reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

fajny ten namiot:tak:tylko moja jeszcze na to za mała:-(chyba:dry:

Gabi na fotkach ma 9 miesięcy :-D
więc Mikołaj Natce moze przynieść a naprawdę Gabi uwielbiała się w nim bawić a i ja z mężem miałam ubaw np wojna na piłki była każdego wieczora a Gabi aż się śmiechem zachodziła ;-)

czyli skrzynka fajna ???
 
reklama
Gabi na fotkach ma 9 miesięcy :-D
więc Mikołaj Natce moze przynieść a naprawdę Gabi uwielbiała się w nim bawić a i ja z mężem miałam ubaw np wojna na piłki była każdego wieczora a Gabi aż się śmiechem zachodziła ;-)

czyli skrzynka fajna ???

słusznie:tak::tak:i rodzice też sobie w ten sposób sprawią prezent:-D:-D:-D:-D
 
My już z przedszkola wróciłyśmy okrężną drogą :szok::szok:
I całe szczęście że już nie muszę z domu wychodzić :tak::tak::tak:
Karlita moja Maja też była małym pulchnym bobaskiem i na 100% nie powiedziałabym że może mieć anemię :dry::dry:
Będziesz miała super pomocnicę jak synusia urodzisz :tak::tak::tak:
Aluśka jak jutro nie znajdę tego katechizmu na Królewskiej to się do ciebie uśmiechnę ;-);-):tak::tak::-):-)
Madziara oby Juluś obył się jednak bez antybiotyku :tak::tak::tak:
BASIA witaj po takiej długiej przerwie, co u ciebie?
 
Hej!
Chyba będzie trzeba wszyć nowy a to w sukience do chrztu Gabi chcę napawić i sprzedać:-)
Madzienka zabawa przednia w listonosza z Paybacku uzbierałaś tyle punktów????:szok:
Karlita a gabi super wyglada z tym wózeczkiem fajnie ze cwiczy byci starszą siostrą:-)
A namiot extra może i moja Gabi pobawiłaby sie też w takim chetnie. Jak na razie to wszystko co nie jest zabawką ja fascynuje sprzęty domowe szuflady....

Zmykam bo Gabi marudzi i trzeba z nią troszkę poćwiczyć:happy:
 
mój tato niestety musiał dziś wracać do Lbn. :no: Ważne sprawy go wezwały, no szkoda bo i ja odpoczęłam i wydaje mi się, że on też trochę się oderwał od burej codzienności. Obiecał jednak, że jeszcze przyjedzie, możliwe że nawet już w piątek.

oj wieki tu nie byłam
widzę że dziewczyny powiększają rodzinki
chwali się chwali i gratuluję oczywiście :)
Basiula a gdzie Ty byłaś jak Cię nie było! Kopę lat. Co u Was?

maltanka zostawiłam Ci małe co nieco z cyklu doświadczeń matki małego uparciucha.
karlita Gabi z wózeczkiem po prostu rozbrajająca. Mała mamusia. :-)

kurka jak zimno w domu..... idę odkręcić kaloryfery. :crazy:
 
A co tutaj tak pusto....:szok::szok::szok: gdzie jesteście?????

Ja już po aqua, a na dworze masakra...jakby zima miała być za chwile...chyba czapkę muszę wyjąć z szafy:dry::dry::dry::dry:
 
wy to jak zaczniecie produkowac posty to normalnie czasu brak na czytanie:-D:-D:-D:-D

my dzis po baseniku:tak::tak::tak: Mikołaj ne chciał jeść przed pliskaniem i bidulka poryczał się w trakcie zajęć:-:)-( ale potem wyciągną całą butlę mleka:-D:-D i znowu udało się z maltanką chwilkę porozmawiać:tak::tak::tak: no i zostajemy tam na pażdziernik:tak::tak::tak:
,mnie dopada zmęczenie po tym porannym wstawaniu więc uciekam i nie czytam

kolorowych snów życzę
 
oj wieki tu nie byłam
widzę że dziewczyny powiększają rodzinki
chwali się chwali i gratuluję oczywiście :)
Witam i ja, nowa mamuśka:)

Laseczki cały dzień mi zleciał, troszkę odpoczywałam, potem zakupy w Rossmanie, w tesco i wróciłam do domeczku....
W tesco zaszalałam i kupiłam świetne ciuszki dla Boryska:) Miałam zrobić fotę, ale szwagierka pożyczyła nasz aparat i nie mam czym...:confused:

Teraz zmykam oglądać top model na zmianę z ratownikami na TVP1....

aaa i przypominam , jutro dzień chłopaka:-):-):-) pamiętajcie o chłopakach małych i dużych:-)

Miłego wieczorku

Do jutra
 
reklama
Do góry