reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam w piekna sobote!!!:-) W koncu jest ladnie !!!
Ja ma za soba zakupy w tesco - Jezu niby kupilam wszystko z listy rzeczy potrzebnych i pare drogiazbow zbednych? tzn ksiazeczke dla Maksia i gazete dla mnie a poszlo prawie 200zl :-( moj M jest troszke zly..... Teraz jestesmy sami z Maksem bo M pojechal do kumpla z samochodem robic amory ;-) Chcialabym wyjsc na spacer ale mam tyle roboty :-( pranie, sprzatanie lazienki (dawno tam nie zagladalam z gabka) i wstawilam mieso do piekarnika:-)
Marta jak aukacja, bo widze ze sie skonczyla??

Dziewczyny ostatnio pisalbyscie o zgadze w ciazy? Co bierzecie ciezarowki na zgage??? Moja kolezanka jest w 30 tyg i ma taki problem.
 
reklama
Ja ma za soba zakupy w tesco - Jezu niby kupilam wszystko z listy rzeczy potrzebnych i pare drogiazbow zbednych? tzn ksiazeczke dla Maksia i gazete dla mnie a poszlo prawie 200zl :-( moj M jest troszke zly..... i wstawilam mieso do piekarnika:-)
Marta jak aukacja, bo widze ze sie skonczyla??
B]Dziewczyny ostatnio pisalbyscie o zgadze wciazy? Co bierzecie ciezarowki na zgage??? [/B]Moja kolezanka jest w 30 tyg i ma taki problem.
woww już twsco zaliczone, nieźle...a z zakupami zawsze tak jest a jeść trzeba...prawda??
A co za mięsko pieczesz?
Zgaga w ciąży - ja polecam migdały, jak dopadnie to zjeść garstkę migdałów i pomaga, zgagę łagodzi też żucie gumy, albo mleko, ale według mnie migdały pomagają najlepiej...

Milusiego dnia!!
 
sunday_ ja też polecam migdały, kefir naturalny i ... żelki :-D:-D:-D:-D:-D

ps znów kupiłam sobie krówki :-D mam czadowy sklep z takimi słodyczami niedaleko :-D


Gabi dzisiaj zaczepiała każdego na drodze mówiąc "heju" a póżniej się odwracała i mówiła "paaaaa" machając rączką ;-) cała głęboka miała ubaw :-D:-D

kupiłam babci taki szalik ozdobny bardzo fajny gdyby były takie dwa to sama bym sobie kupiła ;-)

co do zakupów to ja ostatnio nawet nie patrzę na kasę jak nabijają produkty ...daję kartę i nie chce wiedzieć .... masakra .... :baffled::baffled:

Martyna trzymam za słowo :-D
 
sunday_ ja też polecam migdały, kefir naturalny i ... żelki :-D:-D:-D:-D:-D

Gabi dzisiaj zaczepiała każdego na drodze mówiąc "heju" a póżniej się odwracała i mówiła "paaaaa" machając rączką ;-) cała głęboka miała ubaw :-D:-D

1. jakie zelki?takie dla dzieci???
2 ale masz Mała Agentke!!!SUPER!!!!:-)
 
żelki takie zwykłe najzwyklejsze misie lub nadziewane misie Akuku
5900352007939.jpg
 
witajcie!
madziara dziekuje bardzo za link do inhalatora:tak: Julka tez dostawała polmicort (nie wiem jak sie pisze) tyle, ze on jest na recepte, a dawali jej go w szpitalu wiec sama nie kupowalam.
marta swietny wozeczek, sama bym taki chciala gdybym miala teraz kupowac:tak: i jak wygrałas aukcje?
sunday ojjj z zakupami tak jest , ja na szczescie nie mam kiedy wydawac, bo jak wychodze z pracy to wszystko w okolicy zamkniete a na dalsze wyprawy nie moge sobie pozwolic, bo Julka czeka w domu, tak wiec tym sposobem zaoszczedzilam 600 zl:-D:-D
martyna chodzilo mi o spotkanie w wirtualnym swiecie, ale chyba cos nie tak napisalam:zawstydzona/y:
sunday rzuc sprzatanie i idzcie na spacer trzeba korzystac z pogody a sprzatanie uwierz mi poczeka na Ciebie:-D:-D:tak:

zmykam, bo moje pranie i sprzatanie tez czeka:-D
 
Maksio pourzędował troszke na balkonie pomogl mamie wywieszac pranie:-) Zjedlismy obiad i poszedl spac. Wiec mam chwile na spokojne umycie podlog :-)
Martyna my w duzych marketach nie kupujemy jedzenia tylko zazwyczaj chemie i takie jedzenie "trwale" a mieso wedliny sery czy pieczywo to na osiedlu, w miesnym lub w stokrotce. Nie mam zaufania do duzych marketow jesli chodzi o zywnosc :-(
A miesko ktore upieklam to schab :-)
 
martyna chodzilo mi o spotkanie w wirtualnym swiecie, ale chyba cos nie tak napisalam:zawstydzona/y:

napisałaś jasno ;-) dla informatyka, żony informatyka hehehehe

tak nawiasem wczoraj się okazało że dwie moje koleżanki kojarzą mojego męża z Politechniki :-D ogólnie to wszyscy nasi mężowie to z wykształcenia informatycy :-D


sunday rzuc sprzatanie i idzcie na spacer trzeba korzystac z pogody a sprzatanie uwierz mi poczeka na Ciebie:-D:-D:tak:

jestem ZA


grrr właśnie mąż zadzwonił że będzie koło 16stej a ja mam właśnie obiad gotowy do podania :angry: jakby nie mógł zadzwonić o 14stej powiedzieć że będzie później :angry::angry::angry:

mogłam z Gabi dłużej na dworze pobrykać :dry::dry::dry: ale nie ... wracaj do domu - szykuj obiad dla męża by miał świeżo podany jak wróci z pracy :-D:-D:-D:-p
 
Witajcie kochaniutkie....

My już po obiadku u teściów, Jula śpi...

zaliczyliśmy dzisiaj plaze w poszukiwaniu zimowych bucików, w ccc maja być takie co wam pokazywałam....a w Bacie trochę przecen...ale w większości zostały buciki chłopięce...moja koleżanka kupiła zimowe buciki w bacie za 39zl(przecenione ze 149)dla swojej córci...ale niestety dzisiaj już niewiele zostało:sorry2::sorry2::sorry2:...wiec my nadal bez obuwia zimowego:confused:

Ja też Sienio zaczaiłam:-D:-D:-D:-D

A męża Karlitkowego też kojarzę z polibudy:-):-):-):-):-)chyba.....:-p:-p:-p

Martyna zapraszamy na zakupy, tylko u nas to pewnie wyjdzie spontanicznie przy okazji spacerku...ale mozemy się kiedys umówic:tak::tak::tak:
A co do mieszanych smaków to ja też lubię:tak::tak::tak:ale ananasa nie!!!!!

Karlitka Gabrysia to coraz lepsza aparatka!!!!spakowana już do teściów???
A co to sklep ja tez uwielbiam krówki!!!!

Madziara, Karlita, Sienio i Sunday
spotykamy się jutro???

Co do spotkania w czwartek to Martyna załóż spotkanie na AM....

coś miałam jeszcze napisać:dry::dry::dry::dry:
nie wiem....

miłego popołudnia
 
reklama
hej dziewczynki
widzę, że u większości z Was pracowity dzień dzisiaj. :-) Ja swoje porządki załatwiam na tygodniu jak m. w pracy, a dziecię w przedszkolu. Natomiast dzisiaj mam święto. :-) Rano dostałam śniadanie do łóżka, później byliśmy na zakupach ciuchowych bo przecież Fifi powyrastał ze wszystkich piżamek, a i M. potrzebował kurtki jesiennej. W międzyczasie wpadliśmy na obiadek do babci, a teraz poleguję i czekam aż M. przyniesie zakupy jedzeniowe. Bosko być tak porozpieszczaną więc korzystam póki mogę bo od poniedziałku znowu sama.

Marta jak aukcja ?? jestem ciekawa jak ci się sprawdzą te małe kółeczka z przodu ;-)
no właśnie ciekawe jak Marcie poszła aukcja. A co do kółek to nawet było całkiem znośnie, jedyny problem pojawiał się przy schodach.

Dziewczyny ostatnio pisalbyscie o zgadze w ciazy? Co bierzecie ciezarowki na zgage??? Moja kolezanka jest w 30 tyg i ma taki problem.
o naturalnych sposobach dziewczyny pisały, z leków można brać rennie
 
Do góry