reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?


talia
i Gabi nie boi się tej kuli? ja też kupiłam Hubertowi jak był mniejszy ale bał się tej muzyki, jak tylko to włączyłam to był płacz,...i sprzedaliśmy
Gabi się nie boi wrecz ją uwielbia i za nia podąża, spełnia swoją rolę/

Jestem zmęczona ale zajrzałam-nałóg
Martyna Ty już widzę też złapałaś forumowego bakcyla super:-)
madzienka maltanka i mandziula super że wybasenowane jestescie moze Mikołaj lepie nockę prześpi po takich wrazeniach.
Fornetka a jak Nikoś z tym brzuszkiem przeszła juz ta KOLKA?
Kalita super te filmiki Gabrysi poogląałam sobie jak ona urosła ślicznie:tak::tak::tak::tak:
Sunday jakie piosenki ściągasz?

Ja chciałabym kupic krzesełk do armienia takie które w przyszłości będzie służyło za stolik z wyglądu takie mi się podobahttp://allegro.pl/klups-krzeselko-do-karmienia-safari-gratis-hit-i1205720105.html ale czuję że Gabi nóżki by zwisały a chciałabym tego uniknąć. Nie wiem w końcu jakie kupić na razie leżaczek bujaczek do tego nam służy choć jest ubrudzony z tej racji
 
reklama
Fajnie z tym basenem, ja też z moim małym będę chciała chodzić, chciałabym chodzić na najlepszą szkółkę pływania dla bobasów, która waszym zdaniem jest the best??

Ja chodzę do dr Połuszejko - Kamińskiej do luxmedu, ona jest ze Staszica no i chyba tam będę rodziła, nie jestem z Lublina to też i nie mam za dużo znajomości, mój M. także, a Pani doktor jest naprawdę fajna, dobrze czuję się pod jej opieka jako pacjentka...

Dziękuję, taka już chyba jestem, optymistka, chociaż i ja miewam gorsze dni, ale obiecuję,że będę wam dawała dużo uśmiechu na forum:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Martyna co do szkoły to sprawdzimy jeszcze kilka do twojego porodu i damy znać:-D:-D:-p:-p:-p

A co do szpitala to pogadaj ze swoja pania dr bo staszica podobno remontują, albo w najbliższym czasie będą i cos tam nie bardzo z rodzeniem..
Ja nie jestem na bieżąco ale cos ostatnio brzuchatki tak pisały:tak::tak::tak:

my po basenie, było super, ja chcę żeby Jula chodziła z nami:tak::-(

madzienka a żebyś wiedziała jak ja żałuję, że was nie będzie:-:)-:)-( po cichu mam nadzieję, że wrócicie;-) fotki wrzucę (nie ma tego za dużo dosłownie parę, bo jak P robił to ta babka wlazła i zabroniła:crazy:) ale jutro bo małż okupuje duży komp a na laptopie nie da się bardzo wgrać bo za wolno chodzi:-p

sundey no wyobrażam sobie, ja już nie walcze, nie chce jeść to nie

martyna nie mogę:-D:-D:-D:-D the best kobitka:-D

Maltanka po poniedziałku okaze się czy wracamy do Motycza...na fotki czekam

Sunday ja postepuje podobnie jak Kasia....zgłodnieje to przyjdzie...

I tutaj tez zgadzam się z Maltanką...super że do nas Martyna dołączyłaś...dużo słońca od Ciebie bije...bardzo ciesze sie że poznamy się:tak::tak::tak::tak:
 
padam, wróciliśmy z Filipkiem po 18 ale młody przeszczęśliwy bo udało się nam kupić balonik z Zygzakiem. :biggrin2: Wyobrażacie sobie jaki teraz jest szał. :-D:-D

A co do tuniki, kochane moje nie zrobię zdjęcia. Mój M. zabrał dziś aparat do tej nieszczęsnej Hiszpanii. A co do tych legginsów to wiem czy się odważę pojechać w nich na TAKĄ imprezę, jak ja mogłabym pokazać tym wszystkim pociotkom moje grubaśne nogi. :sorry2:
 
Martyna co do szkoły to sprawdzimy jeszcze kilka do twojego porodu i damy znać:-D:-D:-p:-p:-p

A co do szpitala to pogadaj ze swoja pania dr bo staszica podobno remontują, albo w najbliższym czasie będą i cos tam nie bardzo z rodzeniem..
Ja nie jestem na bieżąco ale cos ostatnio brzuchatki tak pisały:tak::tak:
I tutaj tez zgadzam się z Maltanką...super że do nas Martyna dołączyłaś...dużo słońca od Ciebie bije...bardzo ciesze sie że poznamy się:tak::tak::tak::tak:

Super super laseczki, sprawdzajcie szkoły pływackie dla mojego Boryska :-)
A propos Staszica to Pani dr już mi mówiła jak zaszłam w ciążę , że planowany jest remont, i powiedziała , że jesli nie będzie miejsca na Staszica w zwiazku z remontem to wymyśli coś innego...mam jeszcze czas do porodu więc na zapas jakoś się nie martwię...
Ale dziękuję za uwagę...

Dziękuję dziewczyny, też się cieszę , że jestem tu u WAS, bo bardzo brakuje mi moich wszystkich znajomych z Krakowa, a telefony to jednak nie wszystko, a z wami to będę mogła się spotkać , no i mamy wsolny temat - MACIERZYŃSTWO!!:-D:-D:-D
Jestem zmęczona ale zajrzałam-nałóg
Martyna Ty już widzę też złapałaś forumowego bakcyla super:-)
Sunday jakie piosenki ściągasz?

Zmęczona, nie zmęczona ale chyba każda tak z nas ma i zajrzy....ja też złapałam bakcyla, a że mam troszkę wolnego czasu to z chęcia klikam :-)
Sunday ściągała chyba jakieś bajeczki....

padam, wróciliśmy z Filipkiem po 18 ale młody przeszczęśliwy bo udało się nam kupić balonik z Zygzakiem. :biggrin2: Wyobrażacie sobie jaki teraz jest szał. :-D:-D

A co do tuniki, kochane moje nie zrobię zdjęcia. Mój M. zabrał dziś aparat do tej nieszczęsnej Hiszpanii. A co do tych legginsów to wiem czy się odważę pojechać w nich na TAKĄ imprezę, jak ja mogłabym pokazać tym wszystkim pociotkom moje grubaśne nogi. :sorry2:

Balon z Zygzakiem i pełnia szceścia, mój 4 leni siostrzeniec też wkółko mówi "Zig zag mak kłiiin" więc wyobrażam sibie jaki Filip ma szał :-):-):-):-)

Szkoda, że nie będzie fotki tej tuniki, ale kochana jakimi nogami Ty się przejmujesz, ubierz to w czym najlepiej będziesz się czuła, ale mogę podpowiedzieć, że legginsy wyszczuplają.
Pmiętaj, że strój to połowa sukcesu, ważne żebyś miała świerze zadbane włosy, makijaż, zadbane paznokcie i to druga połowa...mówię Ci, spróbuj zrobić sobie smoky eyes - na ciemno pomalowane i będziesz gwiazda ...poooważniee:tak:
 
Karlitko PW!!!!!

Martyna widzę że jesteś fanką smoky eyes;-)ja miałam zawsze problem z tym typem makijażu chętnie skorzystam z jakiś rad....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Fogia super że odpust udany i balonik upolowany!!
A Marcie tez podobało się??

My obejrzeliśmy kolejny zaległy odcinek "Naznaczonego" i chyba pora iść spać:tak::tak::tak:
 
Madzienka ja robie smoky eyes po swojemu, ale czasami nawet nieźle mi wychodzi, teraz wprawdzie nie mam okazji, żeby się tak umalować, ale mogę coś poradzić, z miłą chęcią...
Czasami na youtube można znaleźć filmiki jak co zrobić, i smoky eyes też było chyba kiedyś pokazane...

Ja oglądałam z M. Na Wspólnej, później TopModel, M. teraz gra w PS3, a ja coś czuję się zmęczona więc jeszce krótki szałer, pare kartek Domu nad rozlewiskiem i odlatuję w krainę Morfeusza..

Spokojnej nocki wszystkim
 
Witam z rana:-):-):-):-)
co to pierwsza dzisiaj, my nie śpimy od 6.00 :sorry2: i już nie wiem jak mam młodemu wytłumaczyć czy przestawić go, że o tej porze się jeszcze śpi:baffled:, ciemne rolety, deszcz i zachmurzenie na dworze też nie pomagają:sorry2: nawet nie chce myśleć co będzie jak czas zmienią o 5.00 pobudka:sorry2:

ale za to wsunął całą butlę mleka i zjadł mi płatki:tak:

muszę dzisiaj pocztę odwiedzić;-)

talia
chyba niekompletnego linka wkleiłaś bo nie da się wejść
mandziula widać, że Mikołajowi się podobało,:tak: a z nami było jedno dziecko co cały czas płakało:baffled:
fogia mały balonik, a jak cieszy:-)
martyna czytasz Dom nad rozlewiskiem? i jak? ja nie mogę dostać tego w bibliotece:baffled:
 
Witam. Młode piechotą odstawione do przedszkola - śliczne słonko to ich trochę przegoniłam:-p:-p:-) - 25 minut nam droga zajmuje - mi samej 18 minut:-p:tak:.
Fogia super że odpust udany i balonik upolowany!!
A Marcie tez podobało się??
Niestety nie spotkałyśmy się:no:, ale my z odpustu to tylko kramiarzy oblecieliśmy:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i specjalnie dla Ciebie Martyna szczypkę przywiozę;-):tak:.
Byłam wczoraj na chwilkę u psiółki, co miesiąc temu urodziła - ja chcę takie dziecko - leży sobie mała w łóżeczku pół godziny, macha rączkami, nawet nie kwęknie:no::szok: - z moimi to nie mogłam nic zrobić:no::crazy:, nawet do łazienki wyskoczyć tylko jęczenie przez cały ranek.
Mandziula, świetny Wodnik-Mikołajek - fajnie że basen się mu spodobał:tak:.
 
reklama
Do góry