reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie!
Ja już po KTG i badaniu ginekologicznym. Lekarz powiedział, że do poniedziałku urodzę:szok: (termin mam na 15), jeżeli jednak nic się nie będzie działo to w poniedziałek popołudniu mam się stawić w szpitalu. No tak mnie nastraszył że szok:no:. Podobno jakaś mała szparka jest i główka już napiera. Skurczy brak. Nawet brzuch mam jeszcze wysoko. Boje się bo nie wiem jak te skurcze wyglądają, obym nic nie przegapiła:zawstydzona/y:
Ryzykujemy i jedziemy do Włodawy, może jeszcze wytrzyma dzidziuś do poniedziałku:tak:
Trzymajcie się dziewczynki, jutro wieczorkiem odezwę się.
Miłego weekendu, pa pa
 
reklama
Justyna spokojnie :-)
skurczy nie przegapisz ;-)

mojej bratowej tez mówili w 39tygodniu że w ciągu 2 dni urodzi a urodziła w 41 tygodniu 3 dni po terminie ;-) najważniejsze nie panikować :-)

tak nawiasem wczoraj urodził sie mój bratanek
3200g 56 cm :-)
tatuś był wezwany na trakt porodowy bo bratowa już nie chciała prze c podobno ;-)

urodzili naturalnie
mój brat jest z siebie dumny i mówi ze to fantastyczne uczucie byc przy porodzie :-D

a co do wagi urdzeniowej to w 39tygodniu na usg mówili że mały ma blisko 4kg ;) i bratowa sie bała że duze dziecko a tu taka "drobinka"
 
Witamy sobotnio!Ładnie dzisiaj, w koncu pranie wywiesilam na balkonie:-) i bylismy na rodzinnym spacerku:-) Pojechalismy do centrum i spacerowalismy po deptaku:-) Maksiowi trafiła sie rurka z kremem zamiast lodów ktore wszędzie widział:-) Potem wrocilismy do domku a ja pojechalam do tesco na szybkie zakupy, noo i kupilam sobie w koncu spodnie w Wranglerze mierzylam chyba z 6-7 par ciekawe co myslala sobie dziewczyna:-) ale nie protestowala:-) Maksio wlasnie wstał i nocnikuje:-)
Dzisiaj to chyba caly dzien bedziemy mieli rodzinnie nigdzie nie idziemy i nikogo nie zaprosilismy:-) nawet sie ciesze bo w spokoju spedzimy razem dzien w koncu:-)

Justyna bedzie dobrze:-) napewno poznasz ze to juz zaraz bedzie, nic nie przegapisz:-) Trzymam kciuki:-)
Madzienka dzieki za info o tym podescie w biedronce napewno bedziemy kupowac jest swietny:-) Jak targi???
karlita Gratulacje dla Nowej Pełnej rodzinki!!!!:-)
 
Witajcie my już po targach....jak dla mnie imprezka bardzo udana, aczkolwiek bardziej nastawiona na mamy w ciązy i z maluszkami...
Brakowało mi oferty przedszkoli a także propozycji z ubrankami itp.
Ale po ilości chętnych widac jak bardzo brakuje takich imprez w Lublinie:tak::tak::tak:

A co do sprzedawania - na dzień dzisiejszy jeszcze go używamy więc go nie oddamy :-D a co będzie później - zobaczymy ale będę o Tobie pamiętała :-);-):tak:

Hej ja byłam pierwsza:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Madzia to jednak nie będziecie z nami chodzić:baffled::sorry2::-(

Maltanka na razie decyzja u nas nie zapadła, w Motyczu jesteśmy na środę zapisani...Karlicie udało się zapisać na głęboką, my dostaliśmy wiadomość że możemy rozpoczac zajęcia w tej szkole co Ty znalazłaś...i juz sama nie wiem co robić:baffled::baffled::baffled:

jak jestem u teściów Gabi albo śpi ze mną albo na tapczaniku obok -za moją głową i wczoraj tak spała ... długo pracowałam a mała się ciągle rozkrywała, co ją nakryłam to za 3 min mała już odkryta a tu strasznie zimno... jak się obudziłam koło 3 to Gabi była jak sopelek, więc wzięłam ją do siebie do łóżka pod swoja kołderkę. Leżała taka przyklejona pleckami do mojego brzuszka a tu nagle Norbert zaczął uprawiać jakiś juping w brzuchu i to tak mocno kopał, że Gabi sie przebudziła, odwrócił, popatrzyła na dół i z taką zdziwioną miną z pretensją usłyszałam "eeeeejjjjjjjjjj" nie mogłam się powstrzymać i wybuchnęłam śmiechem :-D

po tym Norbert podzielił się z Gabi mamą i poszlismy ładnie spać :-D:-D

Super:-D:-D:-D:-D

Witajcie!
Ja już po KTG i badaniu ginekologicznym. Lekarz powiedział, że do poniedziałku urodzę:szok: (termin mam na 15), jeżeli jednak nic się nie będzie działo to w poniedziałek popołudniu mam się stawić w szpitalu. No tak mnie nastraszył że szok:no:. Podobno jakaś mała szparka jest i główka już napiera. Skurczy brak. Nawet brzuch mam jeszcze wysoko. Boje się bo nie wiem jak te skurcze wyglądają, obym nic nie przegapiła:zawstydzona/y:
Ryzykujemy i jedziemy do Włodawy, może jeszcze wytrzyma dzidziuś do poniedziałku:tak:
Trzymajcie się dziewczynki, jutro wieczorkiem odezwę się.
Miłego weekendu, pa pa

Trzymam kciuki żeby wypad na imprezkę udał sie i maluszek aż tak nie pospieszył się:tak::tak::tak:

Madziarka jak zakupy??udane??
 
Ostatnia edycja:
Zmykam pisać pracę zaliczeniową bo właśnie przypomniałam sobie, że jutro mam zajęcia na kursie kwalifikacyjnym. :sorry2::sorry2::sorry2:

jak tam praca???

My obiadku u babci, objedliśmy sie :-D:-D:-D i jeszcze na wynos dostaliśmy dwie siatki, więc z obiadem jutro mam spokój, mogę spokojnie zwiedzać targi:laugh2::laugh2::laugh2:

Madziarka miałaś się do mnie odezwać i co???:sorry2:Mam do Ciebie sprawę więc jutro będę dzwonić:tak::tak::tak:...o ktorej jedziesz do plazy...

Karlita miałaś sie odezwać...w wiadomej sprawie cisza i nadal brak miejsc ale mamy dzwonić za dwa tygodnie:-D:-D:-D

Fogia szkoda że zakupy nie udały się, ale ja zawsze tak mam że jak jadę po coś konkretnego to tego nie ma....:blink::blink:może następnym razem uda się...

Aluśka ja Ciebie podziwiam ja już udusiłabym teściową, dzielna jesteś....
w którym ciuszku upolowałaś taką śliczną kuteczke..na Kleeberga czy Lwowskiej...bo my z Maltanką szykujemy się na zakupy:-D:-D

Justynka trzymam kciuki za KTG, żeby nie było kolejek i szybko Cię te przemiłe położne obsłuzyły...pisz jak było!!!! i udanej imprezki...50lat fiu fiu

Mamuśki które poszukiwały schodka dla swoich chłopaczków, w biedronce po niedzieli maja byc takie z autkiem :-D Biedronka - Ju� za tydzie�

Juz nie pamiętam co jeszcze miałam Wam napisać....:baffled::baffled::baffled:

więc pożegnam się DOBRANOC!!!! i miłego weekendu

my dzisiaj po obiadku proszonym...zdychamy z obżarstwa:no::no::no:a jutro znowu to samo:szok::szok::szok::szok::szok:

Witajcie!
Ja już po KTG i badaniu ginekologicznym. Lekarz powiedział, że do poniedziałku urodzę:szok: (termin mam na 15), jeżeli jednak nic się nie będzie działo to w poniedziałek popołudniu mam się stawić w szpitalu. No tak mnie nastraszył że szok:no:. Podobno jakaś mała szparka jest i główka już napiera. Skurczy brak. Nawet brzuch mam jeszcze wysoko. Boje się bo nie wiem jak te skurcze wyglądają, obym nic nie przegapiła:zawstydzona/y:
Ryzykujemy i jedziemy do Włodawy, może jeszcze wytrzyma dzidziuś do poniedziałku:tak:
Trzymajcie się dziewczynki, jutro wieczorkiem odezwę się.
Miłego weekendu, pa pa

nie martw się,tego się nie da przegapić:tak::tak::tak::tak:maluszek może zrobić i panu doktorowi niespodziankę i jeszcze poczekać:tak::tak::tak::tak:

Justyna spokojnie :-)
skurczy nie przegapisz ;-)

mojej bratowej tez mówili w 39tygodniu że w ciągu 2 dni urodzi a urodziła w 41 tygodniu 3 dni po terminie ;-) najważniejsze nie panikować :-)

tak nawiasem wczoraj urodził sie mój bratanek
3200g 56 cm :-)
tatuś był wezwany na trakt porodowy bo bratowa już nie chciała prze c podobno ;-)

urodzili naturalnie
mój brat jest z siebie dumny i mówi ze to fantastyczne uczucie byc przy porodzie :-D

a co do wagi urdzeniowej to w 39tygodniu na usg mówili że mały ma blisko 4kg ;) i bratowa sie bała że duze dziecko a tu taka "drobinka"
gratulacje dla nowego członka rodziny:tak::tak::tak:Natalka miała taką samą wagę jak się urodziła...tylko 3cm mniejsza była:tak::tak::tak:

Witajcie my już po targach....jak dla mnie imprezka bardzo udana, aczkolwiek bardziej nastawiona na mamy w ciązy i z maluszkami...
Brakowało mi oferty przedszkoli a także propozycji z ubrankami itp.

my nie zdążyliśmy:-:)-:)-:)-:)-:)-(

ktoś niedawno pytał się o komis w Lublinie? Cypisek
 
Ale pusto:szok::szok::szok:

Byliśmy popołudniu na chwilkę w plazie, jest promocja na jeansy 40zl taniej....i Fogia widziałam fajne ciążowe z prostymi nogawkami:tak::tak::tak:fajny kolor i krój tylko ten pas nie przydałby mi się:-p:-p:-p:-p

No właśnie Fogia jak zaliczenie pracy????
 
Hej dziewczyny, jakiś ciężki dzień dziś mam.
Byłam na tych zajęciach ale ledwo wysiedziałam. Bolał mnie krzyż, biodro z lewej strony aż chodzić nie mogłam tylko kulałam. Z prawej strony w plecach bolała mnie jakby nerka, sama nie wiem. Wyglądałam i czułam się jak połamaniec. Na szczęście całe popołudnie przeleżałam, a nawet przespałam i w miarę mi przeszło.

Co do pracy to nie oddałam. :sorry2::sorry2: Jak zobaczyłam, że niektórzy powypisywali po 20 stron :szok: to stwierdziłam, że ze swoimi sześcioma nie będę się wygłupiać. Co prawda temat mam dosyć ograniczony ale jeszcze coś tam dopiszę na tygodniu, zwłaszcza że prowadząca super babka i sama mówiła, że na razie jej się nie śpieszy zwłaszcza, że ma co sprawdzać.

Trochę mąż mnie zdołował bo okazało się, że znowu jedzie w trasę i na pewno nie wróci na wesele mojej siostry w następną sobotę. :-:)-:)-( Jakoś nie bardzo chce mi się samej z młodym turlać autem do Lublina na cały weekend (wesele w łęcznej). A z drugiej strony nie wypada nie być bo to bardzo bliska rodzina.

i zab zaczął mnie boleć chyba czas się zpisać na to kanałowe leczenie do dentysty ..

współczuję tego dentysty, ja to się modlę aby mnie nic w ciąży nie złapało bo ja bez znieczulenia to się dotknąć dentyście nie dam, nawet przy drobnych sprawach

i dzisiaj Norbert zaiczył pierwszą czkawkę :-) fajne uczucie ;-)

a moje mało czkało mi dzisiaj jak byłam na zajęciach. fajnie im się zgrało :-D:-D:-D

w niedziele chce rano pojchać na targ pod zamkiem tam jest stoisko z ciuszkami ciążowymi :-)

karlitka a w piątek ten targ też jest? czy to ten na stadionie co tylko w weekendy? Tak dopytuję bo jeśli się zdecyduję jechać na to weselicho to pewnie częściowo weekend spędzę w lbn.

jak jestem u teściów Gabi albo śpi ze mną albo na tapczaniku obok -za moją głową i wczoraj tak spała ... długo pracowałam a mała się ciągle rozkrywała, co ją nakryłam to za 3 min mała już odkryta a tu strasznie zimno... jak się obudziłam koło 3 to Gabi była jak sopelek, więc wzięłam ją do siebie do łóżka pod swoja kołderkę. Leżała taka przyklejona pleckami do mojego brzuszka a tu nagle Norbert zaczął uprawiać jakiś juping w brzuchu i to tak mocno kopał, że Gabi sie przebudziła, odwrócił, popatrzyła na dół i z taką zdziwioną miną z pretensją usłyszałam "eeeeejjjjjjjjjj" nie mogłam się powstrzymać i wybuchnęłam śmiechem :-D
Filipek przed chwilą zapytał mnie z czego tak się śmieję. :-D:-D:-D:-D oczywiście musiałam mu dokładnie opisać sytuację z Gabi i Norbercikiem. :-D:-D:-D
 
Byliśmy popołudniu na chwilkę w plazie, jest promocja na jeansy 40zl taniej....i Fogia widziałam fajne ciążowe z prostymi nogawkami:tak::tak::tak:fajny kolor i krój tylko ten pas nie przydałby mi się:-p:-p:-p:-p
wiesz, wydaje mi się że masz na myśli te, które wczoraj mierzyłam. Faktycznie wyglądały fajowo ale tylko na wieszaku, jak je założyłam to kompletna porażka, niewygodne i te nogawki też fatalnie na mnie wyglądały.
 
Filipek przed chwilą zapytał mnie z czego tak się śmieję. :-D:-D:-D:-D oczywiście musiałam mu dokładnie opisać sytuację z Gabi i Norbercikiem. :-D:-D:-D

fajne są takie sytuacje ;-)

my już w domciu :-D
ależ mi dobrze :-D:-D:-D

słuchajcie leżę sobie na dywanie brzuchem do góry Gabi lata jak meserszmit
pytam - Gabi gdzie jest dzidziuś??
Gabi podchodzi pokazuje na brzuszek
po chwili głaszcze brzuszek
nagle podnosi mi bluzkę zsuwa pas ciążowy od spodni i cmok w brzusio i smiech ...
a mi aż łezka pociekła ....

taki mały człowiek.... jeszcze nie wiem dokładnie co Ona rozumie a pewnie rozumie wiele :tak::tak: jestem z niej dumna

dopiero usnęła .... z wielką awanturą bo tata ją usypiał a mama poszła się moczyć do wanny ale marzyła mi się długa kąpiel ....

Fogia ten targ jest czynny od poniedziałku do niedzieli
to jest ten od strony BUGI ;-) a nie pod novą :-D


lecę do męża

jutro rano giełda, targ, targi brzuszkowe i obiad rocznicowy u dziadków :-D:-D
ale się objem dobroci ... moja babcia to mistrzyni kuchni :-D:-D
 
reklama
Ale słodziutka jest ta nasza Gabrysia...aż Ci kochana zazdroszczę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Karlita wybierasz się z nami na ten interaktywny plac zabaw.....???Kiedy???

Madziarka kiedy idziemy??może zadzwoniłabym i zarezerwowała dla nas miejsce???

Może jakby były miejsca to wtorek przed południem???czy chcesz iśc z Michałem i wybieramy się popołudniu???

Kto jeszcze chętny???

Karlitko mam jeszcze pytanie a propos pazurków, w tym salonie robi tylko jedna ta Monika???bo nie wiem czy nie będę musiała przepisać się a nie chciałabym trafić do innej:-p:-p:-pile czasu robi pazury???

Znikam spać dobranoc!!!!
 
Do góry