reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
wpadłam jeszcze na moment żeby się pożegnać, będę dopiero w poniedziałek:-:)-:)-:)-(mam nadzieję, że już wkrótce oddadzą mi laptopa z naprawy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie będę musiała się ukrywać z bb w pracy:-D:-D:-D:-D

lecę jeszcze dzisiaj na zebranie do przedszkola:crazy:jak ja nie lubię takich nasiadówek i wysłuchiwania wywodów pani dyrektor:no::no::no:

miłego weekendu dziewczyny;-);-);-)
Witam wieczornie, ja też do poniedziałku się żegnam,bo na chrzest jedziemy do Katowic:szok::tak:.W domciu luzik:cool:bo chłopaków wywieźliśmy do siorki M a ja w poniedziałek wolne mam:-p:tak:.W przedszkolu znowu mnie do trójki zwerbowali:wściekła/y::wściekła/y:,chociaż nogami i rękoma się zapierałam:tak:.
Miłego weekendu laseczki.

Co do majtek to miałam po porodzie zwykłe i podpaski Bella te największe i jakoś przeżyłam;-):tak:.
 
Hej!
Doleciałam:-) Mam swojego kompa i mogę pisać:-)
Dziękuję serdecznie za spotkanie, następnym razem piwko bez dzieci, tak????? Postaram się przylecieć na dłużej, tak, żeby to nie było tylko jedno spotkanie.

Zapomniałam Wam powiedzieć, że Anet urodziła jeszcze przed naszym spotkaniem! Maluszek zdrowy 3900!!!

Co do majtek to miałam po porodzie zwykłe i podpaski Bella te największe i jakoś przeżyłam;-):tak:.
Marta - u mnie w szpitalu i w Polsce (na Kraśnickich) i w Irlandii nie można było używać podpasek, ani wkładek tylko specjalne podkłady poporodowe. Tak samo było z majtkami - tylko jednorazówki.

Solange - zrezygnowałam z wizyty u Czekierdowskiego. Poszłam do Top Medicalu na zwykłe USG i wizytę do pani doktor Saadi. Mój synek jest zdrowy i ruchliwy.

Aluśka - mój mail aszcz02_77@o2.pl poproszę o zdjęcia:-) Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale miałam urwanie głowy normalnie!
 
hej widzialyscie ze kolejny zolnierz zginal w afganistanie i to niby w najbezpieczniejszym sprzecie. jejku jak ja sie boje bo moj maz jedzie do afganu w kwietniu i ma jezdzic tym rosomakiem.
co do cesarskiego ciecia to ja mam nadzieje ze ja bede miala porod naturalny, bo jak tak czytam to wydaje mi sie to straszne te ciecia i te narkozy i ten cewnik.
chociaz tyle chyba nie boli co przy normalnym porodzie.
a wy dziewczyny w terminie rodzilyscie??
w kazdym przypadku jest tak ze drugie dziecko sie szybciej rodzi??
 
Męzatka - nie martw się o męża na zapas. Będzie dobrze. Ja rodziłam naturalnie i też mnie cewnikowali więc nie ma co myśleć negatywnie. Co ma być to i tak będzie a będzie dobrze:-)
Ja Sashimiego urodziłam wcześniej niż Kaja. Kaja dwa dni przed terminem, Sashę cztery. Zobaczymy jak będzie teraz:-)))))))))
 
hej nie wiem co zrobic, bolal mnie troche brzuch wczoraj bylam w szpitalu ale to nie skurcze i wrocilam do domu bo nawet miejsc nie bylo na staszica.
a wieczorem troche zaczela mi krew sie saczyc i nie wiem co robic?
teraz mnie troszke brzuch boli i tak malutenko mam tej krwi i nie wiem czy jechac do szpitala czy jeszcze poczekac??
myslalam ze jak zacznie mi sie porod to pojade i urodze a tu nie wiem co robic.
doradzcie cos.
 
reklama
mezatkaa jedz od razu do szpitala.Ja dzis bylam na staszica i z tego co wiem maja miejsca, bo przyjmowali dzis.

U mnie jak narazie wszystko po staremu, wszystko pozamykane zero rozwarcia i przez to czekamy na cc. Mam w czwartek przyjsc do szpitala naczczo i jak bedzie rozwarcie choc na jeden palec to od razu zrobia mi cc..
 
Do góry