reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

My tez musimy buty kupic dla Maksia bo tak to wszystko chyba mam, co potrzebne na zime :-)

Madzienka jeszcze nie wiem do konca czy bede, a to dokładnie to gdzie jest ??? i nadal zastanawiam sie czy Maks nie jest za mały!!!:confused::confused:

Dziewczyny-musze kupic dywanik łazienkowy i znalazlam na allegro-niedrogie i chyba fajne :
Dywaniki Dywanik łazienkowy Mata 740g/m2 50*70 (1240784427) - Aukcje internetowe Allegro
i
DYWANIK LAZIENKOWY 80x50cm PROMOCJA do lazienki (1253354684) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo mi sie podoba ten biały, ale jest chyba bardzo niepraktyczny... :baffled::confused:

fogia ja jak byłam w domku to tez wekendy mialam wolne od porzadkow, a teraz nie mam na nic czasu. Korzystaj poki mozesz z rozpieszczania....... ale ci dobrze!!!!!!!:-):-)

Czy mi sie wydaje,czy konkurs na AM przedluzyli??? mial bys chyba do konca pazdziernika a teraz cos czytalam koniec listopada??!! Mamy drugie miejsce caly czas ale tylko 2pkt roznicy wiec trzeba werbowac mamuski :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama

BASIA witaj po takiej długiej przerwie, co u ciebie?

a u mnie nic ciekawego
jedyna rzecz która uległa zmianie to zwolnienie z pracy po wychowawczym
chłopcy chodzą do przedszkola
Paulina w tym roku kończy gimnazjum a Bartek właśnie zaczął

jak Kuba się już nachoruje w tym przedszkolu to zacznę szukać jakiejś pracki , która nie będzie kolidować z opieką nad dzieciakami

nie mogę się nadziwić jak tu na Lublinie tłoczno i fajnie
 
napisałaś jasno ;-) dla informatyka, żony informatyka hehehehe

tak nawiasem wczoraj się okazało że dwie moje koleżanki kojarzą mojego męża z Politechniki :-D ogólnie to wszyscy nasi mężowie to z wykształcenia informatycy :-D
nic dziwnego, ze go kojarzą, bo Twoj mąz byl jednym z"Guru" w tej dziedzinie i powiem Ci , ze bardzo mnie zaskoczylas wiadomością, ze nie pracuje w zawodzie.

zaliczyliśmy dzisiaj plaze w poszukiwaniu zimowych bucików, w ccc maja być takie co wam pokazywałam....a w Bacie trochę przecen...ale w większości zostały buciki chłopięce...moja koleżanka kupiła zimowe buciki w bacie za 39zl(przecenione ze 149)dla swojej córci...ale niestety dzisiaj już niewiele zostało:sorry2::sorry2::sorry2:...wiec my nadal bez obuwia zimowego:confused:
Madziara, Karlita, Sienio i Sunday[/B] spotykamy się jutro???
no wlasnie ja tez musze kupic buty Julce i to jakies naprawde porzadne, bo w tym roku troche w nich pochodzi(mam nadzieje) a co do tych co pokazywalas kiedys to moja kolezanka w tamtym roku kupila podobne w ccc chyba i mowila, ze do d... przemakaly, a wygladaly porzadnie. Mowila tez, ze miala jakies z Baty takie niepozorne, ale byly o niebo lepsze i ani razu nie przemokly a chyba wszystkie pamietacie ostatnia zime:sorry2::sorry2:

a co do spotkania to ja jestem chetna, bo to chyba jedyny dzien w jaki moge sie z Wami spotkac. tylko gdzie to dokladnie jest?? obok domu opieki?

BASIA a no fajnie, fajnie na forum a wyobraz sobie jak fajnie w realu:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Miło mi że dziewczyny mnie jeszcze pamiętają
i mam nadzieję że z resztą będzie dane mi się poznać :)

na pewno nie dam rady nadrobić zaległości hehehehe (nawet nie będę próbować ) mam nadzieję że jakoś się wdrożę i odnajdę tutaj
na początek o sobie powiem że pochodze z Kruczkowskiego a teraz mieszkam na Kośminku (niestety) ciekawe czy znajdzie się ktoś z mojego rejonu
a może ktoś mnie zna z widzenia ?
 
ale w większości zostały buciki chłopięce...moja koleżanka kupiła zimowe buciki w bacie za 39zl(przecenione ze 149)dla swojej córci...ale niestety dzisiaj już niewiele zostało:sorry2::sorry2::sorry2:...wiec my nadal bez obuwia zimowego:confused:

o a my mieliśmy dzisiaj wieczorkiem podjechać do Plazy sprawdzić te buciki... u nas na Głębokiej w obuwniczym pojawiły się zimowe buciki dzisiaj na wystawie ale nie weszłam do środka ... jak wrócę od teściów pewnie już nie będzie ...

A męża Karlitkowego też kojarzę z polibudy:-):-):-):-):-)chyba.....:-p:-p:-p
jutro będziesz miała okazję poznać go na żywo bo idzie z nami na plac :)


Karlitka Gabrysia to coraz lepsza aparatka!!!!spakowana już do teściów???
A co to sklep ja tez uwielbiam krówki!!!!


jeszcze nie :-) na razie zakopałam się w papierkach
mąż pojechał na rower nad zalew :-)

Madziara, Karlita, Sienio i Sunday
spotykamy się jutro???
tak jest :-)

Co do spotkania w czwartek to Martyna załóż spotkanie na AM....
moze trzeba jej pomóc :-)

Madzienka jeszcze nie wiem do konca czy bede, a to dokładnie to gdzie jest ??? i nadal zastanawiam sie czy Maks nie jest za mały!!!:confused::confused:

hmmm za mały a Gabi jest młodsza ;-)

Czy mi sie wydaje,czy konkurs na AM przedluzyli??? mial bys chyba do konca pazdziernika a teraz cos czytalam koniec listopada??!! Mamy drugie miejsce caly czas ale tylko 2pkt roznicy wiec trzeba werbowac mamuski :-)

już miałyśmy 1 punkt różnicy to znów odskoczyli ....

nie mogę się nadziwić jak tu na Lublinie tłoczno i fajnie
prawda jak fajnie :-)

nic dziwnego, ze go kojarzą, bo Twoj mąz byl jednym z"Guru" w tej dziedzinie i powiem Ci , ze bardzo mnie zaskoczylas wiadomością, ze nie pracuje w zawodzie.

nie przesadzajmy ;-) cóż informatyka została jako hobby
ahhh te iskierki w oczach jak dorywa się do składania, rozkładania komputera ;-)


a co do spotkania to ja jestem chetna, bo to chyba jedyny dzien w jaki moge sie z Wami spotkac. tylko gdzie to dokladnie jest?? obok domu opieki?
byłoby fajnie gdybyś dotarła :-)
ja też nie wiem gdzie to dokładnie jest - jeśli chodzi o interaktywny plac zabaw :-)
BASIA a no fajnie, fajnie na forum a wyobraz sobie jak fajnie w realu:tak::tak::tak:
bo my jesteśmy zajefajne ;-)




Miło mi że dziewczyny mnie jeszcze pamiętają
i mam nadzieję że z resztą będzie dane mi się poznać :)

na pewno nie dam rady nadrobić zaległości hehehehe (nawet nie będę próbować ) mam nadzieję że jakoś się wdrożę i odnajdę tutaj

zapraszamy zapraszamy :-)
 
jutro będziesz miała okazję poznać go na żywo bo idzie z nami na plac :)

ja też nie wiem gdzie to dokładnie jest - jeśli chodzi o interaktywny plac zabaw :-)

super;-);-);-);-)

Patrzcie mapa Lublin, Popiełuszki 5 - Zumi.pl Lokalizator internetowy
wiecie gdzie jest długosza, ulica równoległa do niej..tak wąska(ostatnio poszerzana) prowadząca na most poniatowskiego i tutaj na rogu sa takie stare szare budynki, na płocie jest reklama tego placu....
traficie???

Miło mi że dziewczyny mnie jeszcze pamiętają
i mam nadzieję że z resztą będzie dane mi się poznać :)

na pewno nie dam rady nadrobić zaległości hehehehe (nawet nie będę próbować ) mam nadzieję że jakoś się wdrożę i odnajdę tutaj
na początek o sobie powiem że pochodze z Kruczkowskiego a teraz mieszkam na Kośminku (niestety) ciekawe czy znajdzie się ktoś z mojego rejonu
a może ktoś mnie zna z widzenia ?

Witaj Basiu, ja mam wrażenie że jak pojawiłam się na Lublinie to byłaś jeszcze....:tak::tak:pisz cześciej i zapraszamy na nasze spotkania...

no wlasnie ja tez musze kupic buty Julce i to jakies naprawde porzadne, bo w tym roku troche w nich pochodzi(mam nadzieje) a co do tych co pokazywalas kiedys to moja kolezanka w tamtym roku kupila podobne w ccc chyba i mowila, ze do d... przemakaly, a wygladaly porzadnie. Mowila tez, ze miala jakies z Baty takie niepozorne, ale byly o niebo lepsze i ani razu nie przemokly a chyba wszystkie pamietacie ostatnia zime:sorry2::sorry2:

Sienio w ccc w tamtym roku były podobne i włąsnie przemakały a te trzeci rok z kolei kupuje moja koleżanka i podobno sa niezniszczalne:tak::tak::tak:

Madzienka jeszcze nie wiem do konca czy bede, a to dokładnie to gdzie jest ??? i nadal zastanawiam sie czy Maks nie jest za mały!!!:confused::confused:

Dziewczyny-musze kupic dywanik łazienkowy i znalazlam na allegro-niedrogie i chyba fajne :
Dywaniki Dywanik łazienkowy Mata 740g/m2 50*70 (1240784427) - Aukcje internetowe Allegro
i
DYWANIK LAZIENKOWY 80x50cm PROMOCJA do lazienki (1253354684) - Aukcje internetowe Allegro

Bardzo mi sie podoba ten biały, ale jest chyba bardzo niepraktyczny... :baffled::confused:

To jak będziecie???

A ten biały dywanik super ale chyba mało praktyczny:blink:

My po bardzo długim spacerku, Jula wybiegała się i teraz rozwija talenty malarskie z tatą:-D:-D:-D:-D

Martyna to jak załozysz czwartkowe spotkanie na AM???
 
u nas dziś zapracowany dzień
pranie, sprzątanie, gotowanie, ciasto i na konieć mycie podłóg bo mi Mikołaj kubek przwrócił:no::no::no:

fajne spotkanie organizujecie, niestety ja się nie dam rady wyrwać:no::no::no:

sunday mi się badziej ten klorowy dywanik podoba, biały mało praktyczny, wiem bo miałam i się pozbyłam boo musiałm często prac:no::no::no:

karlita znam ten sklap obuwniczy na Głębokiej, czaami tam butki kupuję:tak::tak::tak:

lece się ukąpać i pewnie niedługo zasnę i nie wiem jak noc nas czeka:dry:
 
madzienka ja tez bede tylko ok 11.40 bo mam autobus o 11.30 a wczesniejszy godzine wczesniej, wiec bez sensu czekac na zimnie. a nie wiecie czy tam nie trzeba robic rezerwacji, bo cos na stronce czytalam :|
mandziula wypoczywaj :)
 
madzienka ja tez bede tylko ok 11.40 bo mam autobus o 11.30 a wczesniejszy godzine wczesniej, wiec bez sensu czekac na zimnie. a nie wiecie czy tam nie trzeba robic rezerwacji, bo cos na stronce czytalam :|

Kasia nie wiem czy o 11.40 to nie bedziemy juz po wszystkim:-:)-:)-(tam chyba chodzi sie jak po muzeum(tak mi sie wydaje)
Moglybysmy spotkac sie pozniej ale Madziarka i Karlita gdzies pozniej sa umówione:shocked2::shocked2::shocked2:

a co do rezerwacji dostałam taką wiadomość
" [FONT=&quot]Witam,
osoby indywidualne mogą wejść w każdej chwili bez uprzedniej rezerwacji
miejsc. Wystawa jest czynna od wtorku do piątku w godz. 9.00-18.00 oraz
sobota i niedziela 11.00-17.00. Radzę również przychodzić albo po południu
albo w weekendy gdyż jest wtedy mniej osób i będzie wygodniej.[/FONT]
[FONT=&quot]Jeśli chodzi o ograniczenia wiekowe to nie występują, więc zapraszamy serdecznie.
Pozdrawiam"

[/FONT]
 
reklama
ja już po relaksie, zrobiłam sobe kąpiel w brodziku od prysznica;-) trochę niewygodne ale przynajmniej namiastkę wanny miałam:-D:-D:-D:-Dod razy lepiej się czuję

dziewczyny, udanego wypadu na plac zaba wzyczę i czekam na fotorelację:tak::tak::tak:
 
Do góry