reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam,mam nowiutką klawiaturkę aż chce się klikać:tak::cool2:.Małż wczoraj zjechał i już nie jedzie do Warszawy:no::cool2::cool2::cool::cool: i w domciu będzie:tak:.To będę miała lżej.Dzisiaj w pracy byłam,Igorkowi zrobiłam ciasto Shreka i kręgle ode mnie i od Jula dostał a w poniedziałek torcika spróbuję:tak:.M. z Olkiem na basenie byli,Olek pod dużym wrażeniem,bardzo pozytywnie przeżywa to wyjście:tak:.M na jazdę pojechał i dopiero za 2 godzinki wróci:-p:tak:.
Będzie mnie trochę mniej,bo się baaaardzo stęsknił i żeby się nie czepiał:zawstydzona/y:;-).
Witam nowe mamuśki;-):tak:.
Zdrówka dla Fifiego,Majeczki i wszystkich chorych małych i dużych;-):tak:.
 
reklama
I zaczęło padać:-:)-:)-(
Marta to było do przewidzenia że Olkowi spodoba się basen:tak::tak::tak: A co do męża to podokuczaj mu teraz żeby cię dobrze sobie przypomniał;-);-):-p:-p
 
ale oprócz smecty na biegunkę możesz spróbować podać łyżeczkę rozgazowanej coca coli pani doktor mi tak poleciła jak Ami biegunki miała:sorry:
Solange czekam na wieści:-):-):-)
Fogia jak tam zdrówko u Filipka?

Potwierdzam - coca cola albo sprite. Tutaj lekarze polecają to zanim podadzą jakikolwiek lek na biegunkę. I w dodatku to działa!!!

Fogia - jak Fifi?

:-) Pamiętam swoje początki! :-) Stres,tylko ja jeździłam z tata na początku! Matko jak se przypomne!!!!brrrr......;-)
aluśkaKwestia wprawy!!!będzie dobrze! A i mąż bedzie dawał bo kiedyś będzie potrzebował Ciebie-kierowcy. Znam to bardzo dobrze, wiem co mówię!!!;-)

Aluśka - oczywiście, że to kwestia wprawy i treningu - jak ze wszystkim. Ja mam prawko drugi rok, jeżdżę codziennie, bo u mnie akurat małżonek nie miał (do zeszłej środy) i teraz nie ma miejsca gdzie bym nie wjechała, ale kosztowało mnie to parę krawężników i dodatkowo wiatę na kosze pod sklepem (brzydkie wgniecenie z tyłu). Jak mawiał mój dziadziuś "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz", a Ty chyba lubisz jeździć:-)

ciekawe co u SOLANGE :happy:

Solange pewnie tuli Emilka! Zaraz jej wyślę smsa.

Ja mam już dość swojej ciąży. To jest właśnie ten moment w którym wszystko dokucza: zgaga, siusiu co godzinę w nocy, jak wchodzę po schodach to mam zadyszkę (niestety nasze sypialnie są na piętrze), młody kopie pod żebra i jestem zmęczona. W dodatku Kaj przynosi całą masę pracy domowej tak na 1,5h odrabiania - całe szczęście lubi to (?????????), ciekawe jak długo?
Wybraliśmy za to imię dla pana Fasolka. Będzie Ignacy! Ignaś dla nas. Tu będą mogli mówić na niego Iggy więc nie powinno być problemów.
 
Witam w ten pochmurny niedzielny poranek:-)


Madzienka to tak jak moja Ayka wczoraj swietowala ukonczenie pierwszego miesiaca zycia, i przejscie z noworodka na niemowlaka:-). Ja tylko nie moge sie doczekac az dobijemy do 3 miesiaca i ona bedzie przesypiala prawie cala noc...

anaklim dla mnie najgorszym okresem ciazy byly ostatnie 2 miesiace w tedy czulam sie jak slon (nawed babcie emerytki chodzily szybciej odemnie) a najgorzej bylo przewrocic sie w nocy z boku na bok z tym ogromnym brzucholem...Ladne imie wybraliscie dla dzidzi

Aluśka moje spoznione gratulacje odnosnie zdania prawka!:-)

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli mimo brzydkiej pogody..
 
Potwierdzam - coca cola albo sprite. Tutaj lekarze polecają to zanim podadzą jakikolwiek lek na biegunkę. I w dodatku to działa!!!
.

Nawet takim maluchom...???

Witam w ten pochmurny niedzielny poranek:-)


Madzienka to tak jak moja Ayka wczoraj swietowala ukonczenie pierwszego miesiaca zycia, i przejscie z noworodka na niemowlaka:-). Ja tylko nie moge sie doczekac az dobijemy do 3 miesiaca i ona bedzie przesypiala prawie cala noc...
.

Buziaczki dla Ayki:-)
 
Witam,mam nowiutką klawiaturkę aż chce się klikać:tak::cool2:.Małż wczoraj zjechał i już nie jedzie do Warszawy:no::cool2::cool2::cool::cool: i w domciu będzie:tak:.To będę miała lżej.Dzisiaj w pracy byłam,Igorkowi zrobiłam ciasto Shreka i kręgle ode mnie i od Jula dostał a w poniedziałek torcika spróbuję:tak:.M. z Olkiem na basenie byli,Olek pod dużym wrażeniem,bardzo pozytywnie przeżywa to wyjście:tak:.M na jazdę pojechał i dopiero za 2 godzinki wróci:-p:tak:.
Będzie mnie trochę mniej,bo się baaaardzo stęsknił i żeby się nie czepiał:zawstydzona/y:;-).
Witam nowe mamuśki;-):tak:.
Zdrówka dla Fifiego,Majeczki i wszystkich chorych małych i dużych;-):tak:.

A co to ciasto Shreka???
 
reklama
Sunday to takie ciasto
shrek1.jpg

Takem czuła że Karolina się rozdwoiła;-):tak::tak::-).
 
Do góry