reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

nie moge z M baraszkowac w czasie leczenia i tydz po ale juz najwazniejsze zeby w koncu miec swiety spokoj

Oby ten lek zadziałała kochana..i nie martw się tym baraszkowaniem...szybko zleci i wszystko wróci do normy:-):-):-)

fogia witaj ponownie w świecie internetu:-):-)
Gratuluję męskiego towarzystwa:-):-) Bawcie się dobrze!!!:-D:-D:-D

A ja zmieniłam pościel, poskładałam ręczniki, zrobiłam sobie kanapeczki i znowu na sofce zaległam:-):-):-)

Jak tam plany weekendowe dziewczynki?my jutro jedziemy oglądać dywany do komfortu, chcemy taki kremowy puchaty żeby był od ławą koło sofy...jak powiedziałam maie jaki chcemy to mi odpowiedziała: biały puchaty super tylko będzie Ci go Borys jadł jak zacznie raczkować:-):-):-):-)
 
reklama
sundey kurczę nie dobrze, że tak cię długo to męczy:no: ja wybrałam dwie kapsułki macmiroru i dostałam @ i czuję się lepiej, ale już wybiorę do końca

Ja po tym macmirorze tez czulam sie od razu lepiej. Giinka powiedziala mi ze po prostu mam organizm bardziej sklonny i ze jak nie dolecze to sie nawroci a tak jak juz w koncu bedzie ok to bede miala spokoj. A i jeszcze to ze biore tabcy anty bardziej jestem sklonna na zapalenia :-( no ale nie moge miec teraz drugiego dziecka ... :-(
 
.jak powiedziałam maie jaki chcemy to mi odpowiedziała: biały puchaty super tylko będzie Ci go Borys jadł jak zacznie raczkować:-):-):-):-)

jadł jak jadł, jak zaczniesz mu wprowadzać stałe posiłki i on zacznie raczkować to dywan będzie czarny, wiem z doświadczenia:tak:
sundey pw piszę do ciebie
 
Ja mam pliki jeszcze spakowane to moze uda mi sie Ci przeslac na maila???!!!

Dzięki już mam:tak::tak::tak:

a ja zrobiłam ciacho:-p

mniam mniam

Maltanka widziałaś prognozę na następny tydzień, zapowiada się że w pon, wtorek i srode mamy gwarantowany spacerek...może przejdziemy se do tego ciucha??tylko mi to pasuje rano bo popołudniu to mogę nie zdążyć przed zamknieciem z naszym spiochem:-D:-D:-D

Jak tam plany weekendowe dziewczynki?my jutro jedziemy oglądać dywany do komfortu, chcemy taki kremowy puchaty żeby był od ławą koło sofy...jak powiedziałam maie jaki chcemy to mi odpowiedziała: biały puchaty super tylko będzie Ci go Borys jadł jak zacznie raczkować:-):-):-):-)

na pewno będzie wyglądał pięknie ale jak zaczną się zupki, marcheweczki możesz mieć go we wzorki...my z wymianą czekamy jeszcze chwilę bo Jula już kilka razy nam go udekorowała:baffled::baffled::baffled:
 
Martyna no ja bym nie kupowala takie dywanu, bo jednak dywanu to chyba nie zmienia sie niezbyt czesto a tak jak Borysek bedzie juz poszarzal diete to bedzie roznie:-)
 
witajcie
znowu weekend :D:D:D wybaczcie, ale nia mialam jak i kiedy do was wpasc :( Julka znow caly tydzien przesiedziala w domu, katar kaszel ciagle ja mecza. Mam nadzieje, ze w ten poniedzialek juz pojdzie.
No wlasnie co sie stalo:ninja2: ? ponawiam pytanie Marz:tak:
ja mam jutro wyjazd 2 dniowy integracyjny, ale z uwagi na Julke zrezygnowalam:-( jej zdrowie najwazniejsze:tak::tak:
Madziara mam pytanko jaki masz ten inchalator i co do niego dodajesz? bo przy ostatniej akcji "krtan" zdecydowalam, ze trzeba kupic.
zmykam , bo jula placze
do zobaczenia jutro w e-word:-D:-D
 
Sienio szkoda że nie mogłaś pojechać na imprezkę integracyjną takie wyjazdy super pomagają zgrać zespół...może następnym razem!!!!!

Zdróweczka dla Julci!!!!aaa i PW Ci napisałam
 
Misia jak już zrobisz chlebek i ci wyjdzie pyszny to podaj przepisik cooo?? Bo Marta chyba nie zdradzi swojego cooo? :-)
chętnie bym się nauczyła robić taki pyszny chleb... mniam...

a skąd bierzecie zakwas? same robicie czy to się gdzieś kupuje?
Link do przepisu na zakwas i chlebek mojej roboty znajdziesz w książce;-).
Dziewczyny czy mogły byscie mi pomoc rozwiazac moj problem?? Otórz nie wiem czy cos z moja strona BB jest nie tak czy moze o czyms nie wiem ze nie mam dostepnej ikonki Działu zamknietego. Bede wdzieczna za wyjasnienie:-)
No wlasnie co sie stalo:ninja2: ? ponawiam pytanie Marz:tak:
Temat ten połączyłam z tym https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/forumowe-informacje-i-ogloszenia-34168/ a i na album można wejść tędy

marta1981 masz może jakiś dobry przepis na sernik z brzoskwiniami? Bo któraś z Was pisała że ma i nie mogę znaleźć która:confused: A chce mi się słodkiego...
Fogia,wrzuciła ten co ostatnio jej piekłam:tak::-p a ja dziś robiłam ten mój wiedeński z brzoskwiniami zamiast rodzynek - niebo w gębie:tak::cool2::rolleyes::rolleyes:.
Ale mamy z M wypas:-p, dzieci nie ma:no::-p:szok:, kolacyjka w kuchni dochodzi:tak: - panierowane skrzydełka z ryżem i warzywami po chińsku:szok::-p:-p:cool2: - jutro mam szkołę i dziadki pilnują młodych:nerd:, M po raz pierwszy coś załatwił:-p:tak::szok:, bo tak to ja musiałam niańki szukać:sorry2:.
 
Wiecie dziewczynki, tak Was czytam i coraz bardziej żałuję, ze jednak nie mieszkamy w tym Lublinie. Ten cafe orient......... wygląda tak nieziemsko.......
Teraz gdy jestem na zwolnieniu to czasu mam naprawdę sporo więc nie byłoby dla mnie żadnego problemu z wypadami. A tak ........ godzinna jazda autem w jedną stronę to już dla mnie zaczyna być za dużo. :-(

dziewczynki ja bardzo poproszę o sprawdzony przepis na sernik na zimno ale chce mi się takiego, żeby był dwu smakowy - jeden np. kakaowy (ciemny) a drugi jasny, śmietankowy może. Wiem, że wymyślam ale taką mam ochotę, że szok. I do tego jeszcze galaretka czerwona. MMMMMMM mniam!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry