reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam w ten pochmurny dzień:baffled:

Zmagam sie dzisiaj ze zmęczeniem (tylko nie wiem czym miała bym sie niby zmęczyć mini zakupami i praniem:baffled:) i bólem głowy:no: chyba ta pogoda daje mi sie we znaki:crazy: pewnie jak bym sie trochę zdrzemnęła to by mi przeszło ale niestety z Amandą to nie wykonalne:baffled: bo ona po mnie skacze :no: włazi mi na brzuch i różne dziwne pozy na mnie przybiera jak ja leżę:dry:ehh
Wybaczcie ale nawet nie mam siły żeby poczytać:zawstydzona/y:
 
reklama
ja też:sorry2: a chłopki przy AGH-u stoją:-D:-D:-D znasz tą legendę

ja zmykam coś poczytać póki młody śpi
kurcze nie znam tej legendy.....:no: opowiadaj :tak::-D:-D
A co czytasz?
A tak właściwie to Ty maltanko mieszkałaś w Krk?być może mi mówiłaś, ale tyle Was tu i z tyloma rozmawiam, że się nie łapię juz:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Martyna hehe nie masz daleko!!!!:-)

no więc dlatego uważaj...proszę o dodatkowe nakrycie dla zbłąkanego wędrowca:-):-)
Póki co jestem po kalafiorkowej, więc Twoje bitki są bezpieczne:-):-):-)
 
Sunday dzięki że pytasz - mój przedszkolak zachwycony przedszkolem - nawet nie krzywi się jak zostaje - wczoraj to nawet zapomniał papa tacie zrobić :-) od razu pobiegł do sali nie czekając na panią :-)
Co do przedszkola - ja jestem jak na razie zadowolona, u Julka widać mega postępy w rozwoju - pięknie nauczył się już wierszyków, piosenek, robi śliczne rzeczy plastyczne - no aż mi się łezka kręci że on już taki duży że sam takie rzeczy potrafi zrobić... w domu mimo moich starań się jednak nudził trochę a tam ma i rozrywkę i dzieci i naukę...

Podoba mi się też to że to jest dwujęzyczne przedszkole - codziennie przychodzi pani z ang i powtarza za panią prowadzącą polecenia - tylko że po ang - tak jak by tłumaczyła... dzieciaki się osłu****ą z jęz ostatnio słyszałam jak powtarzały za panią po ang sit down sit down... :-) więc mam nadzieję że przez zabawę i mój mały się pouczy podstawowych słówek :)

No i ma mnóstwo dodatkowych zajęć - Julo chodzi na karate - jest zachwycony, na razie była jedna lekcja a Julo ją przeżywa do dziś... od października ma mieć karate raz w tyg.

Aluśka uważaj na Was.. zajmij Amandzię czymś i się kładź spać ;-)
 
A ja wczoraj tak pracowałam nad rodzeństwem dla Mai że dzisiaj usnęłam o godz.10 i spałam do 13 :szok::szok::szok:
To chyba przez tą pogodę bo normalnie padałam :crazy::crazy:
Do tego czekam na kuriera od rana a jego ani widu ani słychu :baffled::baffled::baffled:
Oczywiście chęci do gotowania żadnych - jak prawie zawsze więc na szybko będzie makaron z białym serem, a co tam poczekam do weekendu kiedy to pojedziemy do teściowej to wałówkę dostanę :-p:-p:-p
Madzienka, Misia powodzenia z dziewczynami na szczepieniu :tak::tak::tak:
Maltanka oby Hubercik już wydobrzał, ale pogoda taka że chyba i my coś złapiemy niedługo :baffled::baffled:
Antuanet super że weselicho udane :tak::tak::tak: oj jak ja dawno na żadnym nie byłam :szok::szok::szok:
Madziarka a to przedszkole do którego chodzi Julek jest prywatne?
 
Witajcie

u nas chyba lepiej, albo mi się wydaje, wyszła nam czwórka na górze :szok: na dole dziąsełka napuchnięte, z nosa już przynajmniej woda nie leci, a kaszel jeszcze trochę jest:dry: na razie mamy utrzymać syropki, łącznie z antybiotykiem:sorry2: a w czwartek idziemy na kontrolę, ... długo to jeszcze będzie trwało...:crazy:

basen nam pewnie już drugi przepadnie, niby pediatra mówiła, że mógłby iść, ale chyba nie będę go ciągnąć:sorry2:

martynka witaj z powrotem w Lublinie :tak:co u smoka słychać?:-D daj przepis na kurczaka w sosie beszamelowym:tak:
mandziula kuruj się i zdrówka, co do kataru nie pomogę, u mnie zawsze 7 dni nieleczony a tydzień leczony, zawsze się sprawdza co bym nie brała:sorry2:
anaconda to fajnie, że Majce podobał się teatr
antuanet fajnie, że weselicho udane, ale pierwszy raz się spotykam z tym że w niedzielę:sorry2:
misia oby szczepienie było bezbolesne:tak:
madzienka Jula też oby bez płaczu wyszła ze szczepienia:tak:
sundey bitki z kaszą pycha

dzięki:tak:
biedactwo Hubert się męczy...oby na następnej kontroli było już po wszystkim:tak:

mandziula biedactwo, teraz każdego łapie jakieś przeziębienie, dbaj o siebie, cytryna i sok z malin do herbaty!!
Dziękuję za troskę, powolutku sobie robię w szafie, po 2-3 półeczki i odpoczynek:-):-)


kochana będę napewno, nie odpuszczę teraz, tak żałowałąm wczoraj że mnie nie było że mi się śniło ze jednak byłam, i że było tak suuper:-):-) jak się obudziłam to byłam zła że już koniec snu:-D
A porządeczki robię powolutku:-)



Słoneczka, how sweet:-):-):-):-):-) kochana jesteś...
Dziękuję za powitanie, odpoczywam, chociaż ja to na miejscu usiedzieć nie mogę, ale wiem ,że to dobrze dla dzidziusia bo za nic nie chcę żeby coś się stało, albo żeby wcześniej się urodził:-)


Hej kochana, dziękuję za powitanie, dziękuję za troskę i obiecuję że siedzę na tyłku częsciej, nie forsuję się:tak::tak::-):-):-) I Promissss:-D:-D:-D:-D:-D

sunday_ takie bitki z kasza i buraczkami chodzą za mną już dłuższy czas...oj uważaj bo tam zawitam do Ciebie:-D:-D:-D:-D:-D


maltanka dzięks za powitanie, u smoka jak zwykle..pięknie, cudownie...ahh ten Kraków.....poprostu cuuudowne miasto...tak żałuję czasami że mnie już tam nie ma:-(
A na kurczaka przepis zapiszę na kulinarnym, wczoraj robiłam z głowy więc jak zredaguję to jakoś ładnie to dam znaka:-):-):-)

Dziewczynki ja porządki rozpoczęłam powolutku i powolutku sobie robię...
Wiecie co, jak mi miło jak pytacie, mówicie żebym się oszczędzała, nie forsowała...to takie milusie jak się martwicie...aż się wzruszyłam..kochane jesteście....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Nie uwierzycie, ale tak myślałam dużo o Waszym wczorajszym spotkaniu, że mi się śniło, że na nim byłam:-):-):-) i jaka zdziwiona i zła byłam jak się obudziłam:-D:-D

masz niespożytą energię:szok::szok:ale dziewczyny mają rację, to nie przelewki i trzeba uważać:tak::tak::tak:
też czekam na przepis:-p

Witam w ten pochmurny dzień:baffled:

Zmagam sie dzisiaj ze zmęczeniem (tylko nie wiem czym miała bym sie niby zmęczyć mini zakupami i praniem:baffled:) i bólem głowy:no: chyba ta pogoda daje mi sie we znaki:crazy: pewnie jak bym sie trochę zdrzemnęła to by mi przeszło ale niestety z Amandą to nie wykonalne:baffled: bo ona po mnie skacze :no: włazi mi na brzuch i różne dziwne pozy na mnie przybiera jak ja leżę:dry:ehh
Wybaczcie ale nawet nie mam siły żeby poczytać:zawstydzona/y:

oj, niech lepiej Amanda zrezygnuje z Twojego brzucha:no::no::no::no:

Sunday dzięki że pytasz - mój przedszkolak zachwycony przedszkolem - nawet nie krzywi się jak zostaje - wczoraj to nawet zapomniał papa tacie zrobić :-) od razu pobiegł do sali nie czekając na panią :-)
Co do przedszkola - ja jestem jak na razie zadowolona, u Julka widać mega postępy w rozwoju - pięknie nauczył się już wierszyków, piosenek, robi śliczne rzeczy plastyczne - no aż mi się łezka kręci że on już taki duży że sam takie rzeczy potrafi zrobić... w domu mimo moich starań się jednak nudził trochę a tam ma i rozrywkę i dzieci i naukę...

Podoba mi się też to że to jest dwujęzyczne przedszkole - codziennie przychodzi pani z ang i powtarza za panią prowadzącą polecenia - tylko że po ang - tak jak by tłumaczyła... dzieciaki się osłu****ą z jęz ostatnio słyszałam jak powtarzały za panią po ang sit down sit down... :-) więc mam nadzieję że przez zabawę i mój mały się pouczy podstawowych słówek :)

No i ma mnóstwo dodatkowych zajęć - Julo chodzi na karate - jest zachwycony, na razie była jedna lekcja a Julo ją przeżywa do dziś... od października ma mieć karate raz w tyg.

Aluśka uważaj na Was.. zajmij Amandzię czymś i się kładź spać ;-)

ale masz zucha:tak::tak::tak::-):-):-)i super, że ma tyle atrakcji w przedszkolu:tak::tak::tak:

anaconda trzymam kciuki za to by wysiłek tej nocy był owocny;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
hello


dziecko wyciągnęło mnie na dwór ... ;-) co za pogoda
ubrałam nas ciepło i szalałyśmy po kałużach ... poszłyśmy po małe zakupy i zaczęły się schody bo ja tu z siatami a Gabi zaczęła szukać innych ścieżek do domu niż mama .... ależ mnie wkurzała :wściekła/y::wściekła/y: już miałam ją brać na ręce i siłą zanieść ale nie było to realne z zakupami ...
jakoś mniej cierpliwa jestem ostatnio łatwo mnie wytrącić z równowagi
teraz mała zjadła i poszła spać .. oby pospała przynajmniej godzinkę to zupę sobie nastawię ... kalafiorową :tak: zgrałam się z Martyną hheheh

Martynka ja też tak szalałam z pierwszej ciąży :-D pracowałam zawodowo, w domu był błysk ... wszystko pozapinane na ostatni guzik - ta ciąża jest INNA hheheheh moze dlatego że z Gabi mi ciężko a i ona ma jakieś bunty ostatnio .... ale szczerze to szukam wolnej chwili by odpocząć ... a tak jak nie obiad to naczynia, to prasowanie, sprzątanie, pranie, papierkowa robota i zero czasu dla siebie ba czasem nie mam czasu chaty ogarnąć ...

mam 3 siaty ciuszków za małych po Gabi na razie wwaliłam to za łóżeczko :zawstydzona/y: nie mam siły teraz robić z tym porządku zwłaszcza ze teraz mi nic nie wyschnie ...

maltanka świetnie że Hubciowi się polepszyło zdróweczka dla Was !! lepiej z basenem się wstrzymaj
mimo ze Gabi ma katar od zębów to też w niedzielę jej nie ciągnęłam na basen.

Madziara utwierdzasz mnie w przekonaniu by za rok posłać Gabi do takiego przedszkola


aluska uważajcie na siebie
po wczorajszym spotkaniu wiem ze Amanda potrafi być absorbująca ;-)
w ostateczności moze jakaś bajka ją zainteresuje ?? albo puzzle ??

aluśka skompletowałaś już wyprawkę czy czekasz do ostatniej chwili ????
pewnie masz dużo rzeczy po Amandzie :-D
 
O jaka frekwencja dziś na BB widać że pogoda nie daje szans na spacer, ale my byłyśmy !!:happy::szok:
Gabi trochę niezadowolona z folii przed oczami no nic musi się przyzwyczajać.

Karlita
super pomysł z tym wątkiem na forum i dobrze ze korespondencję nawiazałąś. Gratuluję tej 4 Gabi i pewnie teraz będzie juz spokojniejsza.
A z tych ciuszków to moze ja bym coś odkupiła o ile rozmiarowka by się nadała.
Misia i Madzienka powodzenia na szczepieniu

Madziara super że przedszkole daje takie efekty i ze Julcio taki zadowolony!
Martyna ja jak studiowałąm bywałąm wiele razy w Karakowie choćby na juwenaliach i kiedy mój M po studiach miał dostawać przydział do JW to bardzo chciałam Krakó ale padło na krosno Odrzańskie, pewnie nie wiesz nawet co to za dziura:szok:wrrr....
A przepisy pisz bo ja w niedzielę zrobiłąm makaron Twojego autorstwa i moja siostra która nie lubi szpinaku zajadała sie ze hej...
Antuanet wspaniale wybawiona tak powinno być po każdym weselu:happy:
Mandziula zdrówka niech Ci szybko przejdzie ten katar. A do pracy chodzisz?
Maltanka szkoda Hubercika ten to się nabierze tych lekarstw oby tym razem zadziałąły skutecznie i na długo!!
 
Ostatnia edycja:
kurcze nie znam tej legendy.....:no: opowiadaj :tak::-D:-D
A co czytasz?
A tak właściwie to Ty maltanko mieszkałaś w Krk?być może mi mówiłaś, ale tyle Was tu i z tyloma rozmawiam, że się nie łapię juz:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

1. no więc przed AGH stoją chłopki (górnicy i hutnicy) a legenda jest taka, że jak jakaś dziewica skończy agh to chłopki się przewrócą:-) za każdym razem jak tamtędy przejeźdzamy to mówię do P o patrz chłopki jeszcze stoją:-D:-D:-D

2. a czytam ustawy, kodeksy takie tam pierdoły;-)

3. mój P tam studiował, więc swego czasu KR to był drugi dom:tak::tak::tak:

A ja wczoraj tak pracowałam nad rodzeństwem dla Mai że dzisiaj usnęłam o godz.10 i spałam do 13 :szok::szok::szok:

:-D:-D:-D to ostro pracowałaś:-D ps. też jakaś kołowata przez tą pogodę jestem:sorry2:

jakoś mniej cierpliwa jestem ostatnio łatwo mnie wytrącić z równowagi

jateż ostatnio mam takie dni:sorry2:

aluśka pogoń Amandzię z brzuszka;-)

talia jaką Gabi ma folię przed oczami?
 
reklama
Do góry