reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ale naprodukowałyście:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

My po szczepieniu, obyło się bez mega płaczu...Jula super współpracowała z panią doktor za co oczywiście została nagrodzona a później mówiła a teraz "kuj" i jak pani zakuła chwile płaczu i uśmiech...moja dzielna dziewczynka!!!:tak::tak::tak::tak:

Madzieńka zaciskam kciuki za szczepienie! moja Nela ma nadal odwleczone to zaległe... kiedyś się muszę zebrać i nas zapisać... ale jakoś mi się nie chce nawet o tym myśleć... :-)

Karlita zapomniałam napisać że ja też nadal czekam na logopedę :-) wtedy na pewno zabiorę Julcia ze sobą :-)

Madziarka po antybiotyku to powinniście z miesiąc odczekać(tak twierdzi nasza pediatra, ale pewnie co lekarz to inna opinie), podobno szczepienie wczesniej nic nie daje:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja tez czekam na spotkanie z logopedą, niestety z rozmowy z pania z johnsona chyba oni nie są zainteresowani sponsorowaniem takich spotkań im zalezy na spotkaniach na których mogą promować swoje produkty np.ten masaż, ale moze spróbowac ich przekonać!!!!:-p:-p:-p

dziękujemy i wzajemnie, oby Julka była dzielna:tak::tak::tak::tak:

my już po teraz trzymamy kciuki za Natalcię

Wiecie co, jak mi miło jak pytacie, mówicie żebym się oszczędzała, nie forsowała...to takie milusie jak się martwicie...aż się wzruszyłam..kochane jesteście....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Nie uwierzycie, ale tak myślałam dużo o Waszym wczorajszym spotkaniu, że mi się śniło, że na nim byłam:-):-):-) i jaka zdziwiona i zła byłam jak się obudziłam:-D:-D

A jak nas poznasz w realu to dopiero zobaczysz jakie jesteśmy fajne i kochane:-D:-D:-D:-D

Aluska oszczedzaj się i nie pozwalaj Amandzi skakać po brzuszku...chyba musisz jej trampolinę sprawić:-p:-p:-p:-p

Karlitko Ty też nie szalej....

Anaconda:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:to dopiero się wczoraj działo!!!!!
 
reklama
aaaa talia myślałam, że w domu coś musi nosić, a to o spacer chodziło, wolniej dzisiaj myślę:baffled:
madzienka brawa dla Julci, co do j&j dobre i takie spotkania, przynajmniej dają próbki.....aaa przyślą masażystów ....fajnych:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
A ja kawkę wypiję i śmigam po Maję, a tak już mi się z domu nie chce wychodzić :-:)-( i na dodatek dopiero teraz zauważyłam że nie mam w domu cebuli :crazy::crazy::crazy:
Madzienka gratulacje dla dzielnej Juleczki :tak::tak::tak:
 
hello


dziecko wyciągnęło mnie na dwór ... ;-) co za pogoda
ubrałam nas ciepło i szalałyśmy po kałużach ... poszłyśmy po małe zakupy i zaczęły się schody bo ja tu z siatami a Gabi zaczęła szukać innych ścieżek do domu niż mama .... ależ mnie wkurzała :wściekła/y::wściekła/y: już miałam ją brać na ręce i siłą zanieść ale nie było to realne z zakupami ...
jakoś mniej cierpliwa jestem ostatnio łatwo mnie wytrącić z równowagi
teraz mała zjadła i poszła spać .. oby pospała przynajmniej godzinkę to zupę sobie nastawię ... kalafiorową :tak: zgrałam się z Martyną hheheh

Martynka ja też tak szalałam z pierwszej ciąży :-D pracowałam zawodowo, w domu był błysk ... wszystko pozapinane na ostatni guzik - ta ciąża jest INNA hheheheh moze dlatego że z Gabi mi ciężko a i ona ma jakieś bunty ostatnio .... ale szczerze to szukam wolnej chwili by odpocząć ... a tak jak nie obiad to naczynia, to prasowanie, sprzątanie, pranie, papierkowa robota i zero czasu dla siebie ba czasem nie mam czasu chaty ogarnąć ...

mam 3 siaty ciuszków za małych po Gabi na razie wwaliłam to za łóżeczko :zawstydzona/y: nie mam siły teraz robić z tym porządku zwłaszcza ze teraz mi nic nie wyschnie ...

maltanka świetnie że Hubciowi się polepszyło zdróweczka dla Was !! lepiej z basenem się wstrzymaj
mimo ze Gabi ma katar od zębów to też w niedzielę jej nie ciągnęłam na basen.

Madziara utwierdzasz mnie w przekonaniu by za rok posłać Gabi do takiego przedszkola


aluska uważajcie na siebie
po wczorajszym spotkaniu wiem ze Amanda potrafi być absorbująca ;-)
w ostateczności moze jakaś bajka ją zainteresuje ?? albo puzzle ??

aluśka skompletowałaś już wyprawkę czy czekasz do ostatniej chwili ????
pewnie masz dużo rzeczy po Amandzie :-D

no ja Cię podziwiam...w ciąży na spacer z małą i jeszcze zakupy:szok::szok::szok:no i pewnie na dodatek w ręku parasolka;-);-):-p:-p


1. no więc przed AGH stoją chłopki (górnicy i hutnicy) a legenda jest taka, że jak jakaś dziewica skończy agh to chłopki się przewrócą:-) za każdym razem jak tamtędy przejeźdzamy to mówię do P o patrz chłopki jeszcze stoją:-D:-D:-D

2. a czytam ustawy, kodeksy takie tam pierdoły;-)

3. mój P tam studiował, więc swego czasu KR to był drugi dom:tak::tak::tak:



:-D:-D:-D to ostro pracowałaś:-D ps. też jakaś kołowata przez tą pogodę jestem:sorry2:



jateż ostatnio mam takie dni:sorry2:

aluśka pogoń Amandzię z brzuszka;-)

talia jaką Gabi ma folię przed oczami?

dobra ta legenda:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ale naprodukowałyście:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

My po szczepieniu, obyło się bez mega płaczu...Jula super współpracowała z panią doktor za co oczywiście została nagrodzona a później mówiła a teraz "kuj" i jak pani zakuła chwile płaczu i uśmiech...moja dzielna dziewczynka!!!:tak::tak::tak::tak:



Madziarka po antybiotyku to powinniście z miesiąc odczekać(tak twierdzi nasza pediatra, ale pewnie co lekarz to inna opinie), podobno szczepienie wczesniej nic nie daje:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja tez czekam na spotkanie z logopedą, niestety z rozmowy z pania z johnsona chyba oni nie są zainteresowani sponsorowaniem takich spotkań im zalezy na spotkaniach na których mogą promować swoje produkty np.ten masaż, ale moze spróbowac ich przekonać!!!!:-p:-p:-p



my już po teraz trzymamy kciuki za Natalcię



A jak nas poznasz w realu to dopiero zobaczysz jakie jesteśmy fajne i kochane:-D:-D:-D:-D

Aluska oszczedzaj się i nie pozwalaj Amandzi skakać po brzuszku...chyba musisz jej trampolinę sprawić:-p:-p:-p:-p

Karlitko Ty też nie szalej....

Anaconda:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:to dopiero się wczoraj działo!!!!!

brawa dla Julki, bardzo dzielna była:tak::tak::tak:nagroda jej się należy;-)
my niebawem idziemy na szczepienie...tylko, że póki co Królewna usnęła:szok::sorry2::sorry2:

masz rację, trzeba poznać w realu:tak::tak::tak::-):-):-)

A ja kawkę wypiję i śmigam po Maję, a tak już mi się z domu nie chce wychodzić :-:)-( i na dodatek dopiero teraz zauważyłam że nie mam w domu cebuli :crazy::crazy::crazy:
Madzienka gratulacje dla dzielnej Juleczki :tak::tak::tak:

ooooo........właśnie, cebulę po drodze jeszcze muszę kupić:tak::tak::tak:dzięki:-D:-D:-D:-D:-D
 
Madziarka super ze Julo zadowolony i ze rodzice tez !!! Co prawda to prawda przedszkole to nie tylko opieka ale głownie nauka, ktorej na pierwszy rzut oka nie widać :-) Madzia oby tak dalej!!!!!!!!:tak::tak:
Misia powodzenia na szczepieniu!!!
Madzienka Dzielna dziewczyna z Juleczki!!!:-) A co masz na obiadek???
anaconda to jak taka była "ciezka" praca w nocy to teraz trzeba tylko czekac na efekty ;-);-);-)
karlitka uwazaj na siebie!!!:-)

My juz po bitkach:-) teraz winogrono na deserek :-)
 
ja już po pracy i obiadku:tak::tak: u nas dziś wątróbka w sosie śmietanowym, zemniaczki a do tego ogórki kiszone:tak::tak::tak:

martuśnawt nie pomyślałam ze mogłam się tym katarem od kogoś na spotkaniu zarazić, byliśmy jeszcze na zakupach i pewnie ktoś mnie okichał:no::no:

madzienka niemal na każdym leku pisze żeby w czasie karmienia skonsultować z lekarzem:dry::dry:, no ale kupiłam otrivin do nosa i przynajmniej mogę oddychać, potem zrobię sobie inhalację i powinno byc ok:tak::tak::tak:
brawa da Julii, dzielna dziwucha:tak::tak::tak:

maltanka zdrówka dla Hubusia:tak::tak: a legenda super:-D:-D:-D:-D

misia trzymam kciuki za szczepienie:tak::tak::tak:

madziara
Julo to suer przedszkolak:tak::tak::tak:

karlita
gratuluę 4!!!

Mikołaj usnał a ja musze trochę odpocząć bo wpracy strasznie dużo roboty po wczorajszym wolnym:baffled::baffled::baffled:
 
A co masz na obiadek???

Ja dzisiaj robiłam wołowinkę w sosie czosnkowo-pieprzowym, ziemniaczki i ogóreczek

Mandziula pisałam ostatnio Marcie....w ostatnim MTJ ;-)na katar dla ciążówek polecają wodę morska i Tonimer Gel TONIMER GEL - �el nawil�aj�co-�agodz�cy do nosa 110dawek 20ml - Apteka internetowa - leki produkty kosmetyki Vichy Roche-Posay Avene Ducray Klorane A Derma SkinCeuticals
oraz Olbas Oil do inhalacji, smarowanie klatki piersiowej i pleców maścią typu VapoRub

myslę że jak polecaja ciężarowkom to i karmiące mogą sobie tak pomóc...zdróweczka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sunday mi też... :-) Madzieńka może nas nauczysz jak zrobić i kupić dobrą wołowinkę... :-)

Super że Jula taka dzielna dziewczynka jest!!!! Rodzice pewnie dumni co?

Mandziula zdrówka podsyłam... i współczuję choróbska... mam nadzieję że długo cię nie będzie męczyło i że Mikuś się uchowa!!!

Madzieńka dzięki za linka do zabaw... już go oglądam :)

Misia hehe ja też cebulę dodałam do listy zakupów bo mi się przy sałatce skończyła... :-)

No i muszę lecieć bo moje dzieciaki szaleją odkąd Julian z przedszkola wrócił... ależ oni tęsknią za sobą - Nela jak zobaczy brata to aż piszczy z radości a Julian dziś stwierdził że nauczy Nelę mówić żeby mogła z nim iść do przedszkola (bo rano mu tłumaczyłam że Nela nie potrafi powiedzieć pani że chce siku albo pić i dlatego musi zostać w domu bo jest malutka) :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry