić :) słyszałam że własnie na kraśnickich, można trafić na chamskie położne :wściekła/y:
 
reklama
Talia super driver poradziła sobie w trudnych warunkach i serdecznie Was pozdrawia

Maltanka z państwową służbą zdrowia zgadzam sie w 100% a nawet 200%, dlatego z niej nie korzystam...

i trzymam mocno kciuki żeby kłopoty z uszami Hubercika szybko skończyły się


Anaconda jak chcesz zbieraj teraz bo ja już go nie chce oglądać...możesz i z mojego osiedla zebrać...
jak zebranie??

Marzenka dzisiaj nie....ale jutro jak najbardziej tak będę:tak::-D:-D:-D
fajny dzionek za Wami...mi brakuje spacerków....:eek:
dobrze ze wielebny już odhaczony...
u nas dzisiaj pewnie nadal zaległości serialowe;-)
 
Do góry