reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
ja już po relaksie, zrobiłam sobe kąpiel w brodziku od prysznica;-) trochę niewygodne ale przynajmniej namiastkę wanny miałam:-D:-D:-D:-Dod razy lepiej się czuję

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Madzienka my bedziemy!!! :-) sienio przyjedz moze bedzie tak ladnie jak dzisiaj, a w koncu sie spotkamy :-):-):-)

super......

Sienio zgadzam się, przyjdzcie juz tak dawno Was nie widziałysmy!!!!
 
My będziemy - pan taksówkarz powinien wiedzieć gdzie to jest nie? bo mi się wydaje że wiem gdzie... ale tylko mi się może wydawać :)
Myślałam żeby podjechać tam autobusem... zaraz sprawdzę czy 32 tam przypadkiem nie dojedzie... :)
 
O znalazłam - 5 jeździ w tamtym kierunku... może jednak się wybierzemy autobusem... Julian by miał radochę! :)

A więc autobus mamy o 10:26... może być?
Powinniśmy dojechać wtedy na 11 nie?
 
madziara ale 5 w niedziele nie jezdzi!!!
ok to skoro o 11.40 to za pozno to przyjedziemy tym o 10.18 :) mam nadzieje, ze bedzie cieplo i slonecznie :):)
sunday dzieki za smska :)
 
Ostatnia edycja:
madziara ale 5 w niedziele nie jezdzi!!!

hehe jest późno a ja siedzę i czytam...
dzień powszedni, rok szkolny
na dole sobota, rok szkolny...

a ja siedzę i myślę - gdzie tu dopasować niedzielę ;-) hahaha

no to ładnie mnie zrobili...

to chyba pan taksówkarz zarobi bo z dwójką na przesiadki i to nawet nie wiem gdzie to mi ciężko będzie :D
 
reklama
hehe jest późno a ja siedzę i czytam...
dzień powszedni, rok szkolny
na dole sobota, rok szkolny...

a ja siedzę i myślę - gdzie tu dopasować niedzielę ;-) hahaha

no to ładnie mnie zrobili...

to chyba pan taksówkarz zarobi bo z dwójką na przesiadki i to nawet nie wiem gdzie to mi ciężko będzie :D
:-D:-D:-D hehehe dobre z tym dopasowaniem niedzieli:-D:-D:-D ja jak drukowalam rozklad 5 to myslalam, ze mi cos obcielo, i niedziela sie nie wydrukowala:-D:-D:-D
co do przesiadek to kurcze ja bym nie ryzykowala szczegolne w niedziele:sorry2:
:-) juz potwierdzilam
 
Do góry