reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Zobaczcie co znalazłam

Wszystkie niepracujące mamy


O.K. Centrum Języków Obcych zaprasza kobiety bezrobotne zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego gotowe do podjęcia zatrudnienia po urodzeniu dziecka
do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH

więcej macie tutaj Twoja Wiedza - Twoj Sukces


Marta, Mysek fajna ta stronka.....:tak::tak:
Madziarce na pewno spodoba się
 
Ostatnia edycja:
Zaraz spróbuję nadrobić zaległości, ale najpierw melduje się po szczepieniu....późno, bo po powrocie padliśmy wszyscy:-D:-D....szczepienia (wzw i pneumo) Natalka dzielnie zniosła....krótko płakała i szybko sie uspokoiła:tak::tak::tak:jutro mamy zrobić morfologię (profilaktycznie) no i za dwa tygodnie możemy wprowadzać mięsko:tak::tak:na razie zupki na wywarze warzywnym,ale w przyszlym tygodniu juz mięsnym...no a w między czasie kaszki:tak::tak::tak:
wagowo może nie rewelacja...bo 6720 g a ostatnio było 6020 g, ale jeszcze nie ma sie czym martwić:tak:
tak więc jutro raniutko idziemy się znowu kłuć:-(
 
Jula śpi, obiad się gotuje, a ja buszuję:-D:-D:-D
zobaczcie co znalazłam na najbliższe dni trochę pomysłów:tak::tak::tak:

Katalog zabaw rozwijających

extra:tak::tak::tak::tak:

Sunday mi też... :-) Madzieńka może nas nauczysz jak zrobić i kupić dobrą wołowinkę... :-)

Super że Jula taka dzielna dziewczynka jest!!!! Rodzice pewnie dumni co?

Mandziula zdrówka podsyłam... i współczuję choróbska... mam nadzieję że długo cię nie będzie męczyło i że Mikuś się uchowa!!!

Madzieńka dzięki za linka do zabaw... już go oglądam :)

Misia hehe ja też cebulę dodałam do listy zakupów bo mi się przy sałatce skończyła... :-)

No i muszę lecieć bo moje dzieciaki szaleją odkąd Julian z przedszkola wrócił... ależ oni tęsknią za sobą - Nela jak zobaczy brata to aż piszczy z radości a Julian dziś stwierdził że nauczy Nelę mówić żeby mogła z nim iść do przedszkola (bo rano mu tłumaczyłam że Nela nie potrafi powiedzieć pani że chce siku albo pić i dlatego musi zostać w domu bo jest malutka) :-)

no jakie słodkie kochające się rodzeństwo:tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)

misia, anaconda co wy tak z tą cebulą dzisiaj:-D...ja mam zapas:-p
madzienka fajne te zabawy...wołowinka, mi wychodzi twarda i rzadko robię:sorry2:
łoo następna za cebulą madziara:-D
biedronka
ja nie widziałam takiego basenu w marketach, a co do linka od madzienki to popatrz tam są zabawy podzielone wiekowo
motylla raczej spacerku dzisiaj nie dało się zaliczyć
martyna normalnie nosi cię jak nie sprzątanie to gotowanie to układanie ciuszków

a bo właśnie się skończyła, a potem jak trzeba to nie ma:-p

Hej dziewczynki
u mnie niewesoło.
Całą noc spędziłam w szpitalu, tym razem problemy z żołądkiem. Już w dzień czułam, że czuje się coś niedobrego, ok 22 dostałam tak silnych bólów/skurczy że mdlałam przy każdym z nich.
Rodzice w trybie pilnym przyjechali do mnie, tato został z Filipkiem, a my z mamą do szpitala. Lekarze chcieli mnie tam zostawić ale się nie zgodziłam bo czułam że z ciążą jest wszystko ok. Co zresztą potwierdzili podczas badania. Dostałam leki i tyle. Dziś byłam u swojego ginia, u rodzinnej i stwierdzili, że to prawdopodobnie wrzody. :szok: W życiu nie miałam z tym problemów, badań (gastroskopii) nie chcą na razie robić. Dali mi leki, kazali obserwować sytuację i w razie co jechać do szpitala i zostawać.
Możliwe też, że to wszystko jest wynikiem stresu, przecież te wcześniejsze problemy z sercem ........... a nerwów we wrześniu miałam ponad miarę.

ojej, współczuję problemów z wrzodami...może to ze stresu i jak się wszystko uspokoi to i one przestaną dokuczać:sorry2::sorry2::sorry2:

witam ponownie :tak:

Amanda w końcu zajęła się zabawą bez udziału matki więc mam chwilę czasu żeby poczytać ale dziś to już sama siebie przechodziła:baffled: ponieważ tak ją nosiło że już niewiele brakowało a byśmy na pogotowie jechali z rozciętym czołem :no:
Za pierwszym razem tak cudowała że zleciała z wersalki i uderzyła głową o podłogę a brakowało normalnie milimetra żeby tą głową uderzyła w kaloryfer :no: za drugim razem po obiedzie zaczęła znowu wydziwiać i spadła z taboretu na szczęście w ostatniej chwili ją za ubranko złapałam i nie uderzyła glową o posadzkę a tym by się to skończyło:no: Normalnie już mi do niej dziś cierpliwości brakuje:no::no:

może pogoda ją tak denerwowała i robiła się nieznośna:sorry2:
 
Zaraz spróbuję nadrobić zaległości, ale najpierw melduje się po szczepieniu....późno, bo po powrocie padliśmy wszyscy:-D:-D....szczepienia (wzw i pneumo) Natalka dzielnie zniosła....krótko płakała i szybko sie uspokoiła:tak::tak::tak:jutro mamy zrobić morfologię (profilaktycznie) no i za dwa tygodnie możemy wprowadzać mięsko:tak::tak:na razie zupki na wywarze warzywnym,ale w przyszlym tygodniu juz mięsnym...no a w między czasie kaszki:tak::tak::tak:
wagowo może nie rewelacja...bo 6720 g a ostatnio było 6020 g, ale jeszcze nie ma sie czym martwić:tak:
tak więc jutro raniutko idziemy się znowu kłuć:-(

Dzielna Natalka....trzymamy kciuki żeby jutro było tez szybko i bezboleśnie:tak::tak:
i gratuacje rozszerzania diety


Madziu, ja z młodymi byłam w Chełmie w Luxmedzie u Raganowicza:tak::-).

Ja tez chodzę do LuXMedu albo TopMedicalu:tak::tak::tak:

madzienka my chodzimy do ortopedy na Kiwerskiego:tak:

A do kogo chodzicie???
 
witam z rana

misia brawa dla Natalki za szczepieie, zuch dziewczynka:tak::tak::tak:, noi super że możecie rozszerzac dietę:tak::tak::tak::tak: i trzymam kciuki za dzisiejsze kłucie, oby szybko było i bezboleśnie:tak::tak:

aluśka twoja Amanda to niezmordowana jest:tak::tak::-D:-D:-D

fogia uważaj na siebie, współczuje wrzodów

a ja zmykam do pracy:tak::tak::tak: jakas bessennosc mnie dopadła bo juz od 5 spać nie mogę:dry::dry::dry: to do mnie nie podobne:no::no::no:

i dzisiaj jedziemy na basenik:tak::tak::tak::tak::tak:

miłego dnia życzę
 
Zobaczcie co znalazłam

Wszystkie niepracujące mamy


O.K. Centrum Języków Obcych zaprasza kobiety bezrobotne zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego gotowe do podjęcia zatrudnienia po urodzeniu dziecka
do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH

więcej macie tutaj Twoja Wiedza - Twoj Sukces


Marta, Mysek fajna ta stronka.....:tak::tak:
Madziarce na pewno spodoba się

Dokładnie - bardzo się podoba!!!! :-)

Kurcze no, jedno mi wydobrzało to drugie zachorowało...

o 4 rano Julian obudził mi się z dusznościami... znowu - już raz przez to przechodziliśmy tylko tamtym razem wylądowaliśmy w szpitalu bo nie miałam inhalatora, tym razem zapodałam mu od razu leki i teraz młody nawet sobie na nowo przysnął więc jest o niebo lepiej... dziwne też że nie ma temp - ale może to dopiero sie coś rozwija...
słychać mu takie dyszenie w gardle i jak mówił to słychać było chrypkę -więc na bank załapaliśmy krtań...
Czekam na 8 żeby zadzwonić do naszego dr...

Ja już mam dość siedzenia w domu.... buuu...
 
reklama
Witam porannie!!!
mandziula ty cierpisz na bezsenność, a ja bym spala i spala :-(
misia gratuluje dzielnej coreczki :-) oby morfologia tez przeszla bez wiekszego placzu:tak:
Madziarka zdrówka życze dla Juleczka!!! A Tobie wytrwałości!!!:happy:
Mysek dzięki za super pomysły :-):-):-)

U nas juz wszyscy na nogach tzn M juz dawno w pracy. Zaraz ide suszyc wlosy. I trzeba sie ogarniac powolutku bo jakis szybki obiad musze Maksowi wykombinowac!! Macie jakies pomysly????:baffled::confused:
 
Do góry