reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Super Gabi to atrkcja każdego miesca w którym się znajdzie!
ate targi do kiedy trwają my byśmy się wybrali bo gruntowny remont przed nami ale pewnie nie damy rady bo M jutro ma otwarte dni w jednostce i jedzie do Deblina:-(

Misia Natalka wie jak najwygodniej jezdzi się w spaceróce:)
Marta zdrówka
Mandziula dzięki za energię dobrze ze Kola lepiej znosi po tych specyfikach te dolegliwości ząbkowe.
justyna może to brzuszek cierpliwosci i oby nie bolało

a to my na spacerze z małą atletkąZobacz załącznik 286597Zobacz załącznik 286598

superowa ta Twoja atletka!!!:tak::tak::tak:

no coś Ty ;-)
to było umyślnie ;-)
myślę że się przyda żeby Natka nie marzła co ??



rozumiem :-) w takim wypadku trzymam mocno kciuki za umowę oby nadeszła jak najszybciej :-D




no proszę Gabi ćwiczy jak tylko może i gdzie może brawo :-)



targi są też w niedzielę :-)



idę prasować firanki

mamy z Gabi babski wieczór bo mąż idzie na bankiet :-D w sumie mogłabym oddać Gabi mamie ;-) ale .... jakoś mi się nie chce :-D
może hostessy nie rozszarpią mi męża :-D

no dzięki Tobie na pewno nie zmarznie:tak::tak::tak:
oj, pilnuj lepiej męża;-);-)
a Wy z Gabi macie okazję na babski film;-);-)przy soczkach i słodyczach;-);-)

karlita fajne pazurki...... i też tak po cichu zazdraszczam córy:sorry2:
misia smacznie wyglądają te fileciki, chyba wypróbuję:tak:...:-D:-D:-DH też tak jeździł
talia fotki super:tak:

a ja mam skrzynkę jabłek i się zastanawiam co z nią zrobić:sorry2: pewnie zesmażę trochę, a resztę się zje:tak:a jutro pewnie szarlotka będzie, i papryki worek, także jutro mam robotę na rano:sorry2:

i całkiem są smaczne:tak:
ja z jabłek w tym roku spróbowałam coś takiego Jabłka jako dodatek do mięsa | Przetwory z jabłek | Przetwory letnie nawet fajne:tak:


madzienka super bluza za super cenę!!
 
Ostatnia edycja:
karlita fajne pazurki...... i też tak po cichu zazdraszczam córy:sorry2:

dziękuję ;-)

jaki jest przepis na córkę ??? dorwać męża po weselu ;-) hehheh


Bluza za całe 6zł:tak::tak::tak:
Zobacz załącznik 286616

Karlita pazurki super...
a fotki z targów i parku ludowego boskie, a to że Gabysia wszystkich zachwyciła to mnie nie dziwi
A z Sunday zgadzam się wyglądasz sliczniutko;-)

dzięki kochana :-)

super bluza!!!!



Karlita, i chyba mandziula dzwoniła do mnie Marta byłyście w telewizji, przed panoramą była relacja z akademii:tak::tak::tak::tak:

ja ?? w tv ?? aaaaaa kurde nie byłam u fryzjera ;-);-) hmmm ciekawe czy będzie ta relacja w sieci ... :sorry2::sorry2:

no dzięki Tobie na pewno nie zmarznie:tak::tak::tak:
oj, pilnuj lepiej męża;-);-)
a Wy z Gabi macie okazję na babski film;-);-)przy soczkach i słodyczach;-);-)


ehhh mąż pewnie wróci gdzieś po północy ... więc będę miała szansę nadrobić zaległości w babskich filmach z truskawkami w dłoni kupiłam 1,5kg dzisiaj :-)
 
Ja już po wizycie :tak::tak::tak: ale tak mnie głowa boli że chyba zaraz się położę spać :-:)-:)-(
Marta nie rozkładaj nam się bo musisz być w poniedziałek w bugi :tak::tak::tak:
Biedronka a kiedy malutkiej zdejmują ten gips bo ja niepoinformowana jestem?
Martyna oby półki szybko zamontowali to będziesz mogła porządek zrobić wreszcie :tak::tak::tak:

w środe minął tydzień, jeszcze zostało 5 ...
tylko to nie gips bo byliśmy u Serwinki, ona zdjęła gips i zrobiła po swojemu (tektura, bandaże itp.)
 
madzienkabluza super i jaka cena:szok::szok::szok:

taliaGabi super:tak::tak::tak:

Karlitato ty nie wiedziałas że twoja córa to gwiazda????całuski dla niej:tak::tak: udanego babskiego wieczoru zyczę:tak::tak:

o matko ja w telewizji:szok::szok::szok: miałam nadzieje że pokażą relację w panoramie nie sądziłąm że bedzie cos przed i włączyłam na sama panoramę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale może w necie cos bedzie:tak:

misia
super przepis na te fileciki, zrobie takie w niedzielę bo ażmi ślinka pociekła:tak::tak:
jutro zostajemy z Kolą sami bo malż do Krakowa wybywa:tak::tak: ma któraś ochote na wizytę na wsi??? to zapraszam;-):-D:tak:

martazdrowiej szybko, na gardło to można w ciązy tantum verde, ja uzywałam takiego w sprayu:tak::tak::tak:

Mikołaj tak mi sie rozbzikał ze myślałam ze nie zasnie a tu tylko kilka razy mnie ugryzł i padł:tak::dry::dry: boszee straznie gryze to moje dziecko i tylkomnie, dziś rano jak się obudził, podczołgał sie do mnie pokrzyczał cios w rodzaju ej, a potem mnie ugryzł:dry::dry::dry::dry:

jutro zrobie chyba tę szarlotkę dla leniwych, mam ochotę na jakies dobre ciaho z jabłakami a takie zwykłe kruche szarlotki mi się znudziły:tak::tak:

karlita!!!!! truskawki?????? ty nas psychicznie dręczysz!!!!!
 
Witam Panie:-)

Milo było Was wszystkie poznac.

Wczoraj Filipek padł po pampersie. Jeszcze tyle dzieci nie widział :-):-).
Tak sie zastanawiam nad poniedzialkiem.

Probowalam nadrobic zaleglosci w czytaniu, ale tyle napisalyscie, ze tylko przelecialam i widze, wszyscy chorują więc ŻYCZĘ ZDROWIA !!!!

My się jeszcze trzymamy.

Udało mi się dzisiaj znaleźć nianię, więc kamień spadł mi z serca. Teraz tylko muszę przekonać siebie, że Maly wytrzyma trochę czasu beze mnie;-).

Justyna na problemy z brzuszkiem najlepszy jest kateter Windi. Ulga natychmiastowa. Filip jak zobaczy kateter to przestaje plakac i zaczyna sie napinac spryciarz :-) A bole brzuszka ma od urodzenia do teraz (alergia:-() i wyprobowalismy mase lekow, herbatek itp. Pomaga jeszcze suszarka. Tylko trzeba przeczytac instrukcje.

Misia bedziesz w pn na spotkaniu to podwioze ci kangurka

Karlita daj mi namiary na pw na tą okulistke
 
reklama
Hej Pampersowe mamuśki:-p:-), widziałam Was w TV Lublin:-p:-p:tak:, Gabi Karlity, Mandziulę z Mikusiem:tak::-).
Gardło nadal bez zmian:-(.

bidulko, lecz gardziołko miodkiem, mleczkiem...byś w poniedziałek była w pełni sił...tyle pracy miałaś z organizowaniem tego spotkania, że nikomu innemu się ono nie należy jak Tobie:tak:
no proszę...jakie mamy gwiazdy:-D:-D:-D
madzienkabluza super i jaka cena:szok::szok::szok:

taliaGabi super:tak::tak::tak:

Karlitato ty nie wiedziałas że twoja córa to gwiazda????całuski dla niej:tak::tak: udanego babskiego wieczoru zyczę:tak::tak:

o matko ja w telewizji:szok::szok::szok: miałam nadzieje że pokażą relację w panoramie nie sądziłąm że bedzie cos przed i włączyłam na sama panoramę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no ale może w necie cos bedzie:tak:

misia
super przepis na te fileciki, zrobie takie w niedzielę bo ażmi ślinka pociekła:tak::tak:
jutro zostajemy z Kolą sami bo malż do Krakowa wybywa:tak::tak: ma któraś ochote na wizytę na wsi??? to zapraszam;-):-D:tak:

martazdrowiej szybko, na gardło to można w ciązy tantum verde, ja uzywałam takiego w sprayu:tak::tak::tak:

Mikołaj tak mi sie rozbzikał ze myślałam ze nie zasnie a tu tylko kilka razy mnie ugryzł i padł:tak::dry::dry: boszee straznie gryze to moje dziecko i tylkomnie, dziś rano jak się obudził, podczołgał sie do mnie pokrzyczał cios w rodzaju ej, a potem mnie ugryzł:dry::dry::dry::dry:

jutro zrobie chyba tę szarlotkę dla leniwych, mam ochotę na jakies dobre ciaho z jabłakami a takie zwykłe kruche szarlotki mi się znudziły:tak::tak:

karlita!!!!! truskawki?????? ty nas psychicznie dręczysz!!!!!

ja też oglądałam tylko panoramę...a chętnie bym Was zobaczyła na szklanym ekranie:tak::tak:
no jaki drań z Mikołaja:szok::szok:
oj, dręczy truskawkami dręczy....a ja w tym roku ani jednej nie zjadłam:-:)-:)-(

na wieś bardzo chętnie bym się wprosiła...ale niestety na sobotę mamy dużo...za dużo rzeczy...bo i hydraulika i jakieś sklepy i odebrać ciasta zamówione przez brata i w końcu jego imieniny...więc nawet nie wiem, czy będę miała kiedy jutro zajrzeć na BB

dziękuję ;-)

jaki jest przepis na córkę ??? dorwać męża po weselu ;-) hehheh




dzięki kochana :-)

super bluza!!!!





ja ?? w tv ?? aaaaaa kurde nie byłam u fryzjera ;-);-) hmmm ciekawe czy będzie ta relacja w sieci ... :sorry2::sorry2:




ehhh mąż pewnie wróci gdzieś po północy ... więc będę miała szansę nadrobić zaległości w babskich filmach z truskawkami w dłoni kupiłam 1,5kg dzisiaj :-)

karlita po co się martwisz fryzjerem;-);-)super wyglądasz...fryzjer nie jest potrzebny:tak::tak:

Witam Panie:-)

Milo było Was wszystkie poznac.

Wczoraj Filipek padł po pampersie. Jeszcze tyle dzieci nie widział :-):-).
Tak sie zastanawiam nad poniedzialkiem.

Probowalam nadrobic zaleglosci w czytaniu, ale tyle napisalyscie, ze tylko przelecialam i widze, wszyscy chorują więc ŻYCZĘ ZDROWIA !!!!

My się jeszcze trzymamy.

Udało mi się dzisiaj znaleźć nianię, więc kamień spadł mi z serca. Teraz tylko muszę przekonać siebie, że Maly wytrzyma trochę czasu beze mnie;-).

Justyna na problemy z brzuszkiem najlepszy jest kateter Windi. Ulga natychmiastowa. Filip jak zobaczy kateter to przestaje plakac i zaczyna sie napinac spryciarz :-) A bole brzuszka ma od urodzenia do teraz (alergia:-() i wyprobowalismy mase lekow, herbatek itp. Pomaga jeszcze suszarka. Tylko trzeba przeczytac instrukcje.

Misia bedziesz w pn na spotkaniu to podwioze ci kangurka

Karlita daj mi namiary na pw na tą okulistke

i wzajemnie bardzo miło było poznać:tak::tak:cieszę się, że towarzystwo nasze Ci się spodobało:tak::tak:
no ja mam podobny stres..tylko u nas nianią będzie babcia...a godzina zero coraz bliżej:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
z poniedziałkiem jest tak, że się wybierałam i bardzo chciałabym być..ale sytuacja mi się komplikuje:dry::-:)-:)-:)-(nie dość, że jeszcze nie przyszło wynagrodzenie i może być dopiero w poniedziałek po południu...to być może będę musiała pozałatwiać kilka spraw w mieście (jak się wszystko wyjaśni, napiszę o co chodzi....na razie ciiiiiiiiiiiiiiii;-);-);-);-))...ale nie wiem, o której godzinie i niestety nie zależy to ode mnie:no::no::no: nie jestem więc w stanie obiecać, że będę:-:)-:)-(będę się starała...ewentualnie się spóźnię...ale mogę w ogóle nie zdążyć, bo z tego co pamiętam spotkanie zaplanowane do 12.30:dry:
 
Do góry