reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

no jak to dręczę skoro mam babski wieczór .... zapraszam :tak::-D:-D:-D:-D

mąż się chyba dobrze bawi bo się nawet nie odzywa .... :dry:

Martuśka mleko z miodem i masłem albo herbatka imbirowa z miodem i cytryną!!!
tantum verde mam i ja na gardełko i też polecam :tak:
pogłaskaj brzusio

Mam pytanie Fogia się odzywała czy zaginęła rozkoszując się powrotem męża :-D miała zdradzić nam imię dla synia :-D:-D


moja córka w tv a ja to przegapiłam :angry::no::wściekła/y::szok::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::no::no::wściekła/y::angry:
normalnie jestem na siebie wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: co ze mnie za matka ... będę przeszukiwała sieć .... na razie nic nie znalazłam ...

asienka poszło pw z namiarami :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień doberek...my już po śniadanku, powoli szykujemy sie na jakis spacerek...może do botanika zawitamy....:tak::tak::tak:

Miłego dzionka

Asienka to jak będziesz w poniedziałek???zapraszamy

Kto jeszcze będzie na spotkaniu??deklarować się bo muszę zrobić identyfikatory:-)
 
karlita post 427 na zamkniętym ;-)

chyba 428 ?? ;-)

ja rano byłam dzisiaj w aptece, na poczcie, po zakupy ... przyszłam zmęczona strasznie do domu i jeszcze muszę po 10tej iść po sznurówki dla męża do butów :sorry2:

o 12stej mam fryzjera

mała już zawieziona do mojej mamy

nic mi się nie chce ... na śniadanie kupiłam sobie drożdzówkę .... nie wiem na co mam ochotę .... ogólnie mam dziwny dzień ....

Martusia dobrze że już gardełko nie boli :-D:-D

dzisiaj mi się śniło że byliśmy z mężem nad jeziorem i zaczęłam rodzić :dry::sorry2: jak się obudziłam to mnie brzuch bolał .... :dry:

idę po herbatkę :-D
 
Witajcie
karlita śliczna masz córe, super wyglada w tej sukience!:tak: a co do snu to chyba dlatego, ze wielki dzien sie zbliża wielkimi krokami:-)
talia super fotki:tak:
madzienka super bluza, kurcze teraz nie mam czasu chodzic po ciuszkach, bo jak koncze to wszystko pozamykane:sorry2:
madziarka jak tam uszko Neli, mam nadzieje, ze juz lepiej:tak:
maltanka a jak Hubercik?
sunday a jak sie sprawuje nowy samochodzik?:-)

znowu pojawilo sie kilka nowych mam:tak: fajnie, zachecam do uczestnictwa w spotkaniech, bo nasze dziewczyny sa naprawde rewelacyjne:tak::tak::-) i bardzo zaluje, ze teraz nie mam jak sie stawic na spotkniach:dry:
u mnie nic nowego, Julka nadal ma katar i kaszel, ale mam nadzieje, ze to juz koncowka i moze uda mi sie ja w pon zaprowadzic do przedszkola. Kurcze dzis chyba ostatni taki cieplutki dzien i chyba ubiore ja cieplo i wyjdziemy na spacerek.
 
reklama
znowu pojawilo sie kilka nowych mam:tak: fajnie, zachecam do uczestnictwa w spotkaniech, bo nasze dziewczyny sa naprawde rewelacyjne:tak::tak::-) i bardzo zaluje, ze teraz nie mam jak sie stawic na spotkniach:dry:
u mnie nic nowego, Julka nadal ma katar i kaszel, ale mam nadzieje, ze to juz koncowka i moze uda mi sie ja w pon zaprowadzic do przedszkola. Kurcze dzis chyba ostatni taki cieplutki dzien i chyba ubiore ja cieplo i wyjdziemy na spacerek.
Tak zgadzam się dziewczyny są super Bugi przyjazne wiec jak nic będę a trzeba się było w moim wypadku mocno postarać i siostre ponamawiać chociaż o 14 musimy być w Puławach więc nie wiem czy do końca spotkania doczekamy. Dzisiaj chyba wszyscy wylegnął na spacery bo pogoda i sobota zachęcają.
Madzienka super zakup!
Mandziula no to masz malęgo gryzonia pewnie mu to z czasem przejdzie. Lepiej już z sytuacją zębowa u Was?
Misia Ty to sypiesz pomysłami na super dania i przetwory z takim maluszkiem i taka wszechstronna mama z Ciebie gratuluję.

Moja księżniczka usnęła chociaż walczyłą zeby się nie dać snowi.Jak wstanie to idziemy na spacer i male zakupy:cool2:

Zobaczcie na ofertę LIDLA nie wiem jak się sprawują z tego sklepu ciuszki moze macie jakieś doświadczenia?
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-8EB29E75-425AA954/lidl_pl/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=13156
 
Ostatnia edycja:
Do góry