reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

1.jpg

A proszę... tylko przypomnijcie mi jutro to usunę to zdjęcie żeby nie zaśmiecać netu :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Był pan doktor...

będę żyć :-)

Najpierw kazał podpisać M. oświadczenie że jest absolutnie pewny i świadomy że jak lekarz mnie ozdrowi to skończy się ta cisza w domu :-D i że M. tego chce... :-D:-D:-D
A tak na serio -obsłuchał mnie dokładnie, obejrzał co się da... i powiedział że mam trochę nadwyrężone struny - krtań coś słychać... ale nic strasznego się nie dzieje.
Kazał jak na razie brać jakieś tam leki - witaminki... a jak by było gorzej to zapisał na wszelki wypadek antybiotyk... dobrze że mogę się wstrzymać - i mam nadzieję że nie będzie on potrzebny!!!!
Dzieciaki zdrowe uff... nic u nich nie słychać :tak::tak::tak:

więc jestem szczęśliwa i mam nadzieję że do jutra mi przejdzie a nie zrobi się gorzej... :-);-)

Mandziula współczuję bólu głowy, weź proszka - mam nadzieję że po nim ci całkowicie przejdzie i zapomnisz o boleściach...
 
witajcie

my też dzisiaj w domu, wyskoczyliśmy na zakupy tylko do biedronki i reala, ale Hubert był coś niegrzeczny, zaczął mi się awanturować:shocked2: ale nie dałam się:no:

a ja dzisiaj na obiad pizzę robię:tak:

karlita
gdzie zapisaliście się do okulisty? ja też się musze wybrać.:sorry2:

emilia
Hubert w autobsie robi tak, jak drzwi się zamkną, a ten na cały głos "gotowy, jedziemy w drogę":-D:shocked2:

mandziula fajnie, że Kolcia dał pospać

madziara fajna fryzurka, :tak: jak z Twoim głosem

edit:
madziara
doczytałam
sundey jak po kontroli?
 
Ostatnia edycja:
mandziula mnie też głowa zaczęła boleć i sobie kawkę zrobiłam :tak:

Madziara fajna fryzurka i zdrówka, oby antybiotyk nie był potrzebny :tak:

Mam chwilę ciszy bo dziewczynom owoce na talerz postawiłam to się zajadają, a właściwie to Justysia wszystko wyjada :-D

Znowu się pochwalę Justysią. Dzisiaj cały czas wstaje i puszcza się mebli, czy czegoś czego się trzymała. Tak z 10 sekund ustoi. A ile ma radochy przy tym :-D. I już nie ryczy na cały regulator jak na tyłek upadnie :happy2:

maltanka :-D:-D:-D moja to tylko drze się że sama (znaczy ie wolno jej trzymać, tylko ona sama)
 
Witajcie...ale mamy masakrę za oknem...jakby październik albo listopad był w kalendarzu a nie maj....:sorry2::sorry2::sorry2:

My dzisiaj korzystając z okazji odwiedziliśmy naszą ukochaną panią pediatrę w celu wypisania recept na leki potrzebne na wyjazd:tak:...przy okazji obejrzała i obsłuchała Julę..
mała zdrowa...a ten nosek to najprawdopodobniej pyłki...dla niej dobrze że deszcz dzisiaj spadł...:baffled::baffled::baffled:

Madziarka
kup ten homeovox i działaj bo nawet nie mam jak do Ciebie zadzwonić...
dobrze że maluszki zdrowe...ale męzulek dba o Ciebie:-)
Lekarz wypisał recepty na brakujące leki??;-)
A fryzurka fiu fiu...ja też już zapisana na następny poniedziałek do Moni:tak:

Sunday
jakzdjęcie szwów....obyło się bez płaczu, trzymam kciuki żeby miejsce szybko zabliźniło się i jeszcze raz polecam contracubex

Mirosia udanego weselicha...

Mandziula nózkami nie martw się, Jula miała podobny problem...wyprostują się
współczuję bólu głowy...

Emilka gratulacje dla malutkiej...silna dziewczyna...

Anaconda wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!!
Zakupy udane...upolowałaś strój??


ja biorę się za pranie...i prasowanie:sorry2::sorry2:
miłego popołudnia
 
cześć Wam

Na dzisiejszą nockę jestem w domu. Przemek po pracy pojechał mnie zastąpić żeby Martyna nie zapomniała jak matka wygląda i tym sposobem przeżyłam dziewiczy rejs po lublinie tzn od szpitala do domu tak czy siak jeszcze tym samochodem sama nie jechałam i mialam pietra ale dałam radę i nikogo nie przejechałam :tak:) a korzystając z okazji że Martini spała również sie z drzemnęlam bo na podłodze o wyspaniu to nie ma mowy a kiedy ja wypiszą to nie wiadomo dokladnie :confused:
W karcie ma rozpiske do 17.05:szok: ale mam nadziję ze tak sie tylko z tym rozpędzili:dry:

A z nowości to Ami prawdopodobnie ma na raz zakażenie bakteryjno- wirusowe:baffled:(wysokie CRP wskazuje na bakterie a gorączka powyżej 40 na wirus) i jest strasznie marudna az nie coś trafia :-( dodatkowo nadal mało je i pije (mimo diety lekko strawnej ) i znów musieli pod kroplówke ją podłączyć:baffled:


Jutro z powrotem do szpitala i już tak do końca:-:)-(
wybaczcie nie poczytam:zawstydzona/y:
 
Aluska skarbie trzymamy mocno kciuki za Was...bądź dzielna...mam nadzieje że znajda powód tego wysokiego crp...
trzymajcie się dziewczyny....

a Ty nie czytaj tylko połóż się i odpocznij
 
reklama
Ala Ty nie czytaj co u nas odpoczywaj!!!!!!!!!!!!!!!!1 zdróweczka dla Was oby szybko Ami wyzrowiala i zeby już nic sie nie przyplątało do twoich dziewczynek wyczerpałyście zapas na najbliższe lata!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madziara no no jaka slicznotka :-)

Madzińka
miłego prania i prasowania
współczuję Juli alergii oby z niej wyrosła!!!

Emilka robi postępy Justysia

E pojechał po gości więc spadam :-)
miłego wieczoru :-)
 
Do góry