reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczynki!!

Pora na mnie, życzę wam udanego weekendu, żebyście nie chorowały i wypoczęły.
Odezwę się w poniedziałek.

3majcie się ciepło
 
reklama
Marta oj biedna jesteś z tym przeziębieniem, kuruj się, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Martyna jak ja ci zazdroszczę tego remontu. My niestety swój remont musieliśmy przełożyć na przyszły rok
Moje słoneczko w końcu zasnęło czasami wierci się i myślę że już się budzi ale naszczęście nie. Mam teraz czas napić się zielonej herbatki:-)
W środę byłam w ciuchlandzie na Lwowskiej, upolowałam dżinsy za 10 zł, fajną bluzkę za 3 zł i zarąbisty kocyk za 4 zł. jak ja uwielbiam takie zakupy, mało wydane a ile uciechy. Michałka w tym czasie pilnowała moja mama. A w niedziele ma przyjechać do nas moja siostra ze swoim synkiem:-D, już nie mogę się ich doczekać.
 
my po spacerze, obiadek jest już...tylko czekać na mężą:tak::tak::tak:
coś mi operator netu chyba konserwuje sieć, bo net przerywa i TV nie działa:wściekła/y::wściekła/y:odpisuje wiec na szybko:sorry2: chorowitkom zdrówka:tak::tak:tym, co ich rozkłada...nie dajcie się!!!!!!!!!!:tak::tak: a wyjeżdżającym udanych wyjazdów:tak:
maltanka odpisałam:tak:
mandziula prześlij nieco energii:tak:
karlita a mąż bierze udział w konkursach na wystawie?
 
Ostatnia edycja:
ok przesyłam energię każdej po troszeczku;-);-);-);-) a moje dziecko już 4 godziny nie śpi i ani myśli:no::no:

martuś zdrówka żyzcę bo przecierz w poniedziałek spotkanie:tak::tak::tak::tak:

justyna tulaski dla synka na brzuszek:tak:

maltanka
super że H. juz zdrowy:tak::tak::tak:

i sobie popisałam.... ide do wyjca
 
i wiecie jaka będzie moja reakcja jak poukłądam wszystkie rzeczy w garderobie? Pamiętacie reklamę piwa Heineken? jak laski wchodza do garderoby w domu jednej z nich i piszczą bo tam pełno ubrań i ciuchów i nagle słyszą krzyk lecą a tam panowie mają drugą garderobę w której jest pełno Heinekenów:-D:-D:-D:-D:-D
Ja już nas z grubsza nas spakowałam, rozmrażam łazanki z kapustą..jak M. wróci to zje i lecim na Kraków:tak::tak::-):-):-)
A od poniedziałku sprzątam mieszkanko układam, piorę...ehh..już się nie mogę doczekać:-):-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

W środę byłam w ciuchlandzie na Lwowskiej, upolowałam dżinsy za 10 zł, fajną bluzkę za 3 zł i zarąbisty kocyk za 4 zł. jak ja uwielbiam takie zakupy, mało wydane a ile uciechy. Michałka w tym czasie pilnowała moja mama. A w niedziele ma przyjechać do nas moja siostra ze swoim synkiem:-D, już nie mogę się ich doczekać.

Maltanka a my kiedy wybierzemy się do tych polecanych ciuszków???
 
Witam ja juz po pracy:-)
Maksio jeszcze spi, ja nastawilam ziemniaki, i zaraz zabieram sie za rybe.
anaconda wspolczuje bolu głowy, wiem co to znaczy:-(
Madzienka pokaz bluze:tak::tak:
justyna buziaczki dla Michałka!!!
misia co na obiad dzisiaj upichcilas???
Martyna udanego wekendu!:-):-):-)
karlita jak targi???
maltanka super ze Hubercikiem juz dobrze:tak::tak:
 
Karlita i jak sprawdziłąś męża? ładne ma stoisko? ;-) Ale Gabi ci urosła, no w szoku jestem - na zdjęciach z pampersa nie do poznania!!!


jasne że tak :-)

dopiero wróciłam ;-)

zaliczyłyśmy targi i długi spacer po parku ludowym :-) wiecie że postawili tam nowy plac zabaw ?? normalnie szok :-)

Hej, daję znać że żyję ale coś zaczyna mnie rozkładać, gardło boli, głowa też, na nic nie mam ochoty:no::-(.

MARTUSIA kuruj się :tak::tak::tak::tak::tak:

Moja Ala ostatnio dłużej mi śpi - do 7, czasem nawet do 7:30 :biggrin2: ale uchylam na noc okno i jest chłodno w pokoju i może dlatego lepiej spi, a rano jak jest zimno w pokoju to nie chce jej się wychodzić spod kołdry :tak::-D

szkoda ze Was nie będzie :dry::-(

my też śpimy przy otwartym oknie :-D:biggrin2:

Karlita pokaż pazurki!!!!
I proszę przypomnij mi ile razy dziennie mam podawać Julci te kropelki....

A dawałaś Gabi ten proszek na ząbkowanie???

już zaraz cyknę fotkę :-D



Uploaded with ImageShack.us

2 kropelki 3 razy dziennie :-D:-D

karlita a mąż bierze udział w konkursach na wystawie?
aaaaa nie wiem :biggrin2::biggrin2: muszę Go zapytać

a tu fociaki z naszego wypadu







ogólnie fajne targi
jak ktoś będzie budował domek polecam ;-)

a dzieciaki to zostaną zasypane balonikami, chorągiewkami i wiatraczkami :-D:-D:-D

Gabi była atrakcja targów a wszystkie hostessy do niej lgnęły jak ćmy do światła :-D
 
ok przesyłam energię każdej po troszeczku;-);-);-);-) a moje dziecko już 4 godziny nie śpi i ani myśli:no::no:

martuś zdrówka żyzcę bo przecierz w poniedziałek spotkanie:tak::tak::tak::tak:

justyna tulaski dla synka na brzuszek:tak:

maltanka
super że H. juz zdrowy:tak::tak::tak:

i sobie popisałam.... ide do wyjca

moje dzisiaj też po każdym karmieniu ucina sobie drzemkę:szok::szok::szok:nie poznaję jej:no::no:
Witam ja juz po pracy:-)
Maksio jeszcze spi, ja nastawilam ziemniaki, i zaraz zabieram sie za rybe.
anaconda wspolczuje bolu głowy, wiem co to znaczy:-(
Madzienka pokaz bluze:tak::tak:
justyna buziaczki dla Michałka!!!
misia co na obiad dzisiaj upichcilas???
Martyna udanego wekendu!:-):-):-)
karlita jak targi???
maltanka super ze Hubercikiem juz dobrze:tak::tak:

zrobiłam leczo:tak::tak: , ale bez kiełbaski, same warzywka:tak::tak:
a poza tym, gdyby komuś było mało, mam wczorajsze Wielkie Żarcie - Przepis - Fileciki drobiowe w cieplutkich kożuszkach

jaką rybkę robisz?

karlita super, że wystawa, wyprawa i spacerek udane!!!
szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, bo mój tata tam był to byśmy się spotkały...
moja mała też dziś była przedmiotem zainteresowania w sklepie...przede wszystkim z uwagi na sposób podróżowania w wózku...nogi do góry oparte na pałąku...zaraz wam pokażę jak mi się uda wgrać fotki

Zobacz załącznik 286589Zobacz załącznik 286590
 
Ostatnia edycja:
reklama
misia mniam te filety!!!!!! smacznie brzmi-chyba wyprobuje :-) A ja rybke normalnie z przyprawa do ryb i w tradycyjnej panierce- nic specjalnego :-)
karlita swietne pazurki :-) A Gabi jest cudowna-spodnieczka ekstra, nie dziwie sie ze byla atrakcja ;-) Super masz corunie!!!:-) Ochh az zazdroszcze;-)
 
Do góry