reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam w słoneczną sobotę:-)
a mnie coś głowa dzisiaj boli...
Nie kupiłam sobie octu wczoraj do papryki i musiałam z rana lecieć do sklepu, ale 6 kg przerobiłam już:tak: młody śpi, jak wstanie to pewnie na spacerek gdzieś wyjdziemy, na torze mają być jakieś samochody czy coś takiego, pewnie P nie odpuści:sorry2:

mandziula
mały gryzoń:-)
misia to obyś szybko pozałatwiała sprawy i dotarła do nas
karlita jak tam babski wieczór
asienka witam w klubie, ja też lubię rano pospać, a moje dziecię:no:
marta zdrówka, dobrze, że przechodzi
karlita aleś Ty zalatana dzisiaj
sienio a dzięĸuję Hubert lepiej, już nie zarażamy tak więc na spotkanko w poniedziałek się wybieramy:tak: zdrówka dla Julki
 
Ostatnia edycja:
reklama
maltanka moj M tez sie wybiera na tor jutro ,a jeszcze jutro na jana pawla sa wyscigi na 1/4 mili ;-) wybieracie sie wszyscy?

My wlasnie wrocilismy do domku, bylismy w Nałęczowie :-) pogoda suuuper!!!! pospacerowalismy popstrykalismy fotki i wrocilismy do domu. Maksio spi, nastawilam pranie w rosol i trzeba za jakies sprzatanie po cichu sie zabrac :-(
 
hej::)
widze ze tu juz spotkaniem żyjecie:)) no niestety pracuje do 16 także nie dam rady:)) moze nastepnym razem:)

a poza tym hania ma jakiś katarek, niby koncówka (mam nadzieje) wiec i tak nie wiem czy wybralabym sie::) ale i tak życze milego spotkania

ja obiadek pogotowalam, sprzatnelam, jak hania spi zjemy i na spacerek, bo taka sliczna pogoda:))

zdrowka chorowitkom:)) miłego weekendu

-----

ktos o ubranka z lidla pytal..mysle ze trzeba pojsc i zobaczyc, ja kupuje czesto, przewaznie są fajne:)) na pewno zakupie rajstopki na chłodniejsze dni bo mi niunia wyrosła:))
 
talia miom zdaniem ciuszki z lidla sa fajne, a co najwazniejsze bewelniane:tak: ja polowalam na pizamkę, ale ostatnio byly same malutkie:dry:
maltanka ale z Ciebie pracowita kobitka:tak:
bylysmy z J na spacerku, ale super cieplutko:-):-)
zmykam cos zrobic, bo znowu mi sie weekend skonczy:-p
 
Hej my już po obiadku i spacerku w botaniku...ale pięknie dzisiaj na dworze...

Jula teraz śpi więc chwila wolnego....

Zdróweczka dla wszystkich chorowitków!!!


Martusia kuruj się bo bez Ciebie w poniedziałek ani rusz;-);-):tak::tak:

Talia super fotki...zapomniałam wcześniej napisać:tak::tak::tak:
a co do ubranek z Lidla to po rajstopki muszę podjechać

Maltanka podziwiam Cie...ja to leniwa jestem ii nie chce mi się bawic w te przetwory... ale jeść lubię:-p:-p:-p

Sienio jak w pracy???zadowolona jesteś....
i cos Antuanet nie odzywa się...pisz co u Ciebie:tak::tak::tak:
 
madzieńka dzieki w pracy calkiem fajnie i przyjemnie, dalej nie umiem wszystkiego,ale przynajmniej cześć ogarniam. Na razie jeszcze nie moge sama nic robic ani o niczym decydowac, ale juz we wtorek ma sie to zmienic, wiec trzymajcie kciuki, zebym nie polegla, bo chcialabym tam troszke popracowac:-D:-D A ogolnie praca na Czechowie bardzo mi sie podoba:-):tak:
A co do Antuanet to spotkalam ja wczoraj jak szlam do pracy:tak: chyba zabiegana strasznie, bo tez zaczela pracę, wiec pewnie dlatego nie zaglada, ajej Kubus chyba ma cos z rodzicow, bo tez ciagle w biegu:-D:-D

A rajstopki to ja ostatnio kupilam na targu na Zana za 8 zl i jestem mega zadowolona, bo sa przyjemne, ladne i nie mechaca sie jakos kosmicznie :D:D:D kupilam 3 pary i wszystkie sa ok :)
 
Ostatnia edycja:
maltanka moj M tez sie wybiera na tor jutro ,a jeszcze jutro na jana pawla sa wyscigi na 1/4 mili ;-) wybieracie sie wszyscy?

wybieramy się:tak::tak::tak:

Maltanka podziwiam Cie...ja to leniwa jestem ii nie chce mi się bawic w te przetwory... ale jeść lubię:-p:-p:-p

:-D:-D leń, leń:-D:-D jakby co to mogę podrzucić:-D

my też po spacerku, pojechaliśmy na tor, ale już późno wybraliśmy się a podobno miało być do 18.00, a wejście 10 zł od osoby:baffled: i P stwierdził, że za drogo jak na godzinę... pojechaliśmy i połaziliśmy po starym mieście trochę...
 
hej laski,
wpadłam na chwilkę...nałóg:-D:-D:-D:-D nie odpisuję, bo padam.....Natalka wczoraj miała gorszą noc...i się nie wyspaliśmy a w dzień nie było kiedy odespać....na razie mała śpi...więc i ja zaraz znikam do łóżeczka;-);-);-)
chwalę się tylko nowym krzesełkiem Natalki....prosto z komisu;-);-);-)Zobacz załącznik 286802
 
reklama
:-)Cześć mam nadzieję ze u wsyztkich sobota udana, u mnie bardzo spacer sprzątanie spacer i pizza na kolację a teraz wyrzuty sumienia. :-(

Misia świetne krzesełko teraz pokaż jak się w nim Natalka prezentuje.
madzienka piękny spacer

Dobrej nocy:-)
 
Do góry