reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Padam nie wiem po czym:dry::dry::dry:no więc w skrócie...skonsultowaliśmy wyniki morfologii z pediatrą:tak:nie jest źle...żelaza ani kwasu foliowego nie potrzeba, nie ma niedokrwistości:tak::-) z badań tych wynika, że jeśli jest alergia to niewielka (zakres wskaźnika, tylko nie pytajcie o jaki chodzi:baffled:, jest do 5%...Natalka ma 2%:-):-):-))...ponadto wygląda, jakby przechodziła niedawno jakąś infekcję:confused::confused::confused::confused::confused::dry::dry::dry::dry::-:)-:)-(...a nic nie było widać:no::no::no::no:...no ale żeby nie było zbyt pięknie to krwinki są za małych rozmiarów i nie zawsze mają odpowiedni kolor:confused::confused::baffled::baffled::baffled::baffled:....na razie więc trzeba rozszerzać dietę...w tym niebawem mięsko...a także soczek z marchewki i tarte jabłuszko:tak::tak:za miesiąc ponowna morfologia:tak::tak::tak:
 
reklama
Maltanka na która idziecie na kontrolę, pisz co mowił lekarz i jak zdróweczko Hubercika...

Misia wyniki pewnie poprawia się jak Natalcia dostanie trochę mięska:tak::tak::tak:a gdzie chodzicie do pediatry???

Marzenka jak Mateuszek w żłobku??trudny był powrót???i co u Ciebie???

Madziarka ten Wasz pediatra M. to ma na imię Janusz????aaa i jeszcze PW!!!!

Mam jeszcze prośbę do mam zaglądających do ccc gdyby rzuciły się Wam w oczęta buciki dziecięce takiego typu dajcie znać...
Zobacz załącznik 288064

Już nie smęcę....idę spać...DOBRANOC!!!!!!
 
Witam o poranku!
Nie bede nawet probowac Was nadrabiac, bo naprudukowalyscie wczoraj ze szook!!!No ale pogada sprzyja bb:-)
Ja juz na nogach tzn na lozku(jeszcze) bo do pracy na 8. Pogody mam juz dosc, Maks chce na dwor a wczoraj non stop deszcze!!!!:-:)-(
Madzienka ekstra fotki!!! Ale masz zabawek w domku, jak w przedszkolu jakims!!!!:-)
karlita Gabi juz wchodzi w role!!!Ekstra!!!:-)
misia super ze wyniki wyszly w porzadku:-)
Dziewczynki milego dnia zycze!!!!!!!!
 
Witam się porannie:-)
madziara78 zdrówka dla Juleczka:tak:
aluśka śliczny kocyk dla maleństwa.:-)
karlita Gabi będzie super starszą siostrą:-)
madzienka super listonoszka z Julci:tak:
misia trzymam kciuki żeby Natalci jak najszybciej wyniki się unormowały:-) dzielna dziewczynka z tymi badaniami.
sunday_ miłego dnia w pracy.:tak:
My też już na nogach a myślałam że sobie pośpię. Wczoraj byłam na imprezce firmowej, było fajnie. Miałam nie iść bo w sumie pracuję tam tylko tydzień, ale szefostwo się uparło. Dzisiaj zaraz ubieram małego i muszę skoczyć do apteki bo mojego małża chyba coś rozkłada:sorry2: Miłego dzionka:-)
 
Witam :-):-):-)
Pogoda znowu paskudna a ja do centrum muszę jechać :sorry2::sorry2:
A tak mi się nie chce że szok :szok::szok:
Rano było tylko 5st.C więc ubrałam Mai cieplejszą kurtkę :dry::dry:
Madzienka a gdzie ty chodzisz na Czechowie na aqua aerobik? Ja też bym się chętnie zapisała na coś takiego :tak::tak:
Maltanka jednak się wybrałaś z Hubertem na basen, oby już ci wyzdrowiał na dobre :tak::tak:
Misia tak to jest że dzieciaczki półroczne zaczynają dopiero żyć z własnych zasobów i dlatego wyniki spadają, tak mi tłumaczyła pediatra że do pół roku dziecko ma jeszcze zapasy od mamusi :tak::tak::tak:
Antuanet no nieźle, dopiero co do pracy i już na imprezki ;-);-)
 
Hej dziewczynki
witam porannie. Fifi w przedszkolu, ja jem śniadanko (nareszcie zaczynam jeść:biggrin2:) i czekam na kumpelę z pracy. Dziewczyna zaczyna awans w tym roku i nasza sławna dyrka już jej robi problemy z dokumentacją. Pomogę jej troszeczkę, po co ma się użerać z babolem.

Tak jak wspominałam zaczynam jeść, trochę Antoś mnie do tego przymusza bo od kilku dni wierci się niemiłosiernie i jestem skopana maksymalnie. Oczywiście wszystko lekkostrawne ale z dietką problemów nie mam bo już i przed tą rewolucją starałam się pilnować. Po zjedzeniu żołądek jeszcze trochę boli ale krótko i mało intensywnie.

no nic zmykam, miłego dnia
 
:-D:-D
to nasza mała listonoszka
Zobacz załącznik 287997

Bardzo fajna....pól dnia już wysyłam listy:-p:-p:-p

Jula ślicznie wygląda :-) i widać ze zabawka trafiona ;-)

Karlita a gabi super wyglada z tym wózeczkiem fajnie ze cwiczy byci starszą siostrą:biggrin2:
A namiot extra może i moja Gabi pobawiłaby sie też w takim chetnie. Jak na razie to wszystko co nie jest zabawką ja fascynuje sprzęty domowe szuflady....

znam ten etap ;-)
Gabi wyrzucała wszystko z jednej szafki i do niej właziła :-D
nie wspominając o naszej szafce rtv gdzie mamy wszystkie płyty ;-)

Mam jeszcze prośbę do mam zaglądających do ccc gdyby rzuciły się Wam w oczęta buciki dziecięce takiego typu dajcie znać...
Zobacz załącznik 288064

a co??? idziemy polować na buty zimowe ?????

Po zjedzeniu żołądek jeszcze trochę boli ale krótko i mało intensywnie.

no nic zmykam, miłego dnia

Kochana uważaj na siebie !!!!
dbaj o żołądek!!

hmmm To Twój mały bardziej rozkopany ... bo mój Norbi to jakiś strasznie spokojny .... z Gabi cały brzuch mi się przemieszczał a tu ... jakieś lekkie kopniaki ....
najbardziej poszkodowany jest mąż bo jak przykłada ręce to mały chyba od razu zasypia :-D i czasem załapie się tylko na jednego lub dwa kopniaczki :-D

ale szaaaaaro na dworze ....
ciapucinko mam przed soba, Gabi ogląda Rock your baby więc mam chwileczkę :tak:
 
heloł

pisałam posta i H dwa razy wyłączył mi komputer:angry:

czy ten deszcz się nigdy nie skończy, mam już dość siedzenia w domu, do tego co nie wymyślę małemu to tylko na 10 minut bo on się zaraz nudzi:baffled:

misia oby wyniki szybko się poprawiły
madzienka na 10.00 idziemy
karlita ale masz dobrze z tymi bajkami, H to 5 minut popatrzy i ucieka:sorry2:
fogia dobrze, że zaczynasz już jeść, uważaj na ten żołądek
 
Witajcie,
dzięki dziewczyny za życzenia, chyba pomagają bo Julcio już rozrabia jak szalony, w nocy spał spokojnie i nawet teraz już mu nie chrypi z krtani więc receptę na antybiotyk wywalam do kosza!!!

Madzieńka tak tak Janusz... a co znasz go bliżej? ;-)
Listonoszka super!!!!

Karlita nasz pan dr przyjeżdza do nas do domku...

Moja Nela też ma wózek odkąd zaczęła chodzić i to jedna z ulubionych zabawek... ma dwie lale i wciąż je wozi i rozbiera :-)

Madzieńka damy znać jak będziemy widzieć!!!

Maltanka trzymam kciuki za wizytę, daj znać co powiedział lekarz!

Fogia jedz jedz, musicie mieć dużo energii!!! :-)

Misia oby rozszerzenie diety zdziałało cuda w wynikach malutkiej!!!
 
reklama
Hej, miałam wczoraj zajrzeć ale M kompa okupywał, telefon się urywa, zamówienia napływają - nie wiem jak do jutrzejszego popołudnia się wyrobię - 26 sztuk:szok::szok: do firmy Dżizus;-);-), wafle, sernik i szarlotka:tak: dla znajomej.
Mam jeszcze prośbę do mam zaglądających do ccc gdyby rzuciły się Wam w oczęta buciki dziecięce takiego typu dajcie znać...
Zobacz załącznik 288064
Madziu kiedyś w Kangurze takie były, bo swoim kupowałam i rewelacyjne :tak:- lekkie ciepłe i nie do zdarcia - a teraz to się Ambra zrobiła i może tam:dry::tak:.
Mandziula ale Mikuś ma spust do jedzenia:szok::tak:, przed basenem nie można jeść a woda zaostrza apetyt.
Anaconda, ja Julowi czapeczkę włóczkową założyłam, bo nie dość ze pada to ziąb niesamowity:nerd:.
Misia, rozszerzaj śmiało małej dietę to problemy z wynikami znikną - Juli miał anemię a jadł wszystko( mięcho, buraki, owoce, warzywa), dopiero po badaniu na żelazo okazało się, że tego hemoglobinowego ma za dużo a organizm sam nie potrafi go pobrać:no::confused::baffled:.
 
Ostatnia edycja:
Do góry