reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Jak spróbujesz szczypkę do reszta nie będzie już słodka:-D:-D:-D:-D

Reklamujecie szczypkę tak, że już mi smaka narobiłyście:-):-):-):-)

Martyna100 Ty kobieto masz energię i optymizm podziwiam :tak::-D
A odnośnie szczypek to ja też zawsze na odpustach całe opakowanie (10 szt.)kupuje i starcza mi najwyżej na 2 dni :-)
Witam się już południowo. Ostatnio troche zaniedbałam BB bo humor troche nie dopisywał i nie chciałam Wam tu za bardzo smęcić .... :baffled: ale już jest ok :-D w miare
My byłyśmy dziś rano na spacerku i dobrze bo teraz to ani nosa wystawiać. Kupiłam kapustę, mięsko mielone się rozmraża i dziś na obiad gołąbki. Chciałam zrobić jeszcze te kulki ryżowe ale nie znalazłam u nas na osiedlu ryżu preparowanego :crazy: A mój P ostatnio ma faze na słodycze i codzień wyciąga z kieszonek papierki po wafelkach :-D:szok::szok: a brzuszek rośnie. Ale mam w planach przywieźć orbitreka bo na czas ciąży wywieżliśmy go do P siostry (i stoi tam do teraz :szok:) i weźmiemy się za siebie przez zime.
Maltanka dotarłam wczoraj w końcu do ciucha ale nic konkretnego nie kupiłam bo jak już coś było fajnego to za małe na moją Ale. A wyszukałam taką fajną kutrke jesienną grubszą z odpinanymi rękawami jak nowa za całe 8 zł - ale za mała :baffled::-D w następnym tygodniu pójdę jeszcze

Musze mieć energię i optymizm bo inaczej zwariowałabym sama. M. w pracy, ja sama w nowym mieście, bez pracy...a lejdis, znajomi, ulubione miejsca, ukochane mieszkanko daleeeko w Krakowie:-:)-:)-(
Teraz mnie właśnie dopadł dołek...smutno..i nawet łezki poleciały...ale przejdzie przejdzie mi....musi...:-:)-(
Czekam zatem na te szczypki jeszcze bardziej...
Gołąbeczki pycha, ale co z ryżu chciałaś robić za słodyczkę?
Orbitrek świetna sprawa, tylko trzeba systematycznie ćwiczyć, ja już nie mogę się doczekac powrotu na siłownię po ciąży:tak::-D
Kurcze jak będę miała więcej gotóweczki to muszę na ciuszki się wybrać, ale najpierw wezmę rzeczy dla maluszka od mojej siostry i zobaczę co mi jeszcze się przyda...a może sbie jakiś fajny sweter bym znalazła:-)
A gdzie chodzisz do second hand?czy raczej do komisów?
Fogia ja znam takie wiaderko, nie odważyłam się:zawstydzona/y: kupić go dla Julci ale mój następny bobas:-p będzie kapał się w takim wynalazku....
Widziałam w Dzień Dobry TVN to wiaderko, prezentowałą go taka babeczka, jakoś jestem sceptyczna do tego, ale w krajach skandynawskich to podobno meega popularne!!
Madziara Gratulacje dla przedszkolaka!!Super, że tak się zaklimatyzował!!BOMBA!!:-)
Mamuśki wiecie że dzisiaj MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ URODY!!!!:-p:-p:-p

A ja dzisiaj idę na spinning!!!!:-):-):-):-):-)
Bravo, spinning....jejuu już się nie mogę doczekać, jak będę biegała na siłownie po ciąży....
W ramach dni urody zrobię sobie serum na włosy i pomaluję na świeżo paznokcie:tak::-D:-D
Oooooooo dawno nie padało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No własnie!!!!!!!!nic tylko gorąca herbata i forum babyboom:-):-):-)
Mój M, poszedł na popołudnie do pracy, więc w ten smutny dzień do 22 jestem saama....:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
witam i ja
aleście naskrobały;-);-)
madziarka brawa dla dzielnego przedszkolaka:tak::tak::tak:

aluśka zdrówka życzę:tak::tak:

martyna
głowa do góry, przeganiaj smutki, optymistyczna kobita jesteś:tak::tak: a szczypy są rewelacyjne:tak::-p:-p:-p

madzienka ja chodzę do takiej babki do Medikum (nie wiem czy tak się pisze:zawstydzona/y:) na Radości, nawet dobra jest no ale ok 100 trzeba zostawić:baffled::baffled:

Kolcia sobie zasnął, a ja uż poprasowałam i zasiadłam przed kompem na chwilkę:tak:
noc niestetyy znowy kiepska była więc przy okazji zakupów zachaczę o apteke i kupie jakies czopki, zobacze czy pomogą:tak::sorry2:
 
Aluśka zdrowiej siostrzyczko, to razem pojedziemy na spotkanie.
postaram sie ;-)

A ja trochę mniej przyjemnie zapytam.....:sorry2::sorry2::sorry2:

Kto zna jakiegoś dobrego stomatologa w Lublinie, bo moja pani doktor na macierzyńskim, a pasowałoby ząbeczki obejrzeć:baffled: w końcu dzisiaj dzień urody:-p:-p:-p
ja znam;-) dane podam Ci na priva poleciła mi go Anaklim i jestem z niego bardzo zadowolona :tak::tak:
aluśka zdrówka życzę:tak::tak:
dzięki za zyczenia zdrówka:tak::tak:

Mamy pytanie!!!!
czy mogę sie jakąś maścią rozgrzewającą nacierać na noc czy nie ma takich dla ciezarnych?:sorry2:
 
reklama
Do góry