reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Czesc dziewczyny.

Ja dzis bede miala gosci ( w koncu przyjezdza mama) jutro malowanie sypialni i urzadzanie kacika do dzidzi a w nastepnym tyg z czystym sumieniem moge isc do szpitala:-)
Zycze milego dnia pomimo tego ze pogoda dzis w lublinie taka saobie
 
reklama
Liiiviia ja mialam tak: do szpitala zjawilam sie we srode wieczorem (ok19).Pobrali krew.zbadal mnie ginekolog dyzurujacy i polozylam sie do pustej sali (bylo jak w prywatnej klinice bo w swieta nie bylo tam zywego ducha).Jesc i pic moglam do polnocy.Nastepnego dnia znowu krew i ktg.Potem ok 14.30 (czwartek)wpadla jak burza polozna i mowi ze jedziemy sie golic bo za chwile zabieg.Ja jej na to ze nigdzie nie jade.Ona bez slow mnie pod pache do zabiegowego.Tam szybko golara (no w sumie to nie za duzo bo zadbalam o siebie;-)) i cewnik.Na wyro i na sale operacyjna.Tam mnie podniesli na lozko operacyjne.Tez bylam w szoku jak oni mnie udzwigneli:szok:.O 15.10 Alex byl juz na swiecie.Calosc skonczyla sie o 15.30 a o 15.40 lezalam juz w swojej ''prywatnej''sali.Czyli calosc 14.30-15.40.I znow nic nie moglam jesc ani pic.Wstalam nast. dnia (piatek) o 6rano.Zdjeto cewnik.Przeszlam pol metra.Ale pozniej juz chodzilam do kibelka po scianie.Im wczesniej sie rozruszasz tym lepiej.A przy podpajeczym i tak nic nie wiesz co Ci robia.Z reszta anestezjolog (przemily mlody facet) powiedzial ze takie znieczulenie jest lepsze prz porodzoe (nie wiem czemu).Caly pt tez nic nie jadlam.
Kochana nic sie nie boj.Ja teraz bardziej boje sie wizyty u dentysty ktora niestety nade mna wisi:shocked2:
Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki.

ps.i wcale tak plako nie trzeba lezec.I tak nie bardzo bedziesz mgla sie ruszac wiec to w ogole nie przeszkadza
 
Bedziesz chyba mogla wybrac.Ja nie moglam bo jak juz pisalalam cos sie im pokonczylo (ehh nfz).Alus zjawil sie na sali 10min po mnie.Musieli go powazyc i odsluzowac.Byl pozniej juz caly czas ze mna.Polozne przychodzily tylko zmienic pampera i o 20 zabieraly go na kapiel.Dla dziecka nic nie musisz miec.JAk zjechalam na sale to bylo juz wszystko przygotowane (kosmetyki spirytus waciki i inne pierdoly).Ciuszki tez szpitalne bo swoich mi bylo szkoda ale jak chcesz to wez.Aha koniecznie wez czapeczke dla dziecka bo tam nie maja.Pieluchy tetrowe Ci dadza.Rozek wez dla dziecka i pampersy.
Dla siebie wez wode w butece z dziubkiem (wiesz jaka) i podklady.Co prawda daja ale wygodniej miec swoje.Koniecznie tez wez majtki gin. bo takich nie maja.Jak mi sie cos jescze przypomni to napisze;-)
a no i laktator sie przyda na pewno.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry:-):-):-)

och widzę że rozmowa sie na temat cc rozwinęla....ja nie miałam więc swojej opini nie wyrażę:-p
ale moja znajoma(Rycheliki) która ostatnio rodziła naturalnie, pierwszy poród miała cc powiedziała mi że lepiej się czuła po cc i szybciej do siebie doszła niż teraz:sorry:
i blizna na brzuchu mniej ją bolała niż ta po cięciu między nogami:sorry:

Ana doleciałaś już do domu?:happy:
Eliza gdzie nam siepodziewasz?:sorry:

czy ktoś ma jakieś wieści od Anett?
 
wpadłam jeszcze na moment żeby się pożegnać, będę dopiero w poniedziałek:-:)-:)-:)-(mam nadzieję, że już wkrótce oddadzą mi laptopa z naprawy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i nie będę musiała się ukrywać z bb w pracy:-D:-D:-D:-D

lecę jeszcze dzisiaj na zebranie do przedszkola:crazy:jak ja nie lubię takich nasiadówek i wysłuchiwania wywodów pani dyrektor:no::no::no:

miłego weekendu dziewczyny;-);-);-)
 
co do majtek to kupilam wczesniej takie jednorazowe ale one sa dosc plytkie wiec podejrzewam ze mnie beda akurat na szwie urazaly :sorry:a wiekszych rozmiarow juz nie ma :-( kupilam dzis zwykle bawelniane ale .. rany jakie majciochy :-D warszawe przez nie mozna zobaczyc :-) ale wzielam najwieksze zeby jak najwyzej siegaly i nie urazaly tylko teraz powiedzcie mi czy ja moge wogole po porodzie miec zwykle bawelniane majtki czy musze te jednorazowe albo bez z sama wkladka ???
Kurcze mnie to zawsze cos nastraszy .. jak na zlosc teraz w wiadomosciach mowili ze dziewczyny z cesarki nie wybudzili :wściekła/y: i to miejscowe miala i zasnela im :wściekła/y:
Oj juz by mnie mogli polozyc bo tak bede siedziec w tym domu i wymyslac problemy :zawstydzona/y: co do znieczulenia to chyba zdam sie na gina bo ja juz calkiem jestem rozbita wiadomo kazdy inaczej przechodzi i dla jednych takie dobre dla innych takie ... takze oddam swoj los w ich rece... ciagle myslalam ze po ogolnym to dlugo sie lezy i wstawac nei mozna a tu dzis mi kolezanka mowi ze po kilku godz juz jej chodzic kazali :sorry: nie bede juz wam tym glowy zawracac bo tak to bym miala 100 pytan az mi nikt nie bedzie odpisywal ;-)
 
co do majtek to kupilam wczesniej takie jednorazowe ale one sa dosc plytkie wiec podejrzewam ze mnie beda akurat na szwie urazaly :sorry:a wiekszych rozmiarow juz nie ma :-( kupilam dzis zwykle bawelniane ale .. rany jakie majciochy :-D warszawe przez nie mozna zobaczyc :-) ale wzielam najwieksze zeby jak najwyzej siegaly i nie urazaly tylko teraz powiedzcie mi czy ja moge wogole po porodzie miec zwykle bawelniane majtki czy musze te jednorazowe albo bez z sama wkladka ???
Kurcze mnie to zawsze cos nastraszy .. jak na zlosc teraz w wiadomosciach mowili ze dziewczyny z cesarki nie wybudzili :wściekła/y: i to miejscowe miala i zasnela im :wściekła/y:
Oj juz by mnie mogli polozyc bo tak bede siedziec w tym domu i wymyslac problemy :zawstydzona/y: co do znieczulenia to chyba zdam sie na gina bo ja juz calkiem jestem rozbita wiadomo kazdy inaczej przechodzi i dla jednych takie dobre dla innych takie ... takze oddam swoj los w ich rece... ciagle myslalam ze po ogolnym to dlugo sie lezy i wstawac nei mozna a tu dzis mi kolezanka mowi ze po kilku godz juz jej chodzic kazali :sorry: nie bede juz wam tym glowy zawracac bo tak to bym miala 100 pytan az mi nikt nie bedzie odpisywal ;-)

Liiiviia polecam takie
MAJTKI POPORODOWE WIELORAZOWE HORIZON 38-40 TANIO (725171248) - Aukcje internetowe Allegro
jedne w kompecie sa niskie, drugie wysokie i te przy cesarce sa super
Niby wielorazowe, ale ja ich nie pralam tylko wyrzucilam...mozna je kupic w aptekach i baby fancie i rampersie na smoluchowskiego


Pytaj!!!!!pomozemy...ja po cesarce musialam lezaec 12 godzin i pozniej zaczelam chodzic, bardzo szybko doszlam do siebie
 
Liiviia po porodzie lepiej jest nosic te jednorazowe gaciochy bo je wyrzucasz i po krzyku.Wiesz przeciez ze beda tam rozne (;-)) rzeczy ladowac.a z bawelnianymi to nie wiem czy sie w nie podklad zmiesci.Ja polecam jednorazowe.
a poza tym pytaj ile wlezie:tak::tak::tak::tak:
po to tu jestesmy
 
reklama
Na allegro juz nie zdaze zamowic :-( w baby fancie jak bylam to nie bylo innych niz te co wzielam a juz nie mam jak na zakupy pojechac a raczej z kim bo sama sie boje "oddalac" od domu do centrum:-( najwyzej sobei rozetne w nich gumke byle tylko mi ta wkladke trzymaly :sorry:
 
Do góry