reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej dziewczyny

Szykuje mi się dziś równie intensywny dzień co wczoraj, muszę zrobić ostatnie zakupy weselne, wybrać i pokserować materiały maturalne dla mojego brata, dopracować pracę na zaliczenie, posprzątać mieszkanie, wyszykować nas na jutrzejszy wyjazd i jeszcze popołudniu mam zebranie u Filipka w przedszkolu. Dobrze, że obiadu gotować nie muszę - dostaliśmy wczoraj od babci pierożków ruskich. :biggrin2:

Ciężaróweczki pokażę Wam coś fajnego: TUMMY TUB - Wiaderko do kąpieli niemowląt - HIT (1205589128) - Aukcje internetowe Allegro

Pmiętaj, że strój to połowa sukcesu, ważne żebyś miała świerze zadbane włosy, makijaż, zadbane paznokcie
Martyna ale to o czym piszesz to jest przecież normą codziennie, nie tylko przy święcie. :sorry2::sorry2::-D:-D

No może za wyjątkiem drugiej połowy, która mi się rozbija po Pradze, Wenecji, Madrycie i Barcelonie, wrrrr:crazy:. Właśnie dostałam sms od M. No mógłby kurka wodna napisać, że jest beznadziejnie.......:dry::dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam witam, a ja piszę do was z łóżeczka, mój M. jeszcze śpi, idzie dziś na 14 do pracy...mało mam dziś planów, poszukam w internecie stołu i krzeseł bo się zbieramy do kupna, stół znaleźliśmy, ale może coś jeszce wpadnie mi w oko...
Widziałyście gdzieś kwadratowe rozkłądane stoły?

Witam z rana:-):-):-):-)
co to pierwsza dzisiaj, my nie śpimy od 6.00 :sorry2: i już nie wiem jak mam młodemu wytłumaczyć czy przestawić go, że o tej porze się jeszcze śpi:baffled:, ciemne rolety, deszcz i zachmurzenie na dworze też nie pomagają:sorry2: nawet nie chce myśleć co będzie jak czas zmienią o 5.00 pobudka:sorry2:
Martyna czytasz Dom nad rozlewiskiem? i jak? ja nie mogę dostać tego w bibliotece:baffled:
Ty dziś pierwsza, a ja wczoraj wyszłam stąd ostatnia:-D:-D:-D
Uzależniłam się od zaglądnia tu o czytania co u Was:szok::-):-)

No z tą pobudką to masz nieźle...hihi...może go za dnia bardziej zmęcz, czy też nie pomaga??

Dom nad rozlewiskiem dostałam od rodziców pod choinkę i tak sie zabierałam do tego, i dopiero teraz zaczynam czytać:tak: A serialu wogóle n ie oglądałam, moja mama twierdzi, że książka lepsza:tak::-)
Witam. Młode piechotą odstawione do przedszkola - śliczne słonko to ich trochę przegoniłam:-p:-p:-) - 25 minut nam droga zajmuje - mi samej 18 minut:-p:tak:.
i specjalnie dla Ciebie Martyna szczypkę przywiozę;-):tak:.
Byłam wczoraj na chwilkę u psiółki, co miesiąc temu urodziła - ja chcę takie dziecko - leży sobie mała w łóżeczku pół godziny, macha rączkami, nawet nie kwęknie:no::szok: - z moimi to nie mogłam nic zrobić:no::crazy:, nawet do łazienki wyskoczyć tylko jęczenie przez cały ranek.
Super że spacerkiem, lubię takie poranne słonko:-), i patrzeć jak się miasto budzi do życia..
Szczypki dla mnie??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Jest mi miło i czuję się zawstydzona...naprawdę...A podziękuję jak spróbuję:-D
Ciekawe jaki bedzie mój Borysek, czy bedzie tak leżał?:crazy: Bo ja mam dużo energii i mój M też, wszyscy mówią że się dobrali tacy z "ADHD" :-D:-D

Martyna ale to o czym piszesz to jest przecież normą codziennie, nie tylko przy święcie. :sorry2::sorry2::-D:-D
Chodziło mi o to, że często przejmujemy się tylko strojem, jak idziemy gdzieś i zabraknie czasu na staranne pomalowanie paznokci czy zrobienie fajnego makijażu - mówię tu o imprezach typu wesele....mi się tak zdarzyło.....no bo oczywiście nie mam wątpliwości, że kazda z nas na codzień jest zadbana ....ale zdarza się, przynajmniej mi, że pociągnę tylko rzęsy tuszem i lecę, a na imprezę to nie wystarczy:-):-)

fogia powodzenia dziś w załatwieniu wszystkich spraw!!:-):-)
 
No z tą pobudką to masz nieźle...hihi...może go za dnia bardziej zmęcz, czy też nie pomaga??

:no: nie pomaga próbowałam go kłaść i o 23.00 i było takk też, że w dzień w ogóle nie spał i nic, a nie mogę się do tego przyzwyczaić, bo ja nigdy nie lubiłam wstawać tak rano :sorry2: dla mnie rano to 10.00 była, zawsze jak miałam coś zrobić wolałam w nocy posiedzieć niż wstać wcześniej:sorry2:
 
Aleście naskrobały:szok::szok:spróbuję po krótce nadrobić:-D
Karlita dzięki za PW:tak::tak:
karlita świetny filmik:tak::tak: Gabi rewelacja:tak::tak:
Kolka własnie zasnął to mam chwilkę czasu dla siebie:tak::tak::tak:
na basenie było super, Mikołaj się wypluskał, wymacholił nogami i nie płakał jak inne dzieci:tak::tak::tak: no ale ja się na ten basen nie nadaje bo tak jest 140cm a ja mam 156 i wystaje mi tylko głow a co za tym idzie ciezko mi tam z małym chodzić:-p:zawstydzona/y::-:)-:)-( no ale Mikołaj z tatą będa szalec bo się zapisalismy na cały miesiąc:tak::tak:

misia ja kuiłam krzesełko do karmienia o takie: KRZESEŁKO DO KARMIENIA 2 kolory + GRATIS od SS !! (1217412445) - Aukcje internetowe Allegro jest fajne bo siedzisko się odchyla i Mikołaj nie ma problemów z siedzeniem bo jeszcze sam nie umie:tak::tak::tak:

Super, że Mikołaj zadowolony z basenu:tak::tak:krzesełko też extra:tak::tak:to już mam dwa do wyboru;-);-)

Ja chciałabym kupic krzesełk do armienia takie które w przyszłości będzie służyło za stolik z wyglądu takie mi się podobahttp://allegro.pl/klups-krzeselko-do-karmienia-safari-gratis-hit-i1205720105.html ale czuję że Gabi nóżki by zwisały a chciałabym tego uniknąć. Nie wiem w końcu jakie kupić na razie leżaczek bujaczek do tego nam służy choć jest ubrudzony z tej racji

też myślałam wcześniej o takim...pamiętam tego typu z dzieciństwa:tak::tak:ale boję się dwóch rzeczy...że ciężkie i kłopotliwe do przenoszenia i że zawalidroga...zagraci mieszkanie:sorry2:ale może się mylę:sorry2:

pierwsza przygoda z wielka wodą;-);-);-)Zobacz załącznik 282254:elvis:;-)


a co do kuli ja też taka kupiłam narazie Kola nie pełza ale się cieszy jak ta ula się turla:tak::tak:, teraz jeszcze licytuje kilka zabwek na allegro;-)

Talia nałogowcu:-D:-D:-D:-D:-D:-D

extra, widać, że Kola zadowolony:tak::tak::tak:

Witam. Młode piechotą odstawione do przedszkola - śliczne słonko to ich trochę przegoniłam:-p:-p:-) - 25 minut nam droga zajmuje - mi samej 18 minut:-p:tak:.

Niestety nie spotkałyśmy się:no:, ale my z odpustu to tylko kramiarzy oblecieliśmy:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i specjalnie dla Ciebie Martyna szczypkę przywiozę;-):tak:.
Byłam wczoraj na chwilkę u psiółki, co miesiąc temu urodziła - ja chcę takie dziecko - leży sobie mała w łóżeczku pół godziny, macha rączkami, nawet nie kwęknie:no::szok: - z moimi to nie mogłam nic zrobić:no::crazy:, nawet do łazienki wyskoczyć tylko jęczenie przez cały ranek.
Mandziula, świetny Wodnik-Mikołajek - fajnie że basen się mu spodobał:tak:.

super, że udany spacerek;-);-)też bym chciała takie dziecko:-D:-D:-D

dziękuję za wszystkie porady z krzesełkiem i nie tylko....pozaznaczałam cytaty, żeby każdemu z osobna odpisać i gdzieś je wcięło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja złapałam doła:ninja2:i nie mam siły ich drugi raz zaznaczać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
maltanka - ja jutro wstanę pewnie koło 7 bo mojemu M. będę robiła śniadanie do pracy więc nie będziesz sama:-)
Jeśli Hubercik nie da Ci z rana popalić, to poklikamy sobie..hmm? razem raźniej:-):-):-)

Kurcze mam ochotę na słodkie....a nie chcę jeść za dużo, kiedy ja to później zrzucę...wiem!!...zjem gruszkę...zdrowiej :-D
 
:no: nie pomaga próbowałam go kłaść i o 23.00 i było takk też, że w dzień w ogóle nie spał i nic, a nie mogę się do tego przyzwyczaić, bo ja nigdy nie lubiłam wstawać tak rano :sorry2: dla mnie rano to 10.00 była, zawsze jak miałam coś zrobić wolałam w nocy posiedzieć niż wstać wcześniej:sorry2:


hehe.....to tak jak ja.....10 to jest rano:-D:-D:-Dkurczę, jak ja będę do pracy na 7.30 wstawać:baffled::baffled::baffled::baffled::sorry2::sorry2::sorry2:

misia2010 doła z powodu cytatów?zwariowałaś?:szok::-D:-D

Proszę się uśmiechnąć...raz dwa trzy!!:-):-):-)

:-):-):-):-)dzięki...umiesz rozweselić:tak::tak::tak:
dół niestety nie z cytatów...źle się wyraziłam:sorry2::sorry2: to kwestia zbliżającego się powrotu do pracy:sorry2::-(
 
Witam:tak:

Tak jak już wspomniałam na spotkaniowym nie odzywałam się bo mnie choróbsko dopadło i rozłożyło na lopatki:-( Amanda jeszcze się trzyma ale znając życie to jak ze mną bedzie lepiej to ja dopadnie:crazy: no i nie wiem czy obie będziemy już całkiem wykurowane do 14.09 żeby wam dzieci nie zarażać:baffled::-(
Nawet teraz cieżko mi pisać tak mnie głowa boli a tu przeciw bólowe nic nie pomagają brrr....

Zmykam do wyrka pa pa
 
reklama
madzienka no mogła by mu przemówić do rozsądku :wściekła/y::ninja2:

pogadam z Julą, żeby pogadała z Hubciem:-D

Kurcze mam ochotę na słodkie....a nie chcę jeść za dużo, kiedy ja to później zrzucę...wiem!!...zjem gruszkę...zdrowiej :-D

Jak spróbujesz szczypkę do reszta nie będzie już słodka:-D:-D:-D:-D

My już po zakupach oczywiście na prezent nie wiele znalazłam, więc chyba skończy się na kasie albo talonie podarunkowym do danego sklepu...

Jula pobiegała po krakowskim i wróciłyśmy do domu....a wieje, że ho ho:sorry2::sorry2::sorry2:

Aluska zdróweczka!!!!

Karlitko Ty chyba dzisiaj masz lekarza...pisz co tam mówił...
 
Do góry