reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

ale jak pojade i mnie odesla??
i wogule brzuch mnie przestal bolec i plamien tez nie ma.
no i nie wiem
nie chce siedziec w szpitalu jak nie urodze bo bede sie martwic i wogule o syna pierwszego. a jak bym pojechala to co oni robia? kaza czekac czy daja ta oksy.......
 
reklama
Dziewczyny mialyscie moze taka sytuacje ze cesarka byla zaplanowana na termin porodu albo nawet po terminie ???:confused:
Bo ja juz sie tak denerwuje mam termin na sobote dzis mialam dzwonic do gina i sie klasc a cesarka miala byc w piatek. powiedzial mi dzis ze nie bardzo z miejscami i mam dzwonic jutro... termin coraz blizej a ja sie boje ze nie zdazymy i ze sie sam porod zacznie ... jak tak miejsc nie bedzie to mozliwe ze mi zaplanuje cc na po terminie ?? nie dziwne to ze wogole tak czeka na ostatnia chwile???
 
Mamuśki na rynku pojawiły sie nowe pieluszki Pampersa, jesli ktoras z was chce otrzymac bezplatna probkę wejdzcie na stronkę i wypelnijcie formularz www.pamperspremium.pl
Tam potrzebny Wam bedzie kod od przyjaciółki:-D:-D:-D, jesli jestescie zainteresowane otrzymaniem tych probek piszcie do mnie na priv a podam Wam ten kod....:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:tak::tak::tak:

Weekend minął mi na wykopkach (tzn sobota a niedziela szybko i marnie zleciała bo ledwo się mogłam ruszać :eek:zakwasy się odezwały i jeszcze do tej pory d...pa mnie boli przy siadaniu:confused2:) no cóż :confused2:
A wczoraj postanowiłam odwiedzić moją siorkę ale zanim wyruszyłam do Nałęczowa przyszła teściowa i postanowiła żebym jej okna umyła bo dziś podobno jakieś święto:eek: po 13 z domu wyjechałam i do 18.00wyjechałam od niej a na 19.00 poszłam tym razem też z małżem do znajomych na piwko i tak nam poniedziałkowy dzionek minął:tak::tak::tak:

teraz idziemy na śniadanko bo spałyśmy dzis do 9.00:cool2::-ptzn Amanda bo ja 10 minut wcześniej wstałam:-D:-p
 
Fogia - jak Fifi???? Zmieniło się coś? Pogadałaś z nim? Może panie na niego krzyczały i dlatego płakał?

Męzatka - i jak co u Ciebie?

Ja cierpię na permanentny brak czasu. Spadam bo Kaj do szkoły.
 
Nie wiem co mam robic dzwonilam dzis do gina i on dalej nic nie wie bo miejsc nie ma i mam o 14 dzwonic ale jakby co to i w poniedzialek mnie polozy i zrobi cc po terminie jestem tak wkurzona :wściekła/y: nie slyszalam jeszcze zeby planowana cesarke rebic po terminie. Doradzcie mi prosze bo nie wiem czy da mi cos jak wezmie to zaswiadczenie ze musze miec cesarke i pojde z tym np na staszica?? bylyscie moze w takiej sytuacji ?? bo nie wiem czy jak tak po prostu pojde to mnie tam przyjma i zrobia cesarke... juz sama nie wiem co robic bo moze zanim na staszica sie wezma za mnie to tu juz by bylo szybciej . nie dosc ze denerwuje sie samym cieciem to jeszcze ciagle mnie przesuwa :-:)crazy:
 
Kurcze livia nie wiem co ci doradzic naprawde :zawstydzona/y: Ale współczuję serdecznie, wyobrazam sobie jak juz musisz miec dosyc....

Ja natomiast jakos nie mam weny na pisanie....jest mi cięzko i ledwo chodze bo znowu zaczynam puchnąc :-(. Wczoraj wzięłam sie za mega porządki-mycie okien, pranie, malowanie szafek do pokoju Emila-no i dzisiaj jakby czuję się lepiej:szok: szokujące doprawdy...torbę do szpitala tez juz spakowałam na wszelki wypadek:tak:

Powiem Wam ze jeśli chodzi o spanie-tak jak miałam z tym problem jeszcze z miesiąc temu, tak teraz mogłabym spac na okrągło:tak: za to rodzaj snów mi się zmienił-co noc sni mi się jakis poród-albo mój, albo kogoś przy którym jestem, albo ze jade do szpitala:baffled:

mezatkaa a co z Tobą? Daj znac jak możesz jeszcze :tak: Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie;-)
 
reklama
liiiviiia a masz rozwarcie choc na 1 cm? bo jesli nie to na staszica nie zrobia ci cc...wiem co mowie bo moja doktor prowadzaca to prof.Kwasniewska ze staszica i np wczoraj mnie nie polozyla i nie zrobila cc gdyz jak narazie nie mam rozwarcia, wszystko pozamykane. Tak jak pisalam kazala mi przyjsc na czczo w czwartek i jak bedzie rozwarcie choc na ten 1 cm to odrazu zrobi mi cc...

Wiesz mozesz podjechac tam i sie podpytac..z tym rozwarciem to nawed w szkole rodzenia mowila polozna ze planowe cc robia jak jest rozwarcie na 1 cm...nie wiem zbytnio co rozwarcie ma do cc..
 
Do góry