reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam wieczorkiem :-):-):-)
My z Mają zapiekanki wcinamy i zaraz będę kładła ją spać bo widać ze już zmęczona :tak::tak:
Mąż pojechał na lewuchę i dobrze trochę grosza wpadnie :-p:-p
A co do naszych igraszek to jak już Madzi mówiłam nie chciałabym na razie dwóch kreseczek bo dopiero co tabletki odstawiłam :baffled::baffled::baffled: niech się organizm trochę oczyści :tak::tak::tak:
Biedronka moja znajoma kiedyś kupiła zwykły basenik do wody dla dziecka i do niego wsypała kuleczki - polecam :tak::tak::tak:
Fogia o kurcze to się porobiło, oby już takie bóle cie nie łapały a po porodzie koniecznie zrób wszystkie badania. Moja mama zawsze mi powtarza że ja mam wrzody na żołądku bo straszny nerwus ze mnie, ale to tylko takie żarty - mam nadzieję :sorry2::sorry2:
Martyna ty chyba chcesz ze wszystkim do porodu zdążyć :tak::tak::tak:
 
Sunday mi też... :-) Madzieńka może nas nauczysz jak zrobić i kupić dobrą wołowinkę... :-)

Super że Jula taka dzielna dziewczynka jest!!!! Rodzice pewnie dumni co?

No i muszę lecieć bo moje dzieciaki szaleją odkąd Julian z przedszkola wrócił... ależ oni tęsknią za sobą - Nela jak zobaczy brata to aż piszczy z radości a Julian dziś stwierdził że nauczy Nelę mówić żeby mogła z nim iść do przedszkola (bo rano mu tłumaczyłam że Nela nie potrafi powiedzieć pani że chce siku albo pić i dlatego musi zostać w domu bo jest malutka) :-)

Ja robię polędwiczki wołowe....jak chcecie mogę wam przepis wkleić na kulinarny:tak::tak:

Oj dumni:-):-):-)

A twoje słodziaki są boskie....

ja szukam dla Ali basenu z piłeczkami takiego niedużego do pokoju nie wpadła Wam może przypadkiem w oko w którymś z marketów taka zabawka?

Biedroneczka my kupiliśmy na allegro zwykły basen do pluskania się i piłeczki tez na allegro, jest tego mnóstwo, a ile było radochy...Jula najbardziej lubiła wysypywać je wszystkie z basenu:-D:-D:-D

Fogia o matko, uważaj na siebie...i juz koniec tych stresów!!!!

Martyna jak już wysprzątasz w swoich szafach zapraszam do mnie;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
anaconda Maksia mamy w pierwszym cyklu po odstawienia tabletek ;-)
Madzienka ja bym chetnie zrobila wolowinke jesli bedzie miekka :-) wiec wklejaj na bb:-)
 
witam ponownie :tak:

Amanda w końcu zajęła się zabawą bez udziału matki więc mam chwilę czasu żeby poczytać ale dziś to już sama siebie przechodziła:baffled: ponieważ tak ją nosiło że już niewiele brakowało a byśmy na pogotowie jechali z rozciętym czołem :no:
Za pierwszym razem tak cudowała że zleciała z wersalki i uderzyła głową o podłogę a brakowało normalnie milimetra żeby tą głową uderzyła w kaloryfer :no: za drugim razem po obiedzie zaczęła znowu wydziwiać i spadła z taboretu na szczęście w ostatniej chwili ją za ubranko złapałam i nie uderzyła glową o posadzkę a tym by się to skończyło:no: Normalnie już mi do niej dziś cierpliwości brakuje:no::no:
 
Już wklejam....

Widziałyście komentarz na AM już wiem gdzie jest ta przychodnia cudownych rehalitantow ze spotkania
"Zgodnie z umową zapraszamy do nas do Przychodni Sanus na ul.Kiwerskiego 3 w Lublinie"
Tam właśnie przyjmuje nasz pediatra i chyba Karlita Wasz też...Wy chodzicie do dr Gila??my do dr Raganowicza...
 
aluska uwazaj na siebie, i niech lepiej Amandzia zrezygnuje z Twojego brzucha!!!
włączylam jej bajki i dała mi spokój:sorry2:
Madziara fajnie że Julek ma tyle ciekawych zajęć w przedszkolu:tak:
aluska uważajcie na siebie
po wczorajszym spotkaniu wiem ze Amanda potrafi być absorbująca ;-)
w ostateczności moze jakaś bajka ją zainteresuje ?? albo puzzle ??

aluśka skompletowałaś już wyprawkę czy czekasz do ostatniej chwili ????
pewnie masz dużo rzeczy po Amandzie :-D
no już prawie wszystko mam łóżeczko, fotelik, wanienka,kocyk, ubranka tak do 6 miesięcy a większe to będzie się dokupywać w miedzy czasie jakby coś brakowało:sorry2: a muszę zakupić jeszcze pościel, wózek, może smoczek i butelkę (chociaż to jest pod wielkim znakiem zapytania bo Amanda z tych rzeczy nie korzystała i nie wiem czy tym razem mi sie to przyda:sorry2:)kosmetyki (ale z tym poczekam już do narodzin;-)) leżaczek i pewnie jeszcze wiele innych pierdółek;-)
A jak tam u Ciebie kompletowanie wyprawki?
O jaka frekwencja dziś na BB widać że pogoda nie daje szans na spacer, ale my byłyśmy !!:happy::szok:
Gabi trochę niezadowolona z folii przed oczami no nic musi się przyzwyczajać.
miała racje że sie buntowała bo co to za spacerek jak prawie nic nie widać:-p
1. no więc przed AGH stoją chłopki (górnicy i hutnicy) a legenda jest taka, że jak jakaś dziewica skończy agh to chłopki się przewrócą:-) za każdym razem jak tamtędy przejeźdzamy to mówię do P o patrz chłopki jeszcze stoją:-D:-D:-D
aluśka pogoń Amandzię z brzuszka;-)
niezła legenda :-D:-D:-D
Ami oczywiście pogoniona:rofl2:
My po szczepieniu, obyło się bez mega płaczu...Jula super współpracowała z panią doktor za co oczywiście została nagrodzona a później mówiła a teraz "kuj" i jak pani zakuła chwile płaczu i uśmiech...moja dzielna dziewczynka!!!:tak::tak::tak:
Aluska oszczedzaj się i nie pozwalaj Amandzi skakać po brzuszku...chyba musisz jej trampolinę sprawić:-p:-p:-p:-p
brawa dla dzielnej Juleczki:-):-):-)
Co do trampoliny to będę musiała jej jakąś sprawić bo mi dziś ze sto razy przypominała że chce na trampolinę:baffled:
zaraz sobie poczytam:rofl2:
No i muszę lecieć bo moje dzieciaki szaleją odkąd Julian z przedszkola wrócił... ależ oni tęsknią za sobą - Nela jak zobaczy brata to aż piszczy z radości a Julian dziś stwierdził że nauczy Nelę mówić żeby mogła z nim iść do przedszkola (bo rano mu tłumaczyłam że Nela nie potrafi powiedzieć pani że chce siku albo pić i dlatego musi zostać w domu bo jest malutka) :-)
Nela ma szczęście że ma takiego wspaniałego brata:tak::tak:
Biedronka83 uroczą masz córeczkę:-)
Witajcie w deszczowe popołudnie. Mieliśmy z Krystkiem wyjść na dwór a tu ciągle pada i pada.:-(.
Tobie się chce jeszcze na dwór wychodzisz;-) a pieluszka jest u mnie i gryzaczek;-)
Obiecuję , że przepis "zapodam" na kulinarny:tak::tak:
Ja powoli ogarniam ten bałągan w domku, układam powolutku ciuszki w garderobie, a od jutra zaczynam pranie rzeczy dla maluszka, segregowanie i spisywanie czego mi jeszcze brakuje:-):-):-)
szalejesz kobieto szalejesz:-p
Fogia Kochana współczuję tych problemów z wrzodami:no:

Mąż pojechał na lewuchę i dobrze trochę grosza wpadnie :-p:-p
A co do naszych igraszek to jak już Madzi mówiłam nie chciałabym na razie dwóch kreseczek bo dopiero co tabletki odstawiłam :baffled::baffled::baffled: niech się organizm trochę oczyści :tak::tak::tak:
to niech sie organizm oczyszcza i do roboty:rofl2:
Mandziula mam nadzieje ze ten katarek szybko Ci przejdzie:tak::tak:
Misia jak tam po szczepieniu?
 
reklama
Do góry