reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam się wieczorowo.:-)
madzienka dzięki za pamięć.:tak: Super fotki:-)
sienio widziałam Was dziś na placu zabaw ale śpieszyło mi się i nie mogłam się zatrzymać. Zdrówka dla Julci żeby na poniedziałek była zdrowiutka.
maltanka to faktycznie sporo jak za godzinkę oglądania. Super że Hubert już się wychorował, mam nadzieję że już Ci nie zachoruje w tym sezonie;-)
marta1981 zdrówka, obyś do poniedziałku wydobrzała.
talia ja kupowałam koszulki małemu w Lidl-u i byłam zadowolona, ładnie się prały i nosiły. A mała "atletka" rewelacja.:-)
sunday_ my też lubimy Nałęczów, tam można swobodnie pospacerować. A kiedy przewidujesz że dostaniesz umowę? Ja narazie mam na miesiąc a później się zobaczy...
karlita super modelka z Gabi:-)
A więc czytałam Was regularnie ale jak chciałam się zalogować wyskakiwał mi błąd. Podobnie nie mogę się zalogować na AM:no: Już robiłam kilka razy tak jak mi mówiła karlitka ale to nic nie daje. W pracy super, dużo nowych rzeczy a przede wszystkim nie traktują pracowników przedmiotowo. Szefowa istny anioł:-) no i nie normowany czas pracy. A u nas dzisiaj nastąpiła nieoczekiwana zmiana planów:ninja2: Wieczorem byliśmy na starówce na spacerku, teraz mały smacznie śpi a my oglądamy tv.:-) Jutro rano chyba wybierzemy się na te targi budowlane. Miłej nocki.:-)
 
reklama
Sienio dzięki za troskę!!! Nela już biega na całego, już zapomniała co to temp więc choroby po niej nie widać! bo ona oprócz temperatury nawet wcześniej nic nie pokazywała po sobie że jej coś dolega... nawet katarku nie miała dlatego ta temperatura była dla mnie wielkim zdziwieniem a jeszcze większym diagnoza lekarza - zapalenie ucha i gardła...

Całe szczęście że mamy takiego lekarza że można na niego liczyć w każdej sytuacji i mimo późnej pory od wystąpienia gorączki minęło 4 godz i Nela miała już podany antybiotyk - więc choroba nie miała możliwości się rozwinąć na dobre! :)

Nawet tego dnia co Nelka się rozłożyła gadałam z Madzieńką i miałam nadzieję że ta temp to od zębów bo żadnych objawów nie było widać poza temp i pchaniem rączek do buzi (co mogło oznaczać albo gardło albo ząbki)

No ale mamy to już za sobą! i nawet już wczoraj i dziś byliśmy na dworze :-) bo nasz dr dał nam zieloną kartkę na wychodzenie na dwór pod warunkiem że będzie ciepło i że Nela przynajmniej dwa dni nie będzie miała temp :-)

Sienio kciuki zaciśnięte ale i bez nich wiemy że świetnie dasz sobie radę!!!

Madzieńka powtórzę jeszcze i tu - ale zrobiliście śliczne zdjęcia!!! My też zastanawialiśmy się nad botanikiem ale w końcu wylądowaliśmy u M. rodziców na działce :)

Marta dobrze że z gardłem lepiej... oby jutro już choroba Ci całkiem odpuściła!

Maltanka i jak ci idzie przerabianie jabłek?

Misia super krzesełko!

Fogia tulaski dla Ciebie!!!
 
Ale ze mnie gapa...

Dziewczyny pięknie dziękuję za wszystkie życzenia dla Julcia!!!! Wszystkie je zaraz wydrukuję i wkleję mu do jego albumu!!!!


Jesteście kochane....

... a ja zamotana... :-)
 
witam i ja
wczoraj moje dzięcię mnie wykończyło że padłam i nawen na małża nie czekałam a wrócil o 21:-:)-D:-D Mikołaj zaczyna domagać sie różnych rzeczy i wymusza płaczem, czuję sie szantarzowana:-D:-D:-D:-D, chyba juz zadługo w domku z nim siedze i sobie mały drań pozwala;-);-);-)

madzienka super spacerek:tak::tak:

misia krzesełko sliczne niech dobrze służy:tak::tak:

antuanetsuper że z pracy zadowolona jesteś:tak::tak::tak:

miłej niedzieli życzę
 
reklama
Do góry