reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

misia ale masz słodką akrobatkę :-) mierzyłaś kombinezonik ?? ale Natka jest drobniejsza niż Gabi więc spokojnie w niego wejdzie i może nawet całą zimę prześmiga ;-)


sunday dzięki dzięki dzięki :-)
nie trzeba zazdrościć tylko brać się do roboty ;-)
 
reklama
misia ale masz słodką akrobatkę :-) mierzyłaś kombinezonik ?? ale Natka jest drobniejsza niż Gabi więc spokojnie w niego wejdzie i może nawet całą zimę prześmiga ;-)


sunday dzięki dzięki dzięki :-)
nie trzeba zazdrościć tylko brać się do roboty ;-)

kombinezonik super, na szczęście jest jeszcze nieco większy od Natalki jest więc szansa, że może i całą zimę w nim pochodzi:tak::tak:dzięki wielkie:tak::tak::tak: zapomniałam zapytać i dobrze, że wspomniałaś o kombinezonie....chyba coś Ci się w nim zaplątało jeszcze;-)

no właśnie sunday...popatrz sobie na Gabi jak fajna może być dziewczynka i bierz się do roboty;-);-)
 
sunday dzięki dzięki dzięki :-)
nie trzeba zazdrościć tylko brać się do roboty ;-)

Nie ma za co, pewnie nie jedna mamuska sie ze mna zgodzi:-)
A co do "roboty" to bardzo bym chciala, ale nie damy rady z jedna pensja :-( wiec tylko licze mc kiedy mi sie trafi normalna umowa o prace:-(
 
jasne że tak :-)

dopiero wróciłam ;-)

zaliczyłyśmy targi i długi spacer po parku ludowym :-) wiecie że postawili tam nowy plac zabaw ?? normalnie szok :-)



MARTUSIA kuruj się :tak::tak::tak::tak::tak:



szkoda ze Was nie będzie :dry::-(

my też śpimy przy otwartym oknie :-D:biggrin2:



już zaraz cyknę fotkę :-D



Uploaded with ImageShack.us

2 kropelki 3 razy dziennie :-D:-D


aaaaa nie wiem :biggrin2::biggrin2: muszę Go zapytać

a tu fociaki z naszego wypadu







ogólnie fajne targi
jak ktoś będzie budował domek polecam ;-)

a dzieciaki to zostaną zasypane balonikami, chorągiewkami i wiatraczkami :-D:-D:-D

Gabi była atrakcja targów a wszystkie hostessy do niej lgnęły jak ćmy do światła :-D
Super Gabi to atrkcja każdego miesca w którym się znajdzie!
ate targi do kiedy trwają my byśmy się wybrali bo gruntowny remont przed nami ale pewnie nie damy rady bo M jutro ma otwarte dni w jednostce i jedzie do Deblina:-(

Misia Natalka wie jak najwygodniej jezdzi się w spaceróce:)
Marta zdrówka
Mandziula dzięki za energię dobrze ze Kola lepiej znosi po tych specyfikach te dolegliwości ząbkowe.
justyna może to brzuszek cierpliwosci i oby nie bolało

a to my na spacerze z małą atletkąZobacz załącznik 286597Zobacz załącznik 286598
 
kombinezonik super, na szczęście jest jeszcze nieco większy od Natalki jest więc szansa, że może i całą zimę w nim pochodzi:tak::tak:dzięki wielkie:tak::tak::tak: zapomniałam zapytać i dobrze, że wspomniałaś o kombinezonie....chyba coś Ci się w nim zaplątało jeszcze;-)

no coś Ty ;-)
to było umyślnie ;-)
myślę że się przyda żeby Natka nie marzła co ??

Nie ma za co, pewnie nie jedna mamuska sie ze mna zgodzi:biggrin2:
A co do "roboty" to bardzo bym chciala, ale nie damy rady z jedna pensja :-( wiec tylko licze mc kiedy mi sie trafi normalna umowa o prace:-(

rozumiem :-) w takim wypadku trzymam mocno kciuki za umowę oby nadeszła jak najszybciej :-D


Super Gabi to atrkcja każdego miesca w którym się znajdzie!
ate targi do kiedy trwają my byśmy się wybrali bo gruntowny remont przed nami ale pewnie nie damy rady bo M jutro ma otwarte dni w jednostce i jedzie do Deblina:-(

a to my na spacerze z małą atletkąZobacz załącznik 286597Zobacz załącznik 286598

no proszę Gabi ćwiczy jak tylko może i gdzie może brawo :-)



targi są też w niedzielę :-)



idę prasować firanki

mamy z Gabi babski wieczór bo mąż idzie na bankiet :-D w sumie mogłabym oddać Gabi mamie ;-) ale .... jakoś mi się nie chce :-D
może hostessy nie rozszarpią mi męża :-D
 
karlita fajne pazurki...... i też tak po cichu zazdraszczam córy:sorry2:
misia smacznie wyglądają te fileciki, chyba wypróbuję:tak:...:-D:-D:-DH też tak jeździł
talia fotki super:tak:

a ja mam skrzynkę jabłek i się zastanawiam co z nią zrobić:sorry2: pewnie zesmażę trochę, a resztę się zje:tak:a jutro pewnie szarlotka będzie, i papryki worek, także jutro mam robotę na rano:sorry2:
 
Bluza za całe 6zł:tak::tak::tak:
Zobacz załącznik 286616

Karlita pazurki super...
a fotki z targów i parku ludowego boskie, a to że Gabysia wszystkich zachwyciła to mnie nie dziwi
A z Sunday zgadzam się wyglądasz sliczniutko;-)

Misia mniam mniam:tak:a Natalacia cudna....:-):-)

My wróciliśmy z plazy...poluje na zimowe buciki...kolekcja zimowa już jest ale nic mi nie wpadło w oko...
Jula niezadowolona bo ciuchcia w smyku nie działała:-D:-D:-D:-D

Karlita, i chyba mandziula dzwoniła do mnie Marta byłyście w telewizji, przed panoramą była relacja z akademii:tak::tak::tak::tak:

Maltanka pracowita sobota przed Tobą
 
reklama
Do góry