reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Madziarka PW!!!:-)
sienio super!!! :-)
Ja juz powoli spadam, na TVNie "Zrobmy sobie wnuka" :-) caly czas mnie bawi ten film mimo ze ogladalam go tyle razy:-)
 
reklama
to i ja zmykam :)
sunday ja tez lubie ten film, jak ogladalam pierwszy raz to za mnie brzuch bolal od smiechu ;d;d;d
ok dobranoc i do zobaczenia jutro :)
 
martyna chodzilo mi o spotkanie w wirtualnym swiecie, ale chyba cos nie tak napisalam:zawstydzona/y:
aaa...e-world :-):-):-)

Dziewczyny-musze kupic dywanik łazienkowy i znalazlam na allegro-niedrogie i chyba
Polecam dywaniki z Jysk w krztałcie koła, ja kupiłam wczoraj 2 po 12 zł każdy. One nie są na dziale łazienkowym tylko w dzale dywanowym, są podklejone gumą, świetne, za taką cenę, ja kupiłam brązowe, nie wiem jakie sa inne kolorki:confused:

moze trzeba jej pomóc :-)
Poradzę sobie:-):-):-)

Martyna to jak załozysz czwartkowe spotkanie na AM???
Założę, ale jutro albo w poniedziałek, bo teraz to tak z doskoku Was czytam:-):-)

Dziewczynki ja dziś relaksująco, jutro też...więc rzadziej będe zaglądała...z męzulkiem chcę pospędzać czas..
Spotkanie czwartkowe założę w poniedziałek na AM!!:-)

Miłej reszty weekendu!!
 
Sienio spadłaś mi z nieba... bo wiesz tak sobie myślę jak bym się z dzieciakami tak rano wybrała na tą 5... tylko byśmy zmarzli a ja bym się tak wnerwiła że odechciało by mi się dalszej jazdy autobusami... :-)

Dzięki za uprzytomnienie... ale kto by pomyślał że jakiś autobus nie jeździ w niedzielę... :-)
widaż że z mpk nie mam zbytnio do czynienia...:sorry2::dry::no:
 
Poczytałam że będzie wszystkie jutro i idę do mężulka...kupiliśmy dzisiaj dobre winko;-);-);-) więc zmykam

Dobranoc i do zobaczenia jutro.....

Jakby któraś z mam zdecydowała się to do zobaczenia o g.11 na Popieluszki 5:tak::tak::tak:
 
Madzieńka miłego wieczorku... :-);-) niech tam to winko Wam smakuje... :tak:;-) wypijcie i po kieliszeczku za mnie, bo mój wybył więc sama do lustra nie będę piła... a też mam ochotkę na winko i jakąś zakąseczkę :-)

Dobranoc kobitki! Śpijcie dobrze i do zobaczenia jutro...
 
Witajcie
sienio życzę dużo zdrówka dla Julci. Nasz Kuba też przychorzył:baffled: Też kipa z nosa mu leci...
fogia dziękuję bardzo za przepis, ale wkońcu nie piekłam-kupiłam gotowca;-)
sunday_ ja jadłam migdały na zgagę i pomagały, w ostateczności rennie można.
karlita mój M też informatyk:tak:
madzienka my nie przyjdziemy bo nie chcę Waszym dzieciakom sprzedać kataru:baffled::ninja2:
Ja dzisiaj cały dzień przerabiałam Rewizora, normalnie masakra w biały dzień. Ale tylko w weekendy może mi teściowa trochę wytłumaczyć. Więc coś za coś.:happy2: W domu mini szpital, mojego małża atakują zatoki a Kuba zakiprawiony, i też mu robimy inhalacje-jak nie przejdzie, chyba znów będziemy musieli do pediatry się udać.:baffled: Jak wróciłam jeszcze ogarnęłam mieszkanie, uśpiłam małego a teraz gingers na ciepło:-) na rozgrzewkę. Miłych snów i fajnego spotkania jutro. Buźki:-)
 
reklama
Witam się i ja:tak::tak:
późno dotarłam, ale w piątek goście sobie posiedzieli i rano odsypialiśmy, więc potem szybko na zakupy i cały dzień zleciał:szok: ale impreza udana:-):-)co do chlebka to smakowo fajny, tylko niestety nie wyrósł tak jak powinien, więc goście dostali sprawdzony z ziarenkami a my dojadamy ten na zakwasie;-);-) a robiony był z tej stronki http://chleb.info.pl/
Niestety Natlace coś zaczęło łzawić oczko:-:)-:)-(w piątek nie było już okulisty i zapisałam ją na poniedziałek...babcie z nią pójdą:-:)-:)-(matko, nie wyobrażam sobie iść do pracy:no::no::no::-:)-:)-(

Hej!
Ho Ho ostatni raz byłam tu tydzień temu i widzę że mam do nadrobienia mnóstwo stron:szok:. Niestety ja się nie wyrabiam i nie mam jak zasiąść przed kompem żeby z wami popisać, zostaje w tyle:-(. Może jak Michałek podrośnie to da mamusi czas na BB:-). Teraz to jak nie karmię to zmieniam pieluchy i ciągle prasuję. Nie wiem jak on to robi ale potrafi ze dwa razy na dzień zasikać ubranka i muszę go całego przebierać. Nie wiem może ja mu źle pampersa zakładam:sorry2:.
Od niedzieli miałam gości, była siostra z synkiem to trochę odciążyła mnie przy sprzątaniu i gotowaniu, nawet pilnowała małego a ja w tym czasie odsypiałam noce. No ale niestety co dobre to się szybko kończy, musiała wracać do siebie. Zarejestrowaliśmy małego do kardiologa na Chodźki, najbliższy wolny termin to dopiero na 30 listopada:wściekła/y:, a w zaleceniach ze szpitala mamy żeby zgłosić się z dzieckiem u specjalisty w ciągu 2-3 tygodni. No nic idziemy prywatnie do Luxmedu, wizyta 150 zł:no:.
W środę przyjechała do nas pediatra na kontrolę, stwierdziła że Michał nie przybiera na wadze bo ma chude i obwisłe nóżki, a powinien mieć pełniejsze. Mi się wydaje, że on przybiera, buźka zrobiła mu się pyzata i ma drugi podbródek:-D. Kazała podawać witaminę C w kropelkach i przepisała krople do oczu, bo troszeczkę mu ropieją i dostaliśmy skierowanie na usg bioderek. A ja mam pić herbatkę na laktację.
Piszę tak chaotycznie, ponieważ akurat dzidzia śpi i nie wiem ile mam czasu na pisanie:sorry2:

spokojnie, tak jest zawsze na początku...powoli wszystko opanujesz:tak::tak::tak::tak:
mi też na początku niby Natalka słabo przybierała...a na kolejnych wizytach było po kilogram przez 6 tygodni:tak::tak::tak:nie ma co się matrwić na razie:tak::tak:

Witam dziewczyny

Przez kilka dni na nic nie mialam czasu i nawet nie wiem co u Was slychac.

Kiedy Wy sprzatacie, gotujecie itp? Ja nie moge Filipa nawet na 5 min zostawic, bo zaraz jest krzyk.

POMOCY !!!!!!

ja zostawiam Natalkę na podłodze na kocyku...często od razu zaczyna marudzić...ale idę robić swoje i często przestaje smęcić i zajmuje się zabawkami...ale czasem jest wrzask i trzeba się nią zająć:tak::tak:


Fogia, ja też mam takie odczucia :tak:- u nas nie ma gdzie wyjść:sorry2: i nic się nie dzieje:no::sorry2:, a suwaczki usunęłaś, bo jakoś ich nie widzę:no:.
Licytuję wózeczek Wózek Baby Design Cosmo (1248584793) - Aukcje internetowe Allegro

jak licytacja wózeczka?:sorry2::sorry2:

Poczytałam że będzie wszystkie jutro i idę do mężulka...kupiliśmy dzisiaj dobre winko;-);-);-) więc zmykam

Dobranoc i do zobaczenia jutro.....

Jakby któraś z mam zdecydowała się to do zobaczenia o g.11 na Popieluszki 5:tak::tak::tak:

heheh....to dwa kroki ode mnie:tak::tak::tak:tam jest parking strzeżony a kiedyś były warsztaty zawodówki, zaraz obok jest bursa szkolna...a jakby ktoś chciał dodatkowy znak rozpoznawczy to vis a vis bursy jest Garmażerka Cioci Zosi:tak::tak::tak:
my nie dotrzemy, bo mamy imprezę rodzinną:sorry2::sorry2::angry::angry::angry:a myślałam, że niedzielę sobie spokojnie spędzimy we trójkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry