reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Martuś, Fogia to kiedy przeprowadzka dla Lublina???;-);-);-)

Marta powodzenia w licytacji i PW!!!

Fogia jak męska obstawa dobrze się Tobą zajmują???:tak:;-);-);-)

A suwaczki Fogii pojawiają się i znikają też to zauważyłam!!!!:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
 
reklama
..może przejdziemy se do tego ciucha??
A do jakiego ciucha chodzicie?czy są tam ubranka dla niemowlaczków?a są fajne dla kobitek?:-)
do zobaczenia jutro w e-word:-D:-D
A co to e-word??:confused::confused:

Wiecie dziewczynki, tak Was czytam i coraz bardziej żałuję, ze jednak nie mieszkamy w tym Lublinie. Ten cafe orient......... wygląda tak nieziemsko.......
dziewczynki ja bardzo poproszę o sprawdzony przepis na sernik na zimno ale chce mi się takiego, żeby był dwu smakowy - jeden np. kakaowy (ciemny) a drugi jasny, śmietankowy może. Wiem, że wymyślam ale taką mam ochotę, że szok. I do tego jeszcze galaretka czerwona. MMMMMMM mniam!
fogia to jak będziesz się dobrze czułą to przyjedź do Lublina na spotkanko:-):-)
a propos sernika, mam super przepis na sernik właśnie na zimno, który moja mama robi od lat i mi też wychodzi, dół jest taki biały z serka, a góra to zazwyczaj robię truskawki i czerwona galaretka lub inny owoc i galaretka....o taki ci chodzi?

Ale zrobiłam smakowitą sałatkę, ryż ugotowany w curry, pierś z kurczaka w przyprawie gyros pokrojona w kosteczkę, ananas w kosteczkę i majonez....mniam!!!
 
A do jakiego ciucha chodzicie?czy są tam ubranka dla niemowlaczków?a są fajne dla kobitek?:-)

Ale zrobiłam smakowitą sałatkę, ryż ugotowany w curry, pierś z kurczaka w przyprawie gyros pokrojona w kosteczkę, ananas w kosteczkę i majonez....mniam!!!

Jeszcze nie byłyśmy:sorry2:dziewczyny polecały nam dwa ciuchy na kalinie

A sałatka mniam mniam tylko po co ten ananas:baffled::baffled::baffled::baffled:

Marta jak aukcja???udało się upolować wózeczek???:blink:

Żegnam się, dobranoc:-):-):-)
 
Oj bo te suwaki jakieś porąbane. Podobają mi się, ale jeżeli jeszcze raz będzie taka akcja ze znikaniem to będę musiała zmienić. A szkoda, bo trudno jest znaleźć jakieś fajne. Te z BB mogłyby być weselsze. :sorry2::sorry2:

Fogia, ja też mam takie odczucia :tak:- u nas nie ma gdzie wyjść:sorry2: i nic się nie dzieje:no::sorry2:
no otworzyli ostatnio jakąś nową bawialnię koło rynku ciuchowego. Mi to brakuje basenu z wodą ozonowaną. Doczekamy się kiedyś tego nieszczęsnego aqua parku? A i jeszcze jedno. Nie wiesz Marta czy u nas jest gdzieś jakaś stadnina koni? Filip ciągle tylko o tych koniach gada, książeczki w tym temacie znam już na pamięć, w czasie wakacji jeździł na kucyku i tak sobie myślę, że fajnie by było w takie miejsce z nim pojeździć. Tylko czy u nas znajdę coś porządnego w tym temacie?

Marta identyczny wózek miałam dla Filipka. :-D:-D:-D:-D:-D Byłam z niego super zadowolona, sprzedaliśmy go wtedy za 700zł, no ale to było 2 lata temu.

Martuś, Fogia to kiedy przeprowadzka dla Lublina???;-);-);-)
a jak się moi rodzice przeprowadzali to nie chciałam z nimi mieszkać, wolałam zostać w Chełmie. Ehhh człowiek, jak młody to głupi.

Fogia jak męska obstawa dobrze się Tobą zajmują???:tak:;-);-)
no ba :-D

fogia to jak będziesz się dobrze czułą to przyjedź do Lublina na spotkanko:-):-)
a propos sernika, mam super przepis na sernik właśnie na zimno, który moja mama robi od lat i mi też wychodzi, dół jest taki biały z serka, a góra to zazwyczaj robię truskawki i czerwona galaretka lub inny owoc i galaretka....o taki ci chodzi?
Martynka dawaj! przecież zawsze ten dół mogę podzielić na dwa i do jednej części dodać kakao.

O kurde, znowu mi się zachciało kakao, a mleka w domu nie mam....... Może by tak wykorzystać tych moich chłopów???? :cool2::cool2::-D:-D

Jeszcze w temacie spotkania - to i tak bym nie przyjechała. 7.10 mam wizytę u ginia. Poza tym męczą mnie te ciągłe jazdy, jeszcze jako pasażer to bym wytrzymała, rozkładam sobie fotel i luzik. A jak prowadzę godzinę to później krzyż tak mi daje popalić, że masakra.
Chociaż jak znam życie to i tak pewnie jeszcze będę musiała odbyć tą trasę przed porodem.......... Poza tym ciągle mi Andersen chodzi po głowie, ostatni raz byliśmy z Fifim na spektaklu w marcu......:sorry2:
 
hello :)
ja już po spotkaniu z dziewczynami :-)

takie wypady są super i z resztą mąż powiedział ze co tydzień mogę sobie wychodzić spisał się na medal ;-) przyszłam to mała smacznie spała :-) dostałam nawet filmik jak się bawili mmsem ;)

szkoda że mnie 7go nie będzie :-(

Madzieńka
to Twój mąż gdzie wybywa??

Marta jak aukcja ?? jestem ciekawa jak ci się sprawdzą te małe kółeczka z przodu ;-)
 
Witajcie z rana,
moje dzieciaki tak szaleją od 6:30 że nie dało się ich usadzić w łóżku żeby jeszcze trochę poleżeć... więc wstałam, nastawiłam zupkę, zrobiłam śniadanko.... teraz nadeszła pora na kawkę... mniam... ;-)

Ja mam pliki jeszcze spakowane to moze uda mi sie Ci przeslac na maila???!!!
To ja poproszę... jesli to nie problem :)

witajcie
znowu weekend :D:D:D wybaczcie, ale nia mialam jak i kiedy do was wpasc :( Julka znow caly tydzien przesiedziala w domu, katar kaszel ciagle ja mecza. Mam nadzieje, ze w ten poniedzialek juz pojdzie.
No wlasnie co sie stalo:ninja2: ? ponawiam pytanie Marz:tak:
ja mam jutro wyjazd 2 dniowy integracyjny, ale z uwagi na Julke zrezygnowalam:-( jej zdrowie najwazniejsze:tak::tak:
Madziara mam pytanko jaki masz ten inchalator i co do niego dodajesz? bo przy ostatniej akcji "krtan" zdecydowalam, ze trzeba kupic.
zmykam , bo jula placze
do zobaczenia jutro w e-word:-D:-D

Sienio my mamy taki inhalator omron i jestem z niego zadowolona - już dwie forumki sobie taki kupiły i też są zadowolone i mojej mamie taki sprawiłam... więc myślę że mogę go nadal polecić :-)
Co do leków - mój lekarz jest pulmunologiem i on uważa że część chorób da się wyleczyć bez antybiotyków a samymi inhalacjami... na krtań Julian dostał pulmicort (to jest coś na rozszeżenie krtani i oskrzeli) i mucosolwan na kaszel.... do tego jakieś syropki typu clemastinum :-)

Marta no właśnie - jak aukcja? Za senundkę idę zobaczyć przepisik na chlebuś... dzięki ci piękne!!!

Madzieńka jak już będziecie na kalinie to dzwońcie - może i ja do was dołączę... co?
Dzięki Ci za miłe słowa... kochana jesteś :)
 
witam sobotnio widzę że Madzia już na nogach :-)

kawusia ??

Zobacz załącznik 288637

miało być słoneczko ale coś go nie widzę ...

zaraz lecę w poszukiwaniu imieninowego prezentu dla mojej babci :-) myślałam o jakimś szalu :-) w sam raz na jesień do płaszcza :-)

pranie nastawione
na obiad dziś spagetti :-)

Gabi ładnie się bawi kasztanami - przekłada je do miseczek :-) szkoda ze jest za mała by robić ludziki ;-)
 
witam i ja
u mas znowu Mikołaj się popsuł:no::no: pół nocy płakał mi na rękach przez sen, wkońcu dałam mu czopka i przespał 2 godzinki bez płaczu, teraz bzikoli na kocu więc nic poważnego mu nie jest:dry::dry: a ja ledwie na oczy widzę:wściekła/y::wściekła/y:

karlita ale kawusią kusisz:tak::tak: lece zaraz zrobić dla siebie:tak::tak::tak:

miłego dnia zyczę, bo zapowiada sie ładna pogoda:tak::tak::tak:
a i widziałam rano klucze żurawi:tak::tak::tak: jesień przyszła:-:)-:)-(
 
mandziula tak to jest z tymi dzieciakami :-)

rzeczywiście słoneczko wyszło :-) właśnie zbieramy się z Gabi na spacer zbierać kasztany do wiadereczka ;-)
 
reklama
Jeszcze nie byłyśmy:sorry2:dziewczyny polecały nam dwa ciuchy na kalinie
A sałatka mniam mniam tylko po co ten ananas:baffled::baffled::baffled::baffled:

To ja na te ciuszki to bym się wybrała:tak::-D
Dajcie znać wcześniej kiedy idziecie o podjadę do Was na szoping ciuchowy:-)
A ja lubię takie mieszane smaki i mój M. też, tak samo jak i pizzę hawajską:-)
Martynka dawaj! przecież zawsze ten dół mogę podzielić na dwa i do jednej części dodać kakao.
Fogia zaraz przepiszę ten przepis na kulinarny, muszę go z moich notatek przepisać:-)

Ależ słonko pięknie zagląda, aż żyć się chce:-):-)
Herbatka z żurawinki teraz, a jak M. wstanie to śniadanko będzie:-):-) mam chęć na taką zwykłą jajecznicę i chleb z masłem i herbatkę z cytrynką:-)

Dziewczynki a jak ze spotkaniem?co tak mało chętnych?
karlitko napewno się spotkamy jak wrócisz od teściulków:tak::tak::-D:-D:-D aj promiss:-):-)
 
Do góry