reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
hej no u mnie nic, tzn nic ine boli nic nie cieknie to byl chyba ten czop. i nie wiem czemu ten moj maly nie chce wyjsc a tak jjuz bym chciala.
to gdzie ja urodze jak na staszica dalej miejsc nie ma.
myslalam ze cesarke robia przed terminem zanim beda skurcze a tu czytam ze wcale tak nie jest.
 
hej dziewczyny.
Fifi ma smarki do pasa. Bez temp. bez kaszlu tylko zachrypnięty na maxa. O dziwo nie jęczy jak zawsze tylko się całkiem grzecznie bawi. Nie wiem co z nim robić, słać go do tego przedszkola jutro czy nie.
Of koz od razu jest problem kto z nim zostanie w razie czego, ja na razie na zwolnienie iść nie mogę, przecież dopiero zaczęłam pracę. Jak mąż nie dostanie urlopu to nie wiem co zrobię. Kurcze nie spodziewałam się, że tak szybko złapie go choróbsko.
 
Witam!
Justynko zdrówka dla Fifiego;-):tak:.Igorek też trochę przez weekend chorował a dzisiaj kaszel suchy w mokry się zamienił.Julu też nosem pociąga :wściekła/y: ale we wściekaniu mu to wcale nie przeszkadza:no::-D:-D.A to dla Was z odpustu w mojej parafii;-):tak:
f23411c2d9eab31b.jpg
 
hej no u mnie nic, tzn nic ine boli nic nie cieknie to byl chyba ten czop. i nie wiem czemu ten moj maly nie chce wyjsc a tak jjuz bym chciala.
to gdzie ja urodze jak na staszica dalej miejsc nie ma.
myslalam ze cesarke robia przed terminem zanim beda skurcze a tu czytam ze wcale tak nie jest.


ja mam niby miec przed terminem tylko wlasnie czekam na miejsce na jaczewskiego ale dziwi mnie to co piszesz bo dzis dzwonilam i na staszica sa miejsca :eek: tyleze tam czekaja wlasnie na rozwarcie zeby robic cc
 
no hej no ja tak slyszalam ze tam nie ma miejsc.
ale mowili ze jak by cos sie dzialo zeby przyjechac bo sa codziennie wypisy i moze akurat bedzie.
aha to ty na jaczewskiego masz miec cesarke??
a tam sa miejsca??
 
Widze ze rozmawialyscie o rozwarciach przed cc.Ja nie mialam zadnego.Nawet brzuch mi nie opadl a Alus siedzial jeszcze wysoko.I zrobili cc bez problemu.Dziwne maja przepisy na staszica.
 
no hej no ja tak slyszalam ze tam nie ma miejsc.
ale mowili ze jak by cos sie dzialo zeby przyjechac bo sa codziennie wypisy i moze akurat bedzie.
aha to ty na jaczewskiego masz miec cesarke??
a tam sa miejsca??

No wlasnie nie ma mialam isc w poniedzialek i do tej pory czekam na wolne lozko ... w koncu sama zaczne rodzic jak tak dalej bedzie.. dlatego sprawdzalam na staszica zeby juz tam jechac ale nic mi to nie dalo gin juz mi kazal tu czekac bo pierwsze wolne lozko ma byc niby moje wiec moze juz dzis pojde
 
Witam w ten sloneczny poranek:-)...

ja dzis mam do zrobienia ostatnie zakupy..a jutrzejszego dnia boje sie bardzo bo moge juz jutro miec moja dzidzie przy sobie albo dalej czekac...wszystko zalerzy od tego durnego rozwarcia czy bedzie czy nie...staram sie nie myslec o jutrze ale jakos nie daje rady...
 
reklama
Widze ze rozmawialyscie o rozwarciach przed cc.Ja nie mialam zadnego.Nawet brzuch mi nie opadl a Alus siedzial jeszcze wysoko.I zrobili cc bez problemu.Dziwne maja przepisy na staszica.


No wlasnie tez mnie to zdziwilo ... i pierwszy raz sie z tym spotkalam .. w koncu to ma byc planowana cesarka wiec nie rozumiem po co czekac na ostatnia chwile skoro ciaza jest donoszona i nic nie zagraza wedlug mnie bezpieczniej zrobic cc na spokojnie niz pozniej na szybko jak sie porod zacznie .. no ale widocznie maja jakiej zasady nna szczescie na jaczewskiego tak nie jest tam robia przewaznie w 39 tyg tylko ja niestety na wolne miejsce sie nie zalapalam :-( teraz musze codziennie dzwonic i sie dowiadywac czy moge przyjezdzac
 
Do góry